انواع نرده حفاظ آهن سازه |

شرکت آهن سازه با بیش از 30 سال سابقه و بیش از 12000 پروژه موفق اجرا شده در کشور در زمینه ساخت و نصب انواع حفاظ نرده برای روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نیزار ، سر نیزه حفاظ و همچنین نرده حفاظ ساده و فرفورژه برای پنجره و حفاظ درب آکاردئونی کشویی ... با کادری مجرب و بهترین متریال روز دنیا فعالیت دارد . تولید و صادرکننده بیش از 100 مدل نرده حفاظ ساده و فرفورژه مدرن زیبا جهت پنجره و درب منزل و حیاط , باغ , ویلا , مجتمع مسکونی , کارخانه و ...


folding security accordion scissor gates iron cheap price welding tehran install window protector modern picture movable cheap price wrought iron fence handrail railing railings metal forged wrought iron steel low price cheap services forging hinged window wall hangings building roof parking garage stairs
صنایع فلزی نرده حفاظ ساختمانی آهن سازه بزرگترین تولید کننده در زمینه نرده حفاظ ساختمان است که از سال 1367 فعالیت خود را ابتدا با ساخت و نصب حفاظ ساختمانی شامل حفاظ های دیوار در تهران و کرج آغاز کرد و پس از آن انواع حفاظ پنجره ضد سرقت و درب و حفاظ های بالکن و تراس در طرح های ساده و فرفورژه و درب آکاردئونی و حفاظ های دیواری را نیز به تولیدات خود اضافه کرد.

 هم اکنون با داشتن 40 نفر نیرو در زمینه جوشکاری و اهنگری یکی از کارخانه های فعال در زمینه تخصصی ساخت نرده حفاظ آهنی ساختمان است و با داشتن نیرو های فعال و دستگاه های به روز سفارشات دریافتی را در کمتر از سه روز به مشتریان خود تحویل میدهد و ضمن تامین نیاز مردم تهران و کرج به سایر شهر های ایران همچون شمال و جنوب کشور به صورت عمده ارسال بار دارد. آنچه که باعث وجه تمایز کارخانه صنایع فلزی آهن سازه از سایر کارگاه ها شده است فروش کالا به قیمت رقابتی و مناسب میباشد چون اعتقاد ما بر این است که با کاهش قیمت ها میتوان ضمن رعایت حق مصرف کننده همیشه مشغول به کار بود. قیمت کمتر = فروش بیشتر

✔️ نرده حفاظ روی دیوار : شاخ گوزنی - لیلیوم - سرنیزه

✔️ حفاظ پشت پنجره ساده و فرفورژه مدرن کشویی

✔️ حفاظ آکاردئونی ( درب آکاردئونی کشویی ) با تسمه ضخامت بالا و پروفیل سنگین

✔️ انواع حفاظ ساده و خم دارآهنگری جوشکاری ساخت و تولید نرده حفاظ سازی

خدمات آهنگری , جوشکاری آهن سازه


ساخت و نصب حفاظ آکاردئونی
ساخت و نصب نرده روی دیوار
ساخت و نصب نرده شاخ گوزنی، بوته ای، سرنیزه ای
ساخت و نصب حفاظ پنجرهآهنگری ساخت نرده حفاظ اهنی پنجره

وظایف کارخانه نرده حفاظ آهنگری و جوشکاری آهن سازه

شناخت انواع فلزات در کارگاه حفاظ

آماده کردن قطعاتی که باید بریده یا متصل شوند در آهنگری آهن سازه

خواندن طرح ها و دستورالعمل های فنی و مهندسی و عمل مطابق آنها

استفاده از روش های جوشکاری مناسب با توجه به نوع کار

بررسی و تست برش ها و اتصالات با استفاده از ابزارهای سنجش دقیق مانند میکرومتر

کنترل عملکرد دستگاه های جوشکاری و اطمینان از درستی آنهاآهنگری ساخت درب اکاردئونی اپارتمان

دانش و مهارت مورد نیاز برای کارکنان آهن سازه چگونه تعریف شده است

هماهنگی خوب بین دست و چشم

دقت زیاد در کار

تمرکز خوب

توانایی درک نقشه ها و برنامه های فنی

مهارت در ریاضیات برای اندازه گیری ها در کار

آگاهی از اصول و روش های ایمنی در کار

توان بدنی مناسبآهنگری سازنده انواع نرده حفاظ دیوار ساختمان و ویلا

___________________نرده حفاظ روی دیوار


حفاظ های روی دیوار خانه های ایرانی بیشتر از جنس آهن و فولاد هستند و نرده های چوبی به‌ندرت و در مناطقی خاص استفاده می‌شوند. اما حفاظ های فلزی چه‌طور؟ چند جور حفاظ روی دیوار داریم ؟ چه چیزهایی را باید در انتخاب نرده دیوار آهنی حیاط ویلا مدنظر قرار داد ؟

آهن سازه بزرگترین کارخانه تولید کننده و پخش حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ های خاری ، حفاظ سرخم ، درب فرفورژه ، حفاظ آبشاری و غیره به همراه رنگ ، حمل ، نصب با کادر حرفه ای . با حافظ شاخ گوزنی می توانید از ویلا ، باغ ، خانه و شرکت خود محافظت کنید.


