کرکره برقی درب آپارتمان


نصب کرکره برقی در ورودی خانه و آپارتمان به راحتی با ریموت کنترل باز و بسته می شود. عدم استفاده از نیروی انسانی و باز و بسته شدن حفاظ کرکره برقی با ریموت و سپس ایجاد راحتی و آسایش مشتریان، مزیت اصلی انتخاب کرکره اتوماتیک برای درب ضد سرقت است.

درب های ضد سرقت واقعا ضد سرقت نیستند و کمی از درب های معمولی ایمنی بیشتری دارند، بنابراین یکی از راه های افزایش امنیت این درب ها در هنگام نبودن در منزل نصب محافظ کرکره برقی روی درب های ضد سرقت آپارتمان است. از دیرباز مرسوم بوده و تجربه نشان می دهد که کرکره های سنتی و نسل جدیدتر یا کرکره برقی را می توان به عنوان حفاظ های کارآمد و ضد سرقت برای انواع کاربردها نصب کرد. یکی از کاربردهای جدید کرکره برقی نصب آن در جلوی درب یک ساختمان و آپارتمان برای افزایش امنیت است. یکی از مزیت های اصلی این محافظ ها نسبت به سایر حفاظ های فلزی علاوه بر ایمنی، سهولت در استفاده از آن ها می باشد که نیاز به قدرت بدنی خاصی ندارد و حتی کودکان کوچک با استفاده از ریموت نیز می توانند از آن استفاده کنند. مزیت دیگر زیبایی کرکره برقی و امکان تطبیق آن با رنگ درب می باشد.


نصب کرکره برقی درب آپارتمان

کرکره برقی امنیتی و ضد سرقت درب منزل

کرکره برقی از قدیم الایام برای افزایش امنیت اماکن مانند مغازه ها و ... استفاده میشده است و تجربه نشان داده است که این نوع حفاظ از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. اکنون کرکره برقی یک مزیت ایمنی نسبت به کرکره برقی دستی سنتی دارد و آن این است که علاوه بر قفل نصب شده روی در، موتور و گیربکس کرکره برقی نیز قفل می شود و حتی در صورت باز بودن کرکره برقی، قفل می شود.


قیمت درب کرکره ای برقی آپارتمانی

کرکره برقی آپارتمان

امروزه نیاز به ایجاد امنیت از طرق مختلف به شدت احساس می شود. اولین جایی که باید بتواند امنیت خانه را تضمین کند در ورودی خانه است. برخی از آپارتمان ها دارای درب ضد سرقت هستند. اما با وجود این، آنها هنوز نمی توانند امنیت 100٪ داخل خانه را تامین کنند.

عناصری که می تواند به افزایش ایمنی این درب ها کمک کند، کرکره برقی در آپارتمان ها یا محافظ برقی در آپارتمان ها می باشد. این درب ها جدای از ایمن نگه داشتن، از نظر زیبایی و رنگ های مورد استفاده و همچنین زیبایی محیط بسیار محبوب هستند.


خرید کرکره پشت درب منزل

قیمت کرکره برقی ضد سرقت برای درب ساختمان

همانطور که در عکس های کرکره برقی درب آپارتمان این صفحه مشاهده می کنید ابعاد کرکره برقی ورودی منزل ساختمانی ضد سرقت جلوی درب چندان بزرگ نیست بنابراین اندازه استفاده شده کوچک و موتور توبلار استفاده شده است.

با توجه به ابعاد کوچک، طراحی و نوع قاب درب در قیمت تاثیری ندارد و پیشنهاد می کنیم نوع کرکره برقی آپارتمانی و رنگ آن را متناسب با رنگ درب ضدسرقت و راهرو انتخاب کنید.

تطبیق ظاهر درب کرکره ای برقی با رنگ درب ضد سرقت

یکی دیگر از مزایای اصلی کرکره، کیفیت رنگ است. کرکره برقی آهن سازه با رنگ الکترواستاتیک رنگ آمیزی می شود و حتی با پرداخت هزینه ای ناچیز می توانید کرکره برقی در رنگ های متنوع و حتی کرکره های با تیغه طرح چوبی را خریداری کنید. در بسیاری از موارد خریداران تمایل دارند کرکره برقی خود را همرنگ درب ورودی آپارتمان یا دیوار راهرو تهیه کنند و کیفیت رنگ تیغه کرکره برقی بسیار بالا و متنوع است.

کرکره برقی درب آپارتمان

کرکره برقی درب های مسکونی در صنعت ساختمان و ساخت و ساز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و نوع تیغه در کیفیت ساخت کرکره برقی بسیار مهم است. پس خرید و فروش کرکره برقی مسکونی و مقدار قیمت کرکره برقی مسکونی برای استفاده در صنعت ساختمان بسیار مناسب است.

کرکره برقی در صنعت درب و ساختمان برای درب های پرتردد یا ورودی پارکینگ ها و کاربردهای مختلف دیگر همچون ورودی واحد آپارتمانی کاربرد دارد. برای استفاده از کرکره برقی در ساختمان تجاری یا اداری خود باید هنگام انتخاب کرکره برقی درب آپارتمان راهنمایی شوید. درب برقی منزل، کرکره ای است که روی کناره تیغه آن یک مسیر پروفیل آهنی وجود دارد. این تیغه ها با توجه به نوع موتور و نوع گیربکس در ابعاد و اندازه های مختلف ساخته می شوند و به راحتی می توان نوع و اندازه را تنظیم کرد، بنابراین تیغه مناسب برای درب های کرکره ای تیغه گالوانیزه می باشد. به عنوان مثال، کرکره های برقی که توسط موتورهای لوله ای یا توبلار تغذیه می شوند دارای کارایی بالا هستند.


مرکز فروش کرکره برقی درب خانه

قیمت کرکره برقی درب آپارتمان

مهمترین نوع کرکره برقی درب آپارتمان، کرکره برقی با تیغه پلی کربنات شیشه ای یا آلومینیومی می باشد. کرکره برقی برای درب آپارتمان انواع مختلفی دارد و از نظر عملکرد نیز متفاوت است. برخی از کرکره های برقی قابلیت تنظیم نور همچون پلی کربنات و رنگ را دارند و برخی دیگر تک موتوره یا کاملا بدون موتور هستند.

اگر تصمیم به خرید کرکره برقی برای درب ورودی آپارتمان دارید، باید اطلاعاتی در مورد انواع کرکره برقی پشت درب آپارتمان و درب ضد سرقت منازل داشته باشید و سپس بر اساس محل استفاده و نوع نیاز خود بهترین انتخاب کرکره برقی آپارتمان را داشته باشید. کرکره های برقی انواع و اقسام مختلفی دارند و شما می توانید انواع خاصی از کرکره های برقی را برای مغازه، درب خانه و برای پارکینگ منزل خود انتخاب کنید. در واقع این کرکره ها بسته به کارایی خود، با توجه به پارامترهای مختلف قیمت متفاوتی دارند.

محصولات برقی آهن سازه

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد .

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن سازه

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09126788378 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا