حفاظ شاخ گوزنی


در این صفحه، ما به شما کمک می کنیم تا با حفاظ شاخ گوزنی و استعلام قیمت انواع نرده حفاظ دیوار از شرکت آهن سازه آشنا شوید و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید:

حفاظ شاخ گوزنی بهترین حفاظ برای دیوار ساختمان و ویلا می باشد که ساخت این نرده حفاظ در دو مدل تراکم خلوت ارزان و مدل لوکس پرشاخه در صنایع فلزی آهن سازه تولید و طراحی می گردد. حفاظ شاخ گوزنی ایمن ترین نرده حفاظ دیوار و حصار ساختمان برای ورودی باغ ویلا و ساختمان های مسکونی می باشد و به شکل شاخ گوزن با بالاترین درجه امنیت ساخته و نصب شده که به منظور جلوگیری از ورود ناخواسته افراد، سارقان و حیوانات بر روی دیوار ورودی منزل و ویلا اجرا می شود.

شماره تماس: 09127800603

آدرس مرکز خرید حفاظ شاخ گوزنی‌: تهران - یافت آباد

حفاظ شاخ گوزنی

تاریخچه ساخت حفاظ شاخ گوزنی

در گذشته حفاظ های روی دیوار بصورت سر خم نیزه ای یا سیم خاردار موجود بود که دارای نقاط ضعف بسیاری بودند ، ولی این روزها با نسل جدید حفاظ ها مانند شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای و حفاظ نیزار مواجه هستیم که از نظر ظاهری ، امنیتی و استحکام بسیار کاربردی تر است و مورد تایید پلیس هم می باشد .

ساختار حفاظ شاخ گوزنی بصورتی است که سارق هر چند حرفه ای باشد ولی با توجه به نوک تیز و برنده میلگرد های بکار رفته در ساخت شاخ گوزنی، امکان عبور از آن را نخواهد داشت. حفاظ شاخ گوزنی دیوار حیاط و باغ ویلا یک عامل بازدارنده موثر برای متجاوزان می باشد زیرا بالا رفتن از حصارهای شاخ گوزنی در محیط حیاط ساختمان و ویلا بسیار دشوار و حتی غیرممکن است. حفاظ شاخ گوزنی امنیت مکان های مسکونی، تجاری، صنعتی و شرکتی را تامین می کند.
حفاظ دیواری شاخ گوزنی آهن سازه

وقتی به بهبود زیبایی و ایمنی محیط خود می‌پردازید، هیچ نرده حفاظی همچون جذابیت حفاظ دیواری شاخ گوزنی ندارد. در آهن سازه، ما با افتخار مرکزی برای ساخت و تولید مجموعه‌ای متنوع از انواع حفاظ ساختمانی هستیم، از جمله طراحی منحصربه‌فرد نرده شاخ گوزنی. تعهد ما به کیفیت و خلاقیت، ما را از دیگران متمایز می‌کند و ما را به انتخاب اول شما برای تامین حفاظت ملک خود می‌کند.

زیبایی انسجام باطبیعت: 🦌🌿

تصور کنید ترکیبی از قدرت و زیبایی در دیوارهای شما تزئین می شد - دقیقاً همان چیزی است که حفاظ شاخ گوزنی ما به محیط شما اضافه می‌کنند. این حفاظ‌های منحصربه‌فرد روحیه طبیعت را در طراحی خود جذب می‌کنند و لمسی از جنگل وحشی به محیط شما می‌افزایند. آیا می‌خواهید زیبایی باغ، حیاط یا فضاهای داخلی ویلای خود را بیشتر نمایش دهید؟ حفاظ شاخ گوزنی آهن سازه ترکیب بی‌نظیری از امنیت را ارائه می‌دهد.