انواع نرده حفاظ روی دیوار

___________________حفاظ شاخ گوزنی


نرده حفاظ شاخ گوزنی

رنگ حفاظ شاخ گوزنی کوره ای استاتیک و میلگرد مصرفی نمره 10 ضخیم : قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عوامل مختلفی بستگی دارد. ارتفاع دیوار، تراکم حفاظ روی دیوار، رنگ مورد استفاده، پهنا (عرض) حفاظ ، محل نصب و نوع جوش به کار رفته بخشی از عواملی هستند که در تعیین قیمت تاثیر گذار هستند.


___________________


حفاظ نیزار


حفاظ نیزار نی زار

رنگ حفاظ نیزار کوره ای استاتیک و میلگرد مصرفی نمره 10 ضخیم : یکی از محاسن نرده حفاظ نیزار این است که همه شاخه های محافظ روی دیوار بصورت مستقیم به شاسی جوشکاری میشوند. شاخه های اصلی هم از بالا به یکدیگر جوش میشوند. به همین علت نقاط جوش کمتری وجود دارد و اما در سایر مدلها همه شاخه ها به شاسی جوشکاری نمیشوند و بعضی از آنها به شاخه های اصلی جوش میشوند و نقاط جوش در زوایا بسیار زیاد است که اگر جوشکاری با الکترود روکشدار باشد گل جوش در زوایا باقی مانده و بعدها از همان ناحیه دچار پوسیدگی میشود. در کل در مدل نیزار بعلت اینکه شاخه های کوچک کمتری وجود دارد طبیعتا نقاط جوشکاری نیز کمتر است و این خود باعث استکحام بیشتر در مدل نی زار میشود.


___________________


حفاظ لیلیوم


حفاظ لیلیوم

رنگ حفاظ لیلیوم کوره ای استاتیک و میلگرد مصرفی نمره 10 ضخیم : حفاظ لیلیوم یک نرده حفاظتی از سری نسل جدید محافظ روی دیوار میباشد . این نوع نرده با الهام گرفتن از شاخه های گل لیلیوم طراحی و ساخته شده است . این حفاظ بر روی دیوار های پیرامونی ساختمان نصب میگردد تا از ورود سارقان به داخل محوطه جلوگیری نماید . در طراحی نرده لیلیوم شاخ های تیز زیادی در حدود دویست شاخه تیز و برنده در هر متر در نظر گرفته شده تا برای سارقان عبور از آن در شرایط معمول بسیار سخت و تقریبا غیرممکن باشد . بطوری که در صورت سماجت برای عبور با صدمات جدی مواجه میشوند. این نرده زیبا علاوه بر تامین امنیت و ضریب حفاظتی بالا از زیبایی ظاهری بسیار بالایی برخوردار است و برای دیوار ساختمان با کاربری های مختلف مناسب میباشد .


___________________


حفاظ نخل مرداب


حفاظ نخل مرداب

رنگحفاظ مردابکوره ای استاتیک و میلگرد مصرفی نمره 10 ضخیم : حفاظ نخل مردابشامل شاخه های قوس دار و خم دار است که بر قسمت انتهای آن گلی شبیه به گل های مرداب وصل شده است . در این حفاظ شاخه ها از پایین به یکدیگر و به شاسی به صورت قرینه متصل هستند. گل های نخل مرداب متشکل از میلگرد هایی کوتاه اند که در مرکز به یکدیگر وصل شده اند.


___________________


حفاظ نیزه ای ساده ( سر نیزه ای )


حفاظ ایستاده آبشاری سرنیزه ای

رنگ حفاظ سر نیزه ای کوره ای استاتیک و چهار پهلو های استفاده شده تماما نمره 14 واقعی : حفاظ نیزه ای یا حفاظ سرنیزه ای سرخم یکی از قدیمی ترین انواع محافظ روی دیوار میباشد که هنوز جایگاه خود را برای محافظت از ساختمان حفظ کرده است . حفاظ دیوار سرنیزه ای از جمله مدل حفاظ های بسیار کاربردی محسوب می شود که در مدل های یک، دو و سه طرفه تولید شده است تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود این محصول را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند. این مدل از حفاظ به نسبت سایر مدل حفاظ های موجود بیشتر شناخته شده است زیرا از طراحی ساده ای برخوردار می باشد.


___________________نرده حفاظ روی پنجره


حفاظ پنجره ساختمان با استفاده از بهترین نوع از فلز تولید شده است که در مرکز فروش محصولات حفاظتی می توان آن را خریداری کرد.حفاظ های پنجره ساختمانبه سبب برخورداری از استحکام و مقاومت بسیار بالایی که داراست، یکی از کاربردی ترین محصولات حفاظتی محسوب می شود. این محصول حفاظتی به گونه ای طراحی و تولید شده است که می توان آن را بر روی تمام مدل پنجره ها نصب و اجرا کرد. این محصول حفاظتی را می توان در کوتاه ترین زمان ممکن نصب کرد و از آن بهره مند گردید.


ساخت و تولید حفاظ پنجره

استفاده از حفاظ پنجره با توجه به مسائل امنیتی از طرف بیرون در طبقات پایین و از قسمت داخل خانه در طبقات بالا حس امنیت و ارامش برای سقوط نکردن و ….. امری ضروری است .


نرده آهنی پنجره

___________________حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان ضد سرقت


ساخت و تولید درب حفاظ اکاردئونی

یکی از مزیت های حفاظ آکاردئونی در آپارتمان نسبت به درب های ضد سرقت ضریب اطمینان بالای آنها میباشد. نقص درب های ضد سرقت در قسمت قفل آنها میباشد که عملا در برابر دزدان باعث شده است از ضد سرقت بودن تنها نام آن را یدک بکشد ! همچنین بزرگ ترین ایراد حفاظ درب آکاردئونی در قسمت لولای آن می باشد که اغلب سارقان از طریق دیلم انداختن در آن درب آکاردئونی را به صورت برعکس باز میکنند. اما آهن سازه برای این نقص بزرگ تدبیری اندیشیده که بجای لولا دو پارچه از لولای سه پارچه استفاده میشود که درهای تولیدی این شرکت از این نقص بزرگ مبرا میباشند. اگر از حفاظپشت درب آپارتمان با ضریب اطمینان پایین استفاده کنید آنها با دیلم انداختن سعی بر باز کردن درب از طریق لولا می شوند اما اگر از درب های اکاردئونی با ضریب اطمینان بالا استفاده کنید مطمعن باشید که آنها حتی به فکر باز کردن درب خانه شما نمی افتند. چون این کار بسیار وقت گیر است، کافیست آسانسور حرکت کند آنها باید فرار کنند. این را بدانیدکه اگر دزد بسیار حرفه ای و کار بلد هم باشد در زمان انجام کار بیشترین استرس بر او وارد میشود. هیچ وقت با سارق در حال دزدی درگیر نشوید! فقط یک صدا کوچک از طرف شما کافیست تا او فرار کند، چون حجم زیاد استرس بر او باعث شده که برای فرار دست به هر کاری بزند!
انواع مختلفی از حصارهای امنیتی برای صنعت ساخت و ساز وجود دارد. با این حال هیچ نوع درستی وجود ندارد، زیرا به سطح امنیت و نوع فعالیتی که در ساخت و ساز یا سایت ساختمانی خاص شما انجام می شود بستگی دارد. در زیر مروری بر انواع اصلی حصارهای امنیتی موجود در ایران به همراه کاربردها و مزایای خاص آنها ارائه شده است.

در نهایت، مهم است که مدت زمانی را که به حصار امنیتی خود نیاز دارید در نظر بگیرید. استخدام ممکن است به معنای هزینه های هزینه کمتر در ابتدا باشد، و در واقع اگر نیاز به محافظت از یک سایت برای مدت کوتاهی دارید، در واقع یک گزینه مناسب است. با این حال، اگر برای مدت طولانی به حصار کشی در یک مکان یا استفاده مجدد از آن در مکان‌های مختلف نیاز دارید، خرید اغلب در دراز مدت ارزان‌تر است.

تعیین اینکه کدام نوع حصار امنیتی برای شما بهترین است، جای تعجب ندارد که به هدفی که برای تحقق آن نیاز دارید بستگی دارد. آیا برای آینده قابل پیش بینی به چیزی غیرقابل نفوذ نیاز دارید یا چیزی کمتر اساسی و موقتی کافی است؟ همانطور که انتظار دارید، معمولاً هر چه نوع کار سنگین تری را انتخاب کنید، هزینه حصار امنیتی بالاتر خواهد بود، بنابراین مهم است که بدانید واقعاً به چه چیزی نیاز دارید تا از هدر دادن پول در اقدامات غیر ضروری جلوگیری کنید.

این نوع نرده، معمولاً مقرون به صرفه ترین گزینه حصارکشی است، زمانی که امنیت تنها دلیل یا اولویت برای نصب نرده نباشد، بهترین استفاده را دارد. اگرچه احتمالاً به اندازه حصارهای دیواری یا سایر انواع حصار با امنیت بالا امن نیست، حصارهای چوبی تخته کمد اغلب برای چشم آسان تر است، در حالی که هنوز ظاهری محکم و بازدارنده برای مزاحمان احتمالی ایجاد می کند. انواع دیگر نرده چوبی عبارتند از نرده صوتی، نرده ریلی زانو و دیوار فلزی.

این حصار امنیتی مقرون به صرفه نه تنها مکان های ساخت و ساز یا املاک خالی را از چشمان کنجکاو پنهان می کند، بلکه تقویت می شود. تخته های چوبی که با پایه های چوبی در بتن متصل شده است، می تواند فشار بسیار زیادی را تحمل کند و همچنین از نفوذگران جلوگیری کرده و محافظت می کند. این حصار همچنین از عموم مردم در برابر خطراتی که ممکن است ایجاد کند محافظت می کند و می تواند مطابق با رنگ شرکت شما یا ترکیب با محیط اطراف رنگ آمیزی شود. اگرچه بهترین گزینه به عنوان یک گزینه موقت استفاده می شود، ماهیت محکم این حصار امنیتی به این معنی است که فقط می توان آن را با ماشین آلات جدا کرد.

حصار زنجیره ای یک سیستم همه کاره و آسان برای نصب مناسب به عنوان یک نشانگر مرزی یا یک حصار امنیتی دائمی است. برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز، میخ های نرده و موانع ضد جرم گیری را می توان به نرده ها و دیوارهای فلزی اضافه کرد و درجه بالایی از محافظت را ارائه داد. سیم خاردار و نوار نیز می تواند به بالای نرده ها اضافه شود.

حصار کشی موقت فلزی به سرعت نصب و برچیده می شود و برای کنترل جمعیت در رویدادها یا به عنوان مثال برای جلوگیری از عبور افراد عمومی از زمینی که اخیراً محوطه سازی شده است، ایده آل است. این نوع حصار امنیتی برای اجاره در دسترس است اگر شما فقط می خواهید از آن به عنوان یک بار استفاده کنید، یا اگر می خواهید دوباره و دوباره از آن استفاده کنید خرید کنید.

