نرده حفاظ سنتی قدیمی

یکی از قدیمی ترین حفاظ های سنتی روی دیوار حفاظ سرنیزه ای یا سرخم می باشد. این نوع حفاظ با ساختاری کلاسیک شامل چهارپهلو عمودی با فاصله 11 سانتی متر میله ای و همچنین دو عدد قوطی افقی 40 در 40 در قسمت بالا و پایین خود از ساختاری بسیار مستحکم و ایمن بهره میبرد. این نوع حفاظ در انواع یک سر نیزه و دو سرنیزه و در مدل های سنگین تر بصورت سه سر نیزه ای ساخته میشود . تمامی مدل ها قابلیت طراحی فرفورژه را در خود دارند. حفاظ سرنیزه اغلب با چهار پهلو نمره 14 ساخته میشود .

نرده حفاظ سنتی قدیمی نرده حفاظ سنتی قدیمی نرده حفاظ سنتی قدیمی نرده حفاظ سنتی قدیمی
حفاظ سر نیزه ای سنتی | نرده حفاظ سرخم آبشاری | قیمت حفاظ ایستاده مدل قدیمی | نرده نیزه ای | حفاظ سرنیزه ای روی دیوار | تولید حفاظ ایستاده چهار پهلو
 • تماس با ما
 • خدمات آهن سازه

  صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار - درب آکاردئونی کشویی جم شونده جلوی درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ساده و فرفورژه

  آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

  درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

  درب ورودی حیاط ویلا فرفورژه لوکس

  درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

  درب آکاردئونی

  حفاظ آکاردئونی درب خانه آپارتمان کرکره ای کشویی مدرن جمع شونده کشیدنی

  نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

  call us