نرده حفاظ بالکن

داشتن حفاظ و نرده برای تراس و بالکن ، امری لازم و ضروری است. امروزه مدل‌های متنوعی برای نرده و حفاظ جلوی بالکن وجود دارد. امروز برای شما تصاویری از مدل‌های متنوع نرده و حفاظ آهنی بالکن و تراس را قرار داده‌ایم. با ما همراه باشید.

حفاظ بالکن

ساخت و نصب نرده بالکن ساختمان در تهران و کرج و اسلامشهر در جدید ترین طرح ها، ارائه بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در ساخت نرده فلزی بالکن و تراس در طرح های فرفورژه کلاسیک و ساده مدرن . نرده فلزی بالکن و تراس را در بسیاری از خانه های آپارتمانی و ویلایی و حیاط دار که شامل ایوان می شوند مشاهده کرده اید. نرده بالکن ساختمان در طرح های ساده و فرفورژه تولید و نصب میشود.این نرده ها برای حفظ امنیت شما و تمام افرادی که به منزل شما رفت و آمد دارند بسیار مهم است. در واقع می توان گفت که بعد ساختن یک ساختمان مستحکم و مقاوم در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی احتمالی، مهمترین اصلی که باید به آن بپردازید، امنیت ساختمان است. یک سری اقدامات و تجهیزات امنیتی جهت جلوگیری از سرقت های احتمالی توسط سارقین و امنیت افراد خانواده در برابر عوامل بیرونی باید در منزل شما پیاده سازی شوند. این اقدامات می تواند شامل نصب حفاظ روی دیوار نظیر حفاظ سر نیزه ای و حفاظ شاخ گوزنی ، درب ضد سرقت آکاردئونی و نرده ی دزدگیر روی پنجره باشند. در کنار اینها یک سری اقدامات هستند که برای جلوگیری از عوامل بیرونی نظیر سارقین به کار نمی روند. برای مثال نرده آهنی ایوان جلوی هیچ سارقی را نمی گیرد اما برای حفظ ایمنی و امنیت ضروری است.

نرده بالکن قیمت نرده بالکن قیمت نرده حفاظ بالکن تراس نرده فرفورژه بالکن

معمولا ایوان تا سطح زمین فاصله دارد. این فاصله با توجه به نوع ساخت منزل می تواند زیاد یا کم باشد. به هر دلیلی اگر شما نتوانید کنترل خود را حفظ کنید و به پایین پرت شوید، می تواند خسارات جانی جبران ناپذیری را برای شما داشته باشد. با صرف هزینه ی اندک می توانید اقدام به نصب نرده فلزی بالکن و تراس کرده و ایمنی را برای خود و خانواده ی خود به ارمغان آورید. زمانی که صحبت از کودکان و فرزندانمان است هیچ ریسکی جایز نیست. کودکان در سنین پایین بسیار سر به هوا و بازیگوش هستند. اگر در خانه ی شما نیز کودکی زندگی می کند، نصب نرده فلزی برای بالکن یا ایوان ساختمان امری کاملا ضروری است.

حفاظ نرده آهنی , عکس نرده بالکن , قیمت نرده اهنی تراس , گل نرده فلزی , مدل نرده فرفورژه , مدل نرده ایوان , مدل نرده فلزی, نرده پشت بام
 • تماس با ما
 • خدمات آهن سازه

  صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار - درب آکاردئونی کشویی جم شونده جلوی درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ساده و فرفورژه

  آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

  درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

  درب ورودی حیاط ویلا فرفورژه لوکس

  درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

  درب آکاردئونی

  حفاظ آکاردئونی درب خانه آپارتمان کرکره ای کشویی مدرن جمع شونده کشیدنی

  نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

  call us