اگر به دنبال ایمن سازی محل ساختمان با حصار فلزی هستید، فلزی ضد صعود سنگین توصیه می شود. اگر به دنبال چیزی محکم و ایمن هستید، اما امنیت کمتر در معرض خطر است و باید قیمت حصار امنیتی را در نظر بگیرید، نرده فلزی با وظیفه متوسط گزینه ارزان تری است.

حصار زنجیره ای نه دارای رتبه تصادف است و نه برای جلوگیری از ورود اجباری، به عنوان مثال، ورود با وسیله نقلیه یا برش فیزیکی. در بیشتر موارد، یک حصار زنجیره ای می تواند به راحتی توسط یک وسیله نقلیه مسافربری معمولی نفوذ کند. در نتیجه، سخت شدن هدف باید برای تأسیساتی که ورود اجباری وسیله نقلیه در آنها مشکل است، نصب شود. حصار زنجیره‌ای ممکن است با کمک سیم‌های کششی درجه‌بندی تصادفی که از طریق حصار عبور می‌کنند، یا با سازه‌های تصادفی بتنی، یا به سادگی با حفر یک ترانشه در اطراف محیط حصار برای جلوگیری از رسیدن وسایل نقلیه به حصار، تقویت شود.

افزایش بیشتر محدوده قیمت نرده های امنیتی، حصارهای زنجیره ای، ثابت به پایه های فلزی یا بتنی، بسیار انعطاف پذیر است و می تواند برای ترسیم مرزها، ایجاد امنیت یا حتی در اطراف زمین ها و زمین های ورزشی استفاده شود.

اگرچه این نوع حصار امنیتی می تواند کمی ظالمانه به نظر برسد، اما می توان آن را گالوانیزه کرد یا با روکش پلاستیکی به رنگ سبز یا مشکی استفاده کرد تا به ترکیب آن کمک کند. اگر به امنیت بالایی نیاز دارید، می توان سیم خاردار یا تیغ را در بالای حصار زنجیره ای نصب کرد.

همانطور که اشاره شد، تعدادی ویژگی امنیتی اضافی را می توان به بسیاری از انواع نرده ها اضافه کرد تا به آنها کمک کند تا امنیت بالایی داشته باشند. به طور معمول، بالانرده امنیتی همانطور که قبلاً بحث شد، به شکل حصار پنل مشبک با امنیت بالا (دیافراگم‌های کوچک برای جلوگیری از هرگونه مزاحم احتمالی قادر به بالا رفتن از حصار) با هر ویژگی اضافی انتخاب شده، یا حصار دیواری با امنیت بالا 'W' با میخ‌های نوک تیز، همانطور که قبلاً بحث شد، ارائه می‌شود.

اگرچه حصارکشی با امنیت بالا هزینه دارد، اما بیشترین محافظت را در برابر خرابکاران و مزاحمان احتمالی فراهم می کند و آرامش کامل را به شما می دهد.

هنگام انتخاب نوع حصار امنیتی برای نیازهای شما، مهم است که هر گونه هزینه اضافی را که با انتخاب گزینه های امنیتی اضافی ایجاد می شود، در نظر بگیرید. دستگاه های ضد صعودمانند سیم خاردار، تیغ تیغ یا نرده برقی، یا حتی با سفارشی کردن حصار خود برای مطابقت با رنگ های برند شرکت خود، برای مثال. این موارد اضافی بدون شک قیمت حصار امنیتی را که انتخاب می‌کنید افزایش می‌دهد، اما همچنین محافظت بیشتری را در برابر متجاوزان فراهم می‌کند و به شما آرامش بیشتری می‌دهد.

نکته مهم دیگر هزینه اضافی اضافه کردن یک گیت امنیتی است. اگرچه می‌خواهید مزاحمان را دور نگه دارید، اما بدیهی است که باید بتوانید خودتان به سایت محافظت شده دسترسی داشته باشید، مانند بازدیدکنندگان مجاز. یک گیت امنیتی مناسب، چه یک گیت امنیتی فلزی خودکار یا یک مکانیسم دستی مانند یک صفحه کلید، یا حتی یک قفل محکم انتخاب کنید، و هزینه را در مقابل نیاز به جلوگیری از به خطر انداختن امنیت بسنجید.

حصار فلزی که به طور گسترده محبوب است و معمولا برای ایجاد یک مانع موقت در حین انجام کار استفاده می شود، گزینه خوبی برای پروژه های کوتاه مدت تا میان مدت است. یکی از مزایای اصلی این نوع نرده ها وزن کم آن است که سیستمی را فراهم می کند که حمل و نقل و استقرار در هر کجا که لازم باشد آسان است.

حصار فولادی پارامونت این اطلاعات را برای کمک به مشتریان، معماران و معماران خود با برخی راهنمایی‌های کلی تهیه کرده است، اما هدف اصلی آن کمک به کاربران نهایی است. این اطلاعات فقط به عنوان یک راهنما طراحی شده است و نباید به عنوان راه حل نهایی در فرآیند تصمیم گیری هر برنامه یا توسعه پیشنهادی در نظر گرفته شود.

در هر شرایطی توصیه می‌کنیم قبل از شروع هر گونه توسعه حصارکشی، رویکردی به مرجع برنامه‌ریزی محلی خود داشته باشید، اکثر مقامات از طریق تلفن راهنمایی می‌کنند که احتمالاً شما نیاز به دریافت مجوزهای مربوطه دارید.

اول از همه به مجوز برنامه ریزی به عنوان یک کل نگاه خواهیم کرد. این غیر منطقی نیست که نتیجه بگیریم که قوانین و قوانین از شهرستان به شهرستان یکسان خواهد بود. با این حال لزوما اینطور نیست. رهنمودهای برنامه ریزی ملی معمولاً در یک خط مشی برنامه ریزی محلی گنجانده می شود، که سپس برای مطابقت با نیازهای محلی هر منطقه جغرافیایی اصلاح می شود.

برخی از شهرستان‌ها بیش از یک مرجع برنامه‌ریزی دارند که معمولاً سازمان برنامه‌ریزی محلی شما نامیده می‌شود که اغلب به عنوان (LPA) شناخته می‌شود. این مناطق یا بخش های مختلف در شهرستان مربوطه خود را پوشش می دهد. مهم است که به LPA مناسب نزدیک شوید، زیرا ممکن است قوانین با مقامات برنامه ریزی محلی متفاوت کمی متفاوت باشد.

اگر در ایجاد رویکردی به مقامات برنامه ریزی محلی خود مطمئن نیستید، می توانید از خدمات حرفه ای یک مشاور برنامه ریزی یا معمار استفاده کنید که از طرف شما عمل می کند.

در مواردی که به برنامه‌ریزی کامل نیاز است، حصار فولادی پارامونت معمولاً می‌تواند با ارائه نقشه‌ها، تصاویر و برگه‌های داده روی محصولات حصار امنیتی، محصولات حصار مشبک و حصارهای تزئینی به برنامه شما کمک کند.

اگر می خواهید یک حصار، دیوار یا دروازه نصب یا اضافه کنید، باید برای مجوز برنامه ریزی درخواست دهید:

الف) ارتفاع آن بیش از 1 متر و در کنار بزرگراه مورد استفاده وسایل نقلیه (یا مسیر پیاده روی چنین بزرگراهی) باشد. یا ارتفاع بیش از 2 متر در جای دیگر؛ یا
ب) حق شما برای ایجاد یا تغییر حصارها، دیوارها و دروازه‌ها بر اساس دستورالعمل ماده 4 یا یک شرط برنامه‌ریزی حذف می‌شود. یا
ج) خانه یا ملک شما یک ساختمان فهرست شده یا در محدوده یک ساختمان فهرست شده است.
د) حصار، دیوار یا دروازه، یا هر مرز دیگری که درگیر است، مرزی را با یک ساختمان فهرست شده همسایه یا کورتاژ آن تشکیل می دهد.

شما خواهید نمی نیاز به اجازه برنامه ریزی اعمال را به پایین یک حصار، دیوار، و یا دروازه، یا برای تغییر، حفظ یا بهبود یک موجود حصار، دیوار و یا درب ها (بدون توجه به بالا) اگر شما ارتفاع آن را افزایش نمی دهد. با این حال، در یک منطقه حفاظت شده، ممکن است برای تخریب یک حصار، دیوار یا دروازه، به مجوز برنامه ریزی نیاز داشته باشید.

مقررات ساختمان

نرده ها، دیوارها و دروازه ها نیازی به تایید مقررات ساختمانی ندارند.
اگرچه مقررات ساختمانی اعمال نمی شود، اما سازه ها باید از نظر سازه ای سالم و نگهداری شوند.

حفاظت از اموال شما – چه تجاری و چه مسکونی – یک اولویت است. بنابراین زمانی که زمان نصب حصار برای فضای شما فرا می رسد، انجام تحقیقات مختلف برای تعیین گزینه های حصار امنیتی در دسترس است. آیا نوع حصار امنیتی مورد نیاز شما دائمی خواهد بود؟

نرده آهنی
این یک گزینه مقرون به صرفه برای فضاهای مسکونی یا تجاری است. این نه تنها یک لایه محافظتی اضافی در برابر مزاحمان ارائه می دهد، بلکه یک منطقه امن برای سگ ها یا سایر حیوانات خانگی نیز اضافه می کند. این نوع نرده ها از نظر زیبایی شناسی دلپذیر هستند و می توانند برای مطابقت با طراحی خانه شما رنگ آمیزی شوند.

احتکار چوبی یا فلزی
این یک حصار امنیتی عالی است که اغلب برای املاک خالی یا سایت های ساخت و ساز استفاده می شود. ورق های چوبی تقویت شده به ستون های چوبی متصل می شوند، سپس در بتن قرار می گیرند و آنها را به یک عامل بازدارنده برای نفوذگران تبدیل می کند. خود پایه های بتنی یا پایه ها لزوماً در زمین نیستند تا امکان تحرک را فراهم کنند.

آنها همچنین به اندازه کافی مستحکم هستند تا در برابر آب و هوای مختلف از جمله بادهای شدید مقاومت کنند. این معمولاً یک راه‌حل حصار کشی موقت است تا زمانی که چیزی دائمی‌تر - و از نظر زیبایی‌شناختی دلپذیر - بتواند پس از پایان ساخت، جایگزین آن شود. یا اصلا تعویض میشه

با این حال، حصار احتکار فولادی می تواند یک راه حل عالی برای ایمن سازی یک سایت تجاری برای مدت زمان طولانی باشد. می توان آن را رنگ آمیزی و سفارشی کرد تا شامل سیم خاردار باشد و می توان آن را به راحتی روی پایه های حصار چوبی یا فولادی نصب کرد. آنها برای استفاده طولانی تر از احتکار چوبی محبوب تر هستند زیرا در مقابل عناصر بهتر می ایستند.

حصار زنجیره ای
این یک حصار امنیتی رایج است که علاوه بر مناطق ورزشی می تواند در هر دو کاربرد مسکونی و تجاری استفاده شود. برای مناطقی که باید با اقدامات ایمنی بیشتر تقویت شوند، افزودن سیم خاردار یا تیغ در بالای حصار زنجیره ای یک گزینه است.

برای موقعیت‌های موقتی مانند احتکار چوب یا فلز، پاها در پایین نرده‌ها وصل می‌شوند تا در جای خود قرار گیرند. این اغلب برای جشنواره ها یا سایر اشکال سرگرمی استفاده می شود تا مردم را به سمت ورودی یا خروجی هدایت کند. در برخی موارد، حلقه زنجیر را می توان با مواد تزئین کرد تا دید را مبهم کند.

یکی دیگر از مواردی که مردم مایلند هنگام افزودن حصار امنیتی به آن توجه کنند، هزینه اضافی یک دروازه امنیتی است، به خصوص اگر حصار دائمی باشد. هنگام نصب حصار، افزودن دروازه به طور همزمان ایده بسیار خوبی است. در سایر موقعیت‌های غیردائمی، پانل‌های حصار ممکن است بر اساس نیاز جابجا شوند.

 ما درک می کنیم که خانه شما واحه شماست و حریم خصوصی و امنیت ملک شما به همان اندازه زیبایی شناختی آن مهم است. ما متعهد هستیم که طراحی و عملکرد را برای هر پروژه حصار خانه یا دروازه، صرف نظر از اینکه کار چقدر بزرگ یا کوچک باشد، گرد هم بیاوریم. تیم ما سال ها تخصص عملی در نصب نرده ها و دروازه ها دارد، بنابراین شما می توانید به کیفیت کار و تعهد ما برای انجام یک کار خوب اعتماد کنید. ما نرده‌ها و دروازه‌هایی را نصب می‌کنیم که از حیوانات خانگی و دام‌های شما محافظت و ایمن می‌کنند و مطمئن می‌شوند که تا حد امکان آنها را مهار می‌کنند.

از نرده های فلزی تزئینی خانه گرفته تا کارهای چوبی زیبای سرو، ما به شما کمک می کنیم تا رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید. شاید شما نیاز به چیزی کمی غیر معمول دارید؟ ما همچنین سالها تجربه نصب دروازه های راه دور و دروازه های مخصوص راهرو داریم. امروز با ما تماس بگیرید تا ببینید چگونه می توانیم در پروژه بعدی حصار مسکونی شما کمک کنیم.

نرده ها و دروازه ها در شکل ها و اندازه های مختلفی وجود دارند. مهم نیست که ترجیحات طراحی شما چیست، ما با شما کار خواهیم کرد تا طرحی را پیدا کنیم که تمام دستورالعمل های شما را برآورده کند. در مورد نرده ها و دروازه های مسکونی، گزینه های مختلفی وجود دارد، و برای صاحب خانه مهم است که همه آنها را بررسی کند. یکی از متخصصان ما در Pacific Fence شما را در انتخاب های مختلف موجود راهنمایی می کند و به شما کمک می کند تا برخی از چیزهایی را که ممکن است لازم باشد از آنها آگاه باشید را درک کنید. هدف ما کمک به شما برای یافتن راه حل حصار متناسب با خانه و بودجه شما است.

امروزه، پانل‌های فلزی و پایه‌هایی که در حیاط جلویی قرار می‌گیرند، به احتمال زیاد آلومینیومی یا فولادی هستند که ظاهری از آهن فرفورژه را تداعی می‌کنند. در اینجا آنچه شما باید بدانید برای مرتب سازی از طریق گزینه ها است

در دوران قدیم، فقط ثروتمندترین ها می توانستند آهن آلات فرفورژه - به معنای دستی - را برای خانه های شهری خود از آجر و سنگ وارد کنند. با این حال، در اوایل دهه 1800، همانطور که آهنگری در داخل کشور رشد کرد، آهن زینتی شروع به زینت دادن سبک های متنوع تر خانه های روز کرد. چنین فلزکاری واقعاً در دوران ویکتوریا به اوج محبوبیت رسید، زمانی که ریخته‌گری‌ها شروع به ریخته‌گری و تولید انبوه پیت‌ها، پست‌ها و جزئیات طومار کردند.

این روزها، نرده‌های فلزی با هدف استفاده از آهن سنتی با استفاده از فولاد یا آلومینیوم مقاوم در برابر آب و هوا، معمولاً با حصارهای توخالی که شبیه میله‌های مربعی جامد 5/8 اینچی هستند، پیشنهاد می‌کنند. پانل های سبک تر با اتصال دهنده ها کنار هم قرار می گیرند و نصب را آسان تر می کنند. 

