نرده حفاظ لبه دیوار

نرده حفاظ لبه دیوار

حفاظ و نرده روی لبه دیوار می تواند خانه ی شما را سرشار از امنیت نماید. اگر یکی از نرده و حفاظ های روی لب دیوار را برای حیاط و ویلا خود انتخاب کنید آنگاه با خیال آسوده می توانید منزل خود را ترک نمایئد. اما نکته مهم اینجاست که کدام حفاظ و نرده دیوار برای منزل شما مناسب است؟ با توجه به شرایط محلی و ارتفاع دیوار و همچنین میزان مجاورت خانه شما با سایر خانه ها و ... انتخاب نرده روی دیوار و میزان تراکم تغییر می کند. پس برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید باید کمی در مورد حفاظ شاخ گوزنی که در بالای سایت قرار داده ایم مطالعه نموده و با کارشناسان این امر تماس حاصل بفرمائید.

نرده لب دیوار حفاظ لبه دیوار
 • تماس با ما
 • خدمات آهن سازه

  صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار - درب آکاردئونی کشویی جم شونده جلوی درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ساده و فرفورژه

  آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

  درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

  درب ورودی حیاط ویلا فرفورژه لوکس

  درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

  درب آکاردئونی

  حفاظ آکاردئونی درب خانه آپارتمان کرکره ای کشویی مدرن جمع شونده کشیدنی

  نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

  call us