نصب راهبند

با رشد روزافزون تعداد وسایل نقلیه و نیاز به محیط های پارکینگ، راهبند اتوماتیک پارکینگ به عنوان یکی از ابزارهای حیاتی در مدیریت ترافیک شهری مطرح شده است. این تکنولوژی از اهمیت بسیاری برخوردار است و توانسته است تا مشکلات مرتبط با پارکینگ را به طور قابل توجهی کاهش دهد. راهبند اتوماتیک تردد خودرو و راه بند ورودی پارکینگ مجتمع و فروشگاه ها بگونه ای است که مناسب برای اغلب کاربردهای با تردد متوسط به بالا تا تردد نامحدود برای عرض های تا 6 متر می باشد. گیت راهبند ورود و خروج خودرو به داخل پارکینگ مناسب برای محیط های با تردد مداوم و پیاپی می باشد به نحوی که با سرعت بالای خود در عرض 3 ثانیه مسیر را کامل باز یا بسته می کند که برای مصارف پارکینگ های عمومی ضمن حفظ ایمنی عابران از اطراف راه بند با سرعت مطلوبی تردد خودروها را تا حد نزدیک به صفر کنترل می نماید.

نصب راهبند

راهبند اتوماتیک پارکینگ

راهبند، ابزاری است که به وسیله آن می توان تردد و عبور و مرور افراد و وسایل نقلیه را در محیط های مختلفی نظیر پارکینگ های عمومی، فروشگاه ها، مراکز تجاری و محوطه های مسکونی کنترل کرد. این ابزار می تواند به دو صورت انسانی و یا اتوماتیک (خودکار) عمل کند و توانایی کنترل و مدیریت بهتر تردد را فراهم می کند.

💎 کیفیت راهبند بهترین برند های راه بند ارائه می گردد
💲 قیمت راهبند بر اساس برند و نوع درخواستی
⏳ زمان ارسال راهبند نصب فوری بعد از ثبت تلفنی سفارش
⏱ پشتیبانی فروش از 8 صبح الی 10 شب
⭐ مقدار اجرت کمترین اجرت نصب
🎯 نحوه ثبت سفارش راهبند سفارش و ارسال برای نصب

راهنمای خرید و نصب راهبند

در جستجوی قیمت خرید قطعات راهبند نگهبانی یا راهبند های مختلف؟ بهترین مرکز راهبند ترافیکی کجاست؟ لیست قیمت راهبند چند است؟ اگر به دنبال بهترین مکان برای خرید راهبند پارکینگ اتوماتیک هستید، نگران نباشید. از مدل ها و کدام راهبند تردد ورود خودرو به پارکینگ را بهترین انتخاب می کند، تا مدل دستگاه راهبند پارکینگ مناسب، ما در اینجا هستیم تا راهنمایی کنیم.

از راهبند اتوماتیک گرفته تا راهبند بازویی و هیدرولیکی، انواع مختلف راهبندها را ارائه می دهیم. نصب راه بند برقی از طریق نمایندگی های معتبر صورت می پذیرد. برای امنیت و کیفیت بالا، انتخاب ما راهبند بازو یا بوم و ریموت کنترل با بالاترین سطح امنیت را فراهم می کند.

آیا به دنبال راهبندی برای پارکینگ شخصی، پارکینگ اداری یا ورودی سازمان ها هستید؟ مدل ها و طرح های متنوع را از مراکز فروش معتبر ما بخواهید. شماره نمایندگی خرید و اطلاعات بیشتر در دسترس شماست. برای راحتی و اطمینان، با ما تماس بگیرید و بهترین راهبند را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

اصولاً کابین راهبند دریک سمت جاده معمولاً نزدیک اتاق نگهبانی نصب می گردد و پایه نگهدارنده بوم راه بند اتوماتیک که از یک شاخه قوطی فلزی معمولاً به طول یک متر به عنوان نشیمنگاه بومی باشد در سمت دیگر جاده نصب میگردد چشمی ها یا فتوسل ها یکی روی کابین و دیگری روی پایه نگهدارنده راه بند نصب میگردد عملکرد چشمی یا فتوسل بصورت فرستنده و گیرنده امواج الکتریکی عمل می کنند اگر اپراتور به صورت اشتباهی و ناخواسته دستور بستن راه بند را بدهد و در این هنگام اگر خودرو جلوی راهبند باشد این فتوسل مانع بستن راه بند می شود و اجازه نمی دهد بوم راهبند پایین بیاید و آسیبی به خودرو وارد شود .

راه بند

آیا راهبند اتوماتیک نیاز به تنظیمات پیچیده دارد؟

خیر، راهبند های اتوماتیک توسط تیم فنی آهن سازه به صورت پیش تنظیم و آماده نصب ارائه می شوند. بنابراین نیازی به تنظیمات پیچیده ندارید.

آیا این راهبند ها در برابر شرایط جوی مقاوم هستند؟

بله، محصولات آهن سازه با استفاده از مواد با کیفیت و فناوری پیشرفته تولید می شوند، بنابراین در برابر شرایط جوی مختلف مقاومت دارند.

آیا نصب راهبند اتوماتیک پیچیده است؟

خیر، نصب راهبند اتوماتیک با دستورالعمل های آسانی که به همراه محصول ارائه می شود، به سادگی قابل انجام است. همچنین تیم پشتیبانی آهن سازه در صورت نیاز به شما کمک خواهد کرد.

آیا می توان راهبند را به صورت دستی نیز کنترل کرد؟

بله، تمامی محصولات راهبند اتوماتیک پارکینگ از آهن سازه دارای ویژگی کنترل دستی در مواقع ضروری هستند.

معمولاً حداکثر برد مفید این فتوسل ها به صورت اثربخش ۸ متر می باشد لازم به توضیح است جهت برقراری ارتباط الکتریکی بین فتوسل ها میبایست عرض جاده برش خورده و با کار گذاشتن یک شاخه لوله به قطر مناسب در عمق حداقل ۵۰ سانتی متری زمین کابل های ارتباطی بین فتوسل ها را از داخل لوله عبور داد آنگونه که در ابتدا توضیح داده شد یکی از قطعات راهبند کنترل و اتوماتیک راهبند اتوماتیک صفحه پلیت میباشد این صفحه پلیت که به عنوان نشیمنگاه کابین محسوب می شود تشکیل شده از یک صفحه فلزی با ضخامت مناسب که دارای ۴ شاخه می باشد این شاخه ها می بایست در عمق زمین کار گذاشته شود و بیس پلیت روی آن جوش و اینکه اگر شاخه ها از نوع پیچ مهره باشد با پیچ مهره به آن بسته شوند معمولاً با حفاری زمین به عمق ۵۰ سانت متر صفحه پلیت روی آن کار گذاشته می شود و با ریختن بتن استحکام مناسبی برای مهار آن به وجود می آوریم فلاشر یک چراغ و لامپ است وقتی که دستگاه کار می کند این فلاشر خاموش و روشن میشود معمولاً کاربرد آن در شب می باشد که به عنوان هشدار دهنده عمل می کند.

راهبند اتوماتیک یا انسانی؟

از آنجا که پارکینگ ها به دلیل تعداد زیاد وسایل نقلیه نیاز به کنترل دقیق دارند، راهبند اتوماتیک به عنوان یک گزینه جذاب در این زمینه مطرح شده است. با استفاده از تکنولوژی های مدرن، این نوع راهبند ها به صورت خودکار و بدون نیاز به نیروی انسانی کار می کنند و در مواقع پرترددی که نیاز به سرعت عمل دارند، بهترین گزینه محسوب می شوند.

مزایای راهبند اتوماتیک

راهبند اتوماتیک دارای مزایای بسیاری است. از جمله این مزایا می توان به:

محصولات راهبند اتوماتیک پارکینگ از آهن سازه

شرکت آهن سازه با سال ها تجربه در زمینه تولید و عرضه محصولات اتوماسیون پارکینگ، انواع راهبند های اتوماتیک با کیفیت بالا و قابلیت های متنوع را به بازار ارائه می کند. این محصولات با توجه به نیازهای مختلف مشتریان، از جمله راهبند های شیب دار، تاشو، دوار و ... طراحی و تولید می شوند.