حتی رنگ مشکی براق کلاسیک آهن فرفورژه با فرآیند پوشش پودری طولانی‌تر و چند مرحله‌ای ارتقا یافته است که تعمیر و نگهداری را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. وقتی پروژه‌های مرمت نیاز به آهن فرفورژه واقعی دارند، یک صنعتگر باید به مواد نجات‌یافته‌ای تکیه کند که می‌توان آن را ذوب کرد تا با دست دوباره کار کرد و نرده‌های فرفورژه واقعی را بسیار گران می‌کند. آنچه امروزه به عنوان آهن فرفورژه به بازار عرضه می شود، غالباً فولاد جامد است (اگرچه آلومینیوم جامد نیز یافت می شود)، با طومارهای ماشینی و جزئیات ریخته گری مانند گل رز. یک سازنده سفارشی می‌تواند بسته به بودجه، مواد و روش‌های ساخت را با هم ترکیب کند و جزئیات چدنی را با خلل‌های فولادی توخالی جفت کند که در هزینه‌های مواد صرفه‌جویی می‌کند. برخی از تولیدکنندگان گران‌قیمت از قالب‌هایی برای پنل‌های نرده‌های چدنی استفاده می‌کنند که دارای اشکالی است که در کاتالوگ‌های آهن‌کاری زینتی دوران ویکتوریا یافت می‌شود، اما قیمت این محصول ۱۲۵ دلار و بالاتر برای هر پای خطی است.

نگهداری چقدر است؟

در مقایسه با مثلاً یک حصار چوبی، زیاد نیست. خراش های روی فولاد یا آهن باید دوباره با رنگ پوشانده شود تا از زنگ زدگی جلوگیری شود. آلومینیوم ضد زنگ تقریباً به هیچ نیازی ندارد.

آن ها چقدر دوام می آورند؟

از پوشش محافظت کنید و می توانید 20 سال یا بیشتر از فولاد توخالی بدست آورید. حصار فولادی جامد، چدنی یا لوله ای آلومینیومی می تواند تا آخر عمر دوام بیاورد.

انتخاب فلز شما به سطح جزئیاتی که می خواهید و میزان نگهداری که می توانید انجام دهید بستگی دارد. هرچه قطعات فلزی توخالی بست های خود را بهتر پنهان کنند، محکم تر به نظر می رسند. همه به پست هایی نیاز دارند که در بتن تنظیم شده باشند. اکثر نرده های فلزی امروزه از یکی از این ها ساخته می شوند.

ورق های فولادی به شکل پیکت ها، ریل ها و پایه های توخالی خم می شوند. پانل ها به هم جوش داده می شوند، سپس به ستون ها پیچ می شوند.مزایا: فولاد به اندازه کافی قوی است که می تواند پانل های 8 فوتی و پست های کمتری را ایجاد کند.معایب: با وجود پوشش گالوانیزه زیر رنگ، فولاد ممکن است خراشیده و زنگ بزند.به دنبال: اتصالات جوش داده شده یکنواخت در اطراف پیکت ها باشید. براکت‌های پانل که روی وجه داخلی پست قرار می‌گیرند کمتر دیده می‌شوند. تاپ های پیکت ثابت که با اپوکسی یا جوش وصل شده اند بهتر از رویه های پیچ دار به نظر می رسند اما بعدا قابل تغییر نیستند.

مزایا: هرگز زنگ نخواهد زد. حدود چهار برابر سبکتر از فولاد

معایب: بست های قابل توجهی هر گیره را سوراخ می کنند و معمولاً سر پیچ ها را از خیابان دور می کنند.

به دنبال: براکت های پانل نامحسوسی که به کنار ستون یا به ریل هایی که داخل پست می لغزند متصل می شوند. مانند فولاد، پایانه های پیکت ثابت بهترین ظاهر را دارند. انواع فلزی از دوام بیشتری نسبت به نسخه های پلاستیکی گیره دار دارند. عناصری مانند حلقه‌ها و قوس‌ها به متمایز شدن یک طراحی اساسی کمک می‌کنند.

نیزه نوک تیز حصار امنیتی را نشان می دهد. احتمالاً پس از اواسط دهه 1800 که چدن رایج تر شد، محبوبیت بیشتری پیدا کرد.

سوئیچ های درب . اینها به گونه ای روی در یا پنجره نصب می شوند که باز کردن در یا پنجره باعث می شود آهنربا کلید تماسی را دور کند و زنگ هشدار را فعال کند. آنها را می توان به صورت سطحی نصب کرد یا داخل در و چارچوب قرار داد. انواع کلید برای انواع درب و پنجره تولید می شود. سوئیچ ها هم از نوع شکاف گسترده و هم از نوع استاندارد مغناطیسی هستند.

نرده ها شکل معمولی از موانع محیطی هستند که برای محافظت از دارایی های یک سازمان استفاده می شود. نرده ها نسبتا ارزان و سریع ساخته می شوند، نظارت را می توان از طریق مانع انجام داد، و نرده ها می توانند از سد پیروی کنند و به اشکال مختلف پیکربندی شوند، و ممکن است با سیم خاردار، سیم تیغ، یا با دستگاه های ضد کوهنوردی در بالای آن قرار گیرند.

با این حال، نرده ها به عنوان موانع فیزیکی بی عیب و نقص نیستند زیرا معمولاً مانع نفوذ وسیله نقلیه نمی شوند. آنها همچنین مستعد برش هستند، ماهیت ساخت و ساز آنها به پوسته پوسته شدن کمک می کند، و می توان آنها را زیر تونل زد، مگر اینکه بتوان موانع اضافی مانند پایه ها را فراهم کرد. نرده ها نیاز به نگهداری بالایی دارند و معمولاً بسته به محیط عمر محدودی دارند.