انواع حفاظ های متنوع:

در آهن سازه، ما میدانیم که هر فضا دارای شخصیت و نیازهای خود است. به همین دلیل ما مجموعه‌ای متنوع از انواع حفاظ‌ها را ارائه می‌دهیم تا به ترجیحات شخصی شما پاسخ دهیم. به جز حفاظ‌های دیواری شاخ گوزنی ما، مجموعه ما شامل:

هم‌راهی معتبر شما در زمینه حفاظ: 🏆🤝

آهن سازه تنها یک اسم نیست - این نماد اعتماد، نوآوری و صنعت جهت یک امنیت استثنایی است. با تجربه‌ سال‌ها، اختصاص و چشم انداز دقیق، ما راه‌حل‌های حفاظتی ارائه می‌دهیم که انتظارات را برآورده می‌کنند. حضور ما در سراسر کشور اطمینان می‌دهد که می‌توانید به راحتی با ما در ارتباط باشید، امنیت در تهران، کرج یا هر جای دیگری از ایران امکان پذیر است. برای نصب حفاظ‌های شاخ گوزنی یا هر یک از طراحی‌های دیگر ما، با شماره 09127800603 تماس بگیرید. محیط خود را با راه‌حل‌های حفاظتی ما تغییر دهید که فقط عملکرد امنیتی ندارند، بلکه یک اثر هنری هستند. آهن سازه، جایی که زیبایی طبیعت با درخشش معماری همراه می‌شود.طراحی و ساخت حفاظ شاخ گوزنی اهمیت استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در امنیت ساختمان‌ ویژگی‌های ایمنی حفاظ شاخ گوزنی تأثیر ظاهری حفاظ شاخ گوزنی بر محیط مزایا و معایب حفاظ شاخ گوزنی روش‌های نصب حفاظ شاخ گوزنی تفاوت حفاظ شاخ گوزنی با سایر انواع حفاظ استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در فضاهای عمومی حفاظ دیوار با طرح‌های خاص برای فضاهای شهری اهمیت امنیت در حفاظ شاخ گوزنی

مزایای حفاظ شاخ گوزنی آهنی

حفاظ شاخ گوزنی آهنی از جنس فولاد مقاوم به عوامل جوی و زیبایی طبیعی است. این نوع حفاظ، به علت طراحی منحصر به فرد و سبک، امکان نفوذ افراد غیرمجاز به محوطه را کاهش می‌دهد. از ویژگی‌های برجسته حفاظ شاخ گوزنی آهنی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

حفاظ شاخ گوزنی آهن سازه سربازانی فولادین و نیزه به دست به عنوان یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای ایجاد امنیت و حفاظت از ملک‌ها و محوطه‌ها شناخته می‌شوند. این سیستم‌های حفاظتی علاوه بر ایجاد امنیت، به زیبایی و دیدنی‌تر کردن محیط نیز کمک می‌کنند. حفاظ شاخ گوزنی آهنی به عنوان یک انتخاب مناسب برای محیط‌های مسکونی، باغ و ویلا، ملک‌های دولتی و سازمانی، توجهات زیادی را به خود جلب کرده است.


مزایای حفاظ شاخ گوزنی ویلایی

مزایای حفاظ شاخ گوزنی ویلایی

حفاظ شاخ گوزنی با ویژگی‌های منحصر به فرد خود، جزو انتخاب‌های محبوب در دنیای معماری و ساختمان‌سازی است. این حفاظ‌ها با ارائه امنیت بالا، زیبایی و استحکام ساختاری، به محیط زندگی شما ارزش افزوده می‌دهند. میلگردهای استفاده شده در حفاظ شاخ گوزنی، از جنس محکمی بوده و با نوک‌تیزی مناسبی طراحی شده‌اند که تلاش هر گونه تلاش برای نفوذ به داخل ملک را به شدت دشوار می‌کند. امروزه با گسترش شهرنشینی و نیازهای مردم به امنیت و زیبایی محیط زندگی، حفاظ‌ها به یکی از اجزای اساسی ساختمان‌ها تبدیل شده‌اند. در این میان، حفاظ شاخ گوزنی به عنوان بهترین تولید کننده حفاظ‌های با کیفیت و قیمت مناسب شناخته می‌شود. این حفاظ‌ها با استفاده از میلگردهای محکم و نوک‌تیز ساخته می‌شوند و انواع مدل‌های مختلفی را شامل می‌شوند. شباهت ظاهری این حفاظ‌ها به شاخ‌های گوزن، زیبایی و امنیت بیشتری را به ساختمان‌ها اضافه می‌کند.