کاربرد کلید خلاص کن برای مواقعی است که برق دستگاه به هر دلیلی قطع شده با این کلید می توان بوم راهبند را آزاد کرد و براحتی با دست در هر زاویه ای که بخواهیم نگه می داریم . از جمله این تفاوت ها می توان به بیشتر بودن قدرت راهبند هیدرولیک از نوع الکتریکی و برقی آن و یا تفاوت بین سایز بوم های آن ها یا به عبارتی دیگر مغایرت دراندازه بازوهای راهبندها که عمدتا در اندازه های ۴ متر،۵ و ۶ مترتولید می شوند، اشاره کرد.

قیمت راهبند

راهبند چیست؟

به طور کلی راهبند وسیله ای است که به صورت افقی بر روی یک پایه متصل است و فاصله مشخص و دقیقی با زمین دارد و به وسیله آن می توان رفت و آمد را کنترل نمود. این کالا با ارتفاع مشخصی سبب بسته شدن مسیر شده و فقط در صورت اجازه نگهبان راه را باز می کند. این راهبندها ها بیشترین کاربرد را در ساختمان های اداری و دولتی، بیمارستان ها، دانشگاه ها، پارکینگ های عمومی و خصوصی، کارخانجات، ورودی شهرک ها و … دارد، ضمن این که می توان آن ها را در مسیر خط ریل راه آهن، فرودگاه ها و عوارضی ها نیز نصب کرد. دنیای ابزارهای امروزه وسیع و متنوع است و در آن راهبندها با کارایی های بسیار خود توجه زیادی را به خود جلب کرده اند. راهبندها و گیت های الکترونیک در انواع و اقسام گوناگونی ساخته شده اند که به عنوان مثال یکی از آن ها موتورهیدرولیکی راهبند و یا الکتروموتور راهبند می باشد که تفاوت هایی را شامل می شوند.

فروش انواع راهبند اتوماتیک

راهبند اتوماتیک یک دستگاه حفاظت و مانع فیزیکی است که به منظور کنترل تردد خودرو در مکان های پر تردد از قبیل جلوی درب ورودی پارکینگ ها، ادارات کارخانجات ،عوارضی اتوبانها، نمایندگی ایران خودرو و سایپا و یا در مسیر خیابان ها و کوچه ها نصب می گردد .
قطعات اصلی راهبند عبارتند از :
۱- کابین
۲- بوم
۳- فلاشر
۴-یک جفت چشمی یا فتوسل
۵- ریموت
۶ -کلید قطع و وصل دستی
۷ -کلید خلاص کن
۸- صفحه پلیت
۹- پایه نگهدارنده بوم
تجهیزاتی که داخل کابین نصب می گردند عبارتند از:
۱-موتور
۲-گیربکس
۳- فنر
۴- تابلو کنترل برق

راهبند

راهبند خوب کدام است ؟

دوام اولین رکن یک راهبند خوب است .

راهبند شرکت ایمن صنعت راه بند بادوامی است ، چون ویژگی هایی دارد از جمله تقویت بدنه در ناحیه قرارگیری شفت بوم با سه لایه ورق فولاد ، استفاده از مکانیزم دوبل الاکلنگی ، شفت استنلس استیل برای جک هیدرولیک ، استفاده از شفت سخت کاری شده با اتصال انحصاری ، بکار بردن ضرایب ایمنی بسیار بالا در تمامی زمینه ها از جمله حجم درون در گردش و لوله های انتقال روغن پرفشار . تمامی این موارد و پارامترهایی دیگر که در مجال این متن نمی گنجد از راهبند گروه ایمن صنعت محصولی ساخته که هم اکنون در پروژه های با تردد مداوم در حال عملکرد است ، و خوشبختانه شرکت ایمن صنعت شاهکار طراحی و ساخته خود را در پرتردد ترین مناطق نصب نموده و با افتخارعملکرد آن را نظاره کرده و ضمن بررسی نقاط قوت نکات اصلاحی را نبز جهت راهبند های خود رعایت می کنند .

