نرده حفاظ بالکن

داشتن حفاظ و نرده برای تراس و بالکن ، امری لازم و ضروری است. امروزه مدل‌های متنوعی برای نرده و حفاظ جلوی بالکن وجود دارد. امروز برای شما تصاویری از مدل‌های متنوع نرده و حفاظ آهنی بالکن و تراس را قرار داده‌ایم. با ما همراه باشید.

حفاظ بالکن

ساخت و نصب نرده بالکن ساختمان در تهران و کرج و اسلامشهر در جدید ترین طرح ها، ارائه بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در ساخت نرده فلزی بالکن و تراس در طرح های فرفورژه کلاسیک و ساده مدرن . نرده فلزی بالکن و تراس را در بسیاری از خانه های آپارتمانی و ویلایی و حیاط دار که شامل ایوان می شوند مشاهده کرده اید. نرده بالکن ساختمان در طرح های ساده و فرفورژه تولید و نصب میشود.این نرده ها برای حفظ امنیت شما و تمام افرادی که به منزل شما رفت و آمد دارند بسیار مهم است. در واقع می توان گفت که بعد ساختن یک ساختمان مستحکم و مقاوم در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی احتمالی، مهمترین اصلی که باید به آن بپردازید، امنیت ساختمان است. یک سری اقدامات و تجهیزات امنیتی جهت جلوگیری از سرقت های احتمالی توسط سارقین و امنیت افراد خانواده در برابر عوامل بیرونی باید در منزل شما پیاده سازی شوند. این اقدامات می تواند شامل نصب حفاظ روی دیوار نظیر حفاظ سر نیزه ای و حفاظ شاخ گوزنی ، درب ضد سرقت آکاردئونی و نرده ی دزدگیر روی پنجره باشند. در کنار اینها یک سری اقدامات هستند که برای جلوگیری از عوامل بیرونی نظیر سارقین به کار نمی روند. برای مثال نرده آهنی ایوان جلوی هیچ سارقی را نمی گیرد اما برای حفظ ایمنی و امنیت ضروری است.

نرده بالکن قیمت نرده بالکن قیمت نرده حفاظ بالکن تراس نرده فرفورژه بالکن

معمولا ایوان تا سطح زمین فاصله دارد. این فاصله با توجه به نوع ساخت منزل می تواند زیاد یا کم باشد. به هر دلیلی اگر شما نتوانید کنترل خود را حفظ کنید و به پایین پرت شوید، می تواند خسارات جانی جبران ناپذیری را برای شما داشته باشد. با صرف هزینه ی اندک می توانید اقدام به نصب نرده فلزی بالکن و تراس کرده و ایمنی را برای خود و خانواده ی خود به ارمغان آورید. زمانی که صحبت از کودکان و فرزندانمان است هیچ ریسکی جایز نیست. کودکان در سنین پایین بسیار سر به هوا و بازیگوش هستند. اگر در خانه ی شما نیز کودکی زندگی می کند، نصب نرده فلزی برای بالکن یا ایوان ساختمان امری کاملا ضروری است.

حفاظ نرده آهنی , عکس نرده بالکن , قیمت نرده اهنی تراس , گل نرده فلزی , مدل نرده فرفورژه , مدل نرده ایوان , مدل نرده فلزی, نرده پشت بام
 • تماس با ما

 • مشتری مداری همواره برای تمام کسب و کارها مفید بوده و توصیه شده است اما امروزه رقابتی شدن شدید بازارها و قدرت انتخاب گسترده مصرف کنندگان موجب شده تا مشتری مداری به مهمترین مزیت رقابتی برای آهن سازه تبدیل شود.

  خدمات

  صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار - درب آکاردئونی کشویی جم شونده جلوی درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

  حفاظ شاخ گوزنی

  نرده حفاظ شاخ گوزنی همراه با قیمت هر متر روی دیوار

  این حفاظ تولید شده از شاخه های تیز به شکل شاخ گوزن میباشد که میلگردهای به کار رفته در این حفاظ فلزی بسیار مقاوم بوده و تراکم آن اجازه قرارگیری دزدان به روی دیوار را نمیدهد .

  حفاظ نیزار

  نرده حفاظ نیزار همراه با قیمت هر متر روی دیوار

  این حفاظ تولید شده از نیزه های تیز به صورت یک نیزار میباشد . امن ترین حفاظ حال حاضر برای دیوار این حفاظ است که تراکمی بیشتر از حفاظ شاخ گوزنی دارد .

  نرده راه پله

  نرده حفاظ راه پله آهنی فرفورژه همراه قیمت هر متر

  حفاظ پله ها مهم ترین بخش داخلی یک ساختمان از لحاظ زیبایی و امنیت میباشد که در صنایع آهن سازه تولید و نصب میشود

  حفاظ پنجره

  نرده حفاظ پنجره آهنی کرکره ای کشویی جمع شونده فرفورژه همراه با قیمت هر مترمربع

  حفاظ پنجره اساسی ترین بخش از نمای خارجی ساختمان میباشد که در طرح و مدل ساده و فرفورژه در صنایع آهن سازه تولید میگردد.

  نرده بالکن

  نرده حفاظ بالکن تراس فرفورژه همراه با قیمت هر مترمربع

  نرده حفاظ تراس به مانند نرده راه پله بصورت ساده و فرفورژه تولید می شود که هم برای حفاظت و جزیی از نمای ساختمان میباشد.

  درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

  درب ورودی حیاط ویلا فرفورژه لوکس

  درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

  درب آکاردئونی

  حفاظ آکاردئونی درب خانه آپارتمان کرکره ای کشویی مدرن جمع شونده کشیدنی

  حفاظ درب آپارتمان برای جلوگیری از ورود دزدان به داخل خانه می باشد . حفاظ آکاردئونی در صنایع آهن سازه در مدل های سه گل چپ و راست ، دو گل تسمه نقش دار چپ و راست و ... به عنوان محافظ درب آپارتمان ساخته میشود.

  call us