از جمله مزایای این حفاظ‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


میلگردهای نوک تیز و امنیت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی: راهنمای جامع حفاظت از دارایی‌های شما

در شهر پرجنب و جوش تهران که زندگی پرانرژی و متنوعی دارد، حفاظت از دارایی‌های خود همچنان اهمیت بیشتری پیدا کرده است. در یک جهان که امنیت اولویت است، حفاظ شاخ گوزنی یک راه‌حل منحصربفرد را ارائه می‌دهد که زیبایی، قدرت و قابلیت هزینه‌بهره‌بری را ترکیب می‌کند. در این راهنمای جامع، به ابعاد، ویژگی‌ها و محدوده‌های قیمتی مختلف این حفاظ‌ها پرداخته و اطمینان حاصل می‌کنیم که شما برای انتخاب مناسب در زمینه امنیت دارایی‌های خود آماده‌سازی دارید.

کاربرد حفاظ شاخ گوزنی 🦌🛡️

حفاظ شاخ گوزنی در ابعاد گوناگونی عرضه می‌شوند، هر کدام برای تأمین ترجیحات و نیازهای امنیتی متفاوتی طراحی شده‌اند. ارتفاع‌های متفاوت و تراکم‌های مختلف شاخه‌های استفاده‌شده، به ارزانی‌های متنوع این محصول می‌انجامد.

در زمینه تأمین امنیت منازل و ساختمان‌ها، حفاظ‌هایی با شاخه‌های شبیه به گوزن به نقش مهمی پرداخته و در نتیجه، هنگام خرید این حفاظ‌ها، به جزئیات آن‌ها توجه و از طریق آنها امنیت خود را حفظ کنید.

ویژگی‌های کلیدی حفاظ شاخ گوزنی استاندارد 🏠🌳

برای انتخاب هوشمندانه‌ترین گزینه در خرید حفاظ شاخ گوزنی نصب شده بر دیوار، با ویژگی‌های اساسی آن‌ها آشنا شوید:


مقایسه انواع حفاظ شاخ گوزنی

انواع مختلف حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی با توجه به نیازهای مختلف، به انواع مدل‌های متنوعی تقسیم می‌شود. دو نمونه از این انواع عبارتند از حفاظ بوته‌ای و حفاظ لیلیوم.

حفاظ بوته‌ای: این نوع حفاظ‌ها با طراحی‌ای شبیه به بوته‌های گیاهان تزیینی، به طراحی زیبا و خاصی می‌انجامند که به محیط دید زیبا و طبیعی می‌دهد.

حفاظ لیلیوم: این نوع حفاظ‌ها با الهام از شاخه‌های گل‌های لیلیوم طراحی شده‌اند و به محیطی شیک و اصیل تغییر می‌دهند.

با توجه به تراکم و ارتفاع شاخه‌ها در هر نوع حفاظ، قیمت آن‌ها ممکن است متغیر باشد. اما با ارائه قیمت مناسب، حفاظ شاخ گوزنی نسبت به روش‌های دیگر جذابیت خاص خود را دارد.

آیا حفاظ شاخ گوزنی قابلیت نصب بر روی دیوارهای ویلا را دارد؟

بله، حفاظ شاخ گوزنی به دلیل ویژگی‌های ساختاری و مواد مقاومی که از آن استفاده می‌شود، قابلیت نصب بر روی دیوارهای ویلا را دارد و می‌تواند به زیبایی و امنیت محیط شما اضافه کند.

آیا قیمت حفاظ شاخ گوزنی متغیر است؟

بله، قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به انواع مدل‌ها، تراکم و ارتفاع شاخه‌ها متغیر خواهد بود. اما در مقایسه با دیگر روش‌ها، قیمت مناسبی دارد که جذابیت خود را افزایش می‌دهد.

آیا حفاظ شاخ گوزنی تنها به امنیت کمک می‌کند یا زیبایی نیز دارد؟

حفاظ شاخ گوزنی با طراحی زیبا و شباهت ظاهری به شاخ‌های گوزن، به زیبایی ساختمان‌ها نیز افزوده می‌شود. بنابراین، این حفاظ‌ها همچنین به افزایش زیبایی محیط کمک می‌کنند.

حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت بالا، امنیت برتر و قیمت مناسب، انتخابی هوشمندانه برای بهبود امنیت و زیبایی ساختمان‌هاست. انواع مختلف این حفاظ‌ها با طراحی‌های متنوع، به انتخاب بهترین گزینه برای نیازهای شما کمک می