خرید اینترنتی راهبند

کاربرد راه بند

بوم راهبند اهرمی معمولا از جنس آلومینیوم با سطح مقطع های گرد و مستطیلی ساخته شده جنس این بوم مقاوم در برابر طوفان و وزش باد می باشد تا در شرایط سخت دچار پیچش نشوند
راهبند اهرمی معمولاً دو نوع می باشند
۱ -میله ای آلومینیومی معروف به تلسکوپی که طول آن از ۲ متر تا ۸ متر می باشد
۲- از نوع تا شو
راهبند های اتوماتیک بابوم تاشو برای مکان هایی استفاده می شود که محدودیت ارتفاع وجود دارد مانند ورودی پارکینگ مجتمع تجاری که پارکینگ زیر زمین قرار دارد .

راهبند بازویی

برندهای خارجی راه بند خودرویی

از سال های گذشته برندهای خارجی میدان دار عرضه و فروش راهبند در کشور ما بودند ، به دلیل اینکه این شرکت ها سال های طولانی را در طراحی و ساخت محصولات اتوماسیون پارکینگ سپری نموده اند و سرمایه گذاری های ریالی و تجربی حاصل از آزمون و خطا را صورت داده اند ، محصولاتی با رتبه کیفی قابل قبولی به بازار عرضه نموده بودند .

اما این رتبه کیفی خدشه ناپذیر نبوده و هر کدام از این محصولات ضعف های طراحی و عملکردی و یا ضعف هایی ناشی از عدم کارایی مواد مصرفی را نیز به همراه داشتند . بهترین شیوه برای کنترل و هدایت راهبندها البته در نوع برقی و گیت های اتوماتیک بهره وری از کلید تحرک دستی راهبند، لوپ دیتکتور راهبند، ریموت کنترل راهبند، آنتن برد بلند راهبند، کارتخوان اکسس کنترل و… می باشد. نکته مهم در مورد نصب این وسیله استفاده از چشمی است تا سبب ایجاد ممانعت برای بروز صدمات از راهبند به اتومبیل شما شود. راه حل دیگری نیز وجود دارد که در نصب چراغ فلاشر، بوم های دارای LED راهبند برای هشدار بهره جویی کنید.

راهبند اهرمی

راه بند ها چگونه کار می کنند و تفاوت انواع سیستم راهبند

راهبند خودرویی از دو جهت تقسیم می شوند یکی از جهت نوع کارکرد راهبند که به صورت راهبند اتوماتیک افقی و راهبند عمودی و از جهت دیگر به صورت نوع موتور و سیستم داخلی تقسیم می شوند. راهبند اتوماتیک با طول های گوناگون با ارتفاعی یک متر از زمین ، مسیر عبور و مرور را محدود و مسدود می کند . اکثر راهبندها به گونه ای طراحی شده اند که با کلیه دستگاه های کارت خوان، دوربین پلاک خوان، دکمه پوش باتن، ریموت کنترل و دیگر سیستم های کنترل تردد استاندارد همخوانی دارند و امکان نصب این دستگاه ها بر روی آن ها فراهم شده است.

تفاوت راهبند خودرو هیدرولیکی و مکانیکی در مکانیزم باز و بسته شدن آنهاست. راهبند مکانیکی به وسیله چرخ دنده باز و بسته می شود در صورتی که راهبند اتوماتیک هیدرولیکی سامانه محرکش متشکل از بلوک هیدروپمپ(پمپ روغن) و شیر های هوا است. در راهبند اتوماتیک هیدرولیکی به علت استفاده نشدن از چرخ دنده در هنگام برخورد میله ی راهبند با مانع، کمترین خسارت را ایجاد میکند.