سیم خاردار را می توان روی یک حصار زنجیره ای با نگه داشتن آن بر روی بازوهای گسترش نصب شده روی نرده نصب کرد. سیم یک خاردار را می توان در خارج از محیط محافظت شده نصب کرد، در حالی که سیم خاردار دوبل روی بازوهای کششی V شکل نصب می شود. سیم خاردار برای ایجاد مشکل بیشتر برای هر کسی که سعی در بالا رفتن از حصار دارد نصب شده است. به همان دلیلی که سیم خاردار، کنسرتینا یا سیم لبه تیز مارپیچ نیز روی بازوهای گسترش حصار نصب می شود.

 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 

___________________آهنگری جوشکاری آهن سازه | حفاظ سازان ایمن کاران ایمن سازی درب آپارتمان | بهترین حفاظ روی دیوار | حفاظ زنجیره ای | حفاظ زنجیری درب خانه | حصار آهنی | حفاظ حریم خصوصی | حفاظ کودک | درب ضد صدا | حفاظ آلمینیومی | حفاظ لاله ای | کیفیت حفاظ | حفاظ سبک | اسکلت حفاظ | بهترین نوع نرده حفاظ کدام است | مزایای حفاظ | نگهداری از خانه در مقابل سرقت | تخمین قیمت حفاظ و نصب نرده حفاظ | ویژگی یک حفاظ خوب | حفاظ پلکانی | حفاظ برای جلوگیری از سرقت ورود دزدان | بهترین سیستم امنیتی خانه با حفاظ نرده | ویژگی های یک نرده حفاظ استاندارد | حفاظ منحنی | مناسب ترین قیمت نرده حفاظ | شاسی کشی حفاظ نرده | اهمیت استفاده از حفاظ شاخ گوزنی welding forging fence wall door window metal rebal wrought iron bayonet deer antler lilium reed bush cheap price tehran folding security accordion scissor gates

  جهت ارتباط با واحد فروش و استعلام قیمت بهترین انواع نرده حفاظ آهنی ساختمانی با

  شماره همراه 09127800603

  شماره همراه 09128047694

  شماره تلفن ثابت 22503846-021 

  جهت سفارش بروز قیمت بهترین حفاظ روی دیوار و قیمت بهترین درب آکاردئونی و بهترین و شیک ترین نرده پنجره و حفاظ بالکن تماس بگیرید .

  هشدار: برخی از فروشندگان حفاظ با استفاده از نام و برند ما اقدام به فروش محصولات بی کیفیت میکنند. لذا در زمان خرید حفاظ دقت نمایید .

  با توجه به نوسان بازار و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


ایمن ترین حفاظ کدام است ؟ بهترین حفاظ چیست ؟ مقاوم ترین و امن ترین حفاظ آهنی چه حفاظی است ؟ محکم ترین و مدرن ترین حفاظ باغ ویلا به چه شکل است ؟ با کیفیت ترین و جدیدترین حفاظ فلزی چیست ؟ شیک ترین و بصرفه ترین حفاظ کدام است ؟ خرید نرده حفاظ های ضخیم به چه صورت است ؟ ایمنترین و لوکس ترین نرده کدام است ؟ حفاظ ایده آل خانه چه نوع حفاظی است ؟ برترین حفاظ های ساختمانی کدامند ؟ تقویت ورودی درب منزل و ورودی پنجره و دیوار حیاط با چه حفاظی ممکن میشود ؟

برای پاسخ به سوالات نرده حفاظ با ما تماس بگیرید  ✌

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشتدرب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

لوله داربست نو و دست دوم

سفارش خرید لوله داربست نو و دست دوم

مرکز فروش لوله داربست نو و لوله داربست دست دوم با بهترین قیمت در بازار لوله فلزی داربست در خدمت شما عزیزان هستیم .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .کارخانه تولید کننده نرده حفاظ و درب آکاردئونی و حفاظ پنجره آهن سازه

لیست قیمت حفاظ دیوار ساختمان _ حفاظ دیوار تهران _ حفاظ حیاطی _ نرده حفاظ دیوار _ بهترین حفاظ روی دیوار _ حفاظ دیواری _ نرده دیوار محوطه _ حفاظ دیوار فرفورژه _  ایمن ترین حفاظ روی دیوار _ بزرگترین تولید کننده حفاظ روی دیوار _ کارخانه تولیدی نرده حفاظ _ حفاظ نرده محافظ گارد آهنی فلزی _ حفاظ شاخ گوزنی _ حفاظ نخل مرداب _ حفاظ لیلیوم _ حفاظ بوته ای _ سر نیزه حفاظ

حفاظ پنجره مدرن _ حفاظ پنجره متحرک _ عکس حفاظ پنجره _ حفاظ پنجره فرفورژه _ حفاظ درب و پنجره از داخل نرده محافظ پنجره ساختمان _ قیمت انواع حفاظ پنجره _ مدل حفاظ پنجره ویلا

بهترین حفاظ درب آپارتمان _  درب فلزی آکاردئونی _ حفاظ آهنی آپارتمان از داخل _ حفاظ پشت درب آپارتمان _ قیمت حفاظ درب ضد سرقت _ حفاظ آکاردئونی فلزی _ حفاظ درب لولایی _ انواع حفاظ درب کشویی _ درب آکاردئونی _ امنیت درب ضد سرقت _ نرده محافظ درب آپارتمان _ حفاظ درب کرکره ای _  بهترین حفاظ آهنی درب آپارتمان٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ تماس سفارش در واتساپ