از اصلی ترین مزایای راهبند هیدرولیکی می توان به تردد نا محدود این راهبند اشاره کرد. سیستم راهبند اتوماتیک جهت كنترل تردد در ورودي سازمان ها ،ساختمان هاي پر تردد و مراکز تجاری جهت ايجاد محدوديت در تردد تعبيه مي گردد اين سيستم ها قابليت باز و بسته شدن مداوم با فرمان دستگاه كارت خوان، دوربين پلاك خوان، پوش باتن، ريموت كنترل و ديگر سيستم هاي كنترل تردد استاندارد را دارا مي باشد. راهبند اتوماتیک ستونی ( بولارد ) که بیشتر در اماکن با ضریب امنیت بالا و حساس استفاده می شوند و یکی از مطمئن ترین موانع جهت کنترل تردد وسائل نقلیه می باشند ، چرا که بدنه فولادی این راهبند بصورت ستونی از میله فولاد با روکش استیل در پایه ای فولادی دیگر که بوسیله بتن ریزی در کف مهار شده ، قرار گرفته و در زمان ایجاد هرگونه برخوردی ، این وسیله نقلیه است که بیشترین آسیب را دیده و با ناتوانی در عبور از مسیر ورودی متوقف می گردد.

راهبند بوم دار

مشخصات خرید راهبند تردد ماشین

مشخصات فنی جهت انتخاب و خرید راه بند اتوماتیک:
۱- طول بوم راهبند اتوماتیک
۲- سرعت عملکرد یا باز و بستن بوم
۳-ولتاژ تغذیه راه بند ۴-کلاس حفاظتی یا Ip
۵ -توان موتور راه بند ۶ -دمای کارکرد
۷ -تعداد تردد

راهبند پارکینگ به تجهیزاتی خلاصه میشود که مانند حصار یا مانع طبیعی از ورود و خروج کلیه ماشین آلات ممانعت بعمل آورده و تردد آن ها را منوط به اجازه نگهبان ، ریموت راهبند و یا تجهیزات الصاقی بر روی راهبند اتوماتیک کرده و با ساماندهی ، کلیه رفت و آمدها را طبق نظام کارفرما درآورده است . راهبند اتوماتیک (راه بند) به تجهیزاتی گفته می شود که به صورت افقی به یک پایه متصل می باشد و دارای یک ارتفاع از زمین که در مکان های پر تردد در مسیر ورودی ادارات, کارخانجات, پاساژ ها, ایستگاه های راه آهن , مجتمع های بزرگ , عوارضی جاده ها, پارکینگ عمومی, کنترل ترافیک, انواع ارگان ها و امور عمرانی شهری مورد استفاده قرار میگیرند.

بولارد

مزایا نصب راهبند مقابل درب پارکینگ

تفاوت راهبند اتومات هیدرولیکی و مکانیکی در مکانیزم باز و بسته شدن آنهاست. راهبند مکانیکی به وسیله چرخ دنده باز و بسته می شود در صورتی که راهبند اتوماتیک هیدرولیکی سامانه محرکش متشکل از بلوک هیدروپمپ(پمپ روغن) و شیر های هوا است. در راهبند اتوماتیک هیدرولیکی به علت استفاده نشدن از چرخ دنده در هنگام برخورد میله ی راهبند با مانع، کمترین خسارت را ایجاد میکند.

از اصلی ترین مزایای راهبند هیدرولیکی می توان به تردد نا محدود این راهبند اشاره کرد. سیستم راهبند اتوماتیک جهت كنترل تردد در ورودي سازمان ها ،ساختمان هاي پر تردد و مراکز تجاری جهت ايجاد محدوديت در تردد تعبيه مي گردد اين سيستم ها قابليت باز و بسته شدن مداوم با فرمان دستگاه كارت خوان، دوربين پلاك خوان، پوش باتن، ريموت كنترل و ديگر سيستم هاي كنترل تردد استاندارد را دارا مي باشد. راهبند اتوماتیک ستونی ( بولادر ) که بیشتر در اماکن با ضریب امنیت بالا و حساس استفاده می شوند و یکی از مطمئن ترین موانع جهت کنترل تردد وسائل نقلیه می باشند ، چرا که بدنه فولادی این راهبند بصورت ستونی از میله فولاد با روکش استیل در پایه ای فولادی دیگر که بوسیله بتن ریزی در کف مهار شده ، قرار گرفته و در زمان ایجاد هرگونه برخوردی ، این وسیله نقلیه است که بیشترین آسیب را دیده و با ناتوانی در عبور از مسیر ورودی متوقف می گردد.

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع محصولات از جمله درب های شیشه ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می دهد.
نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
6707 865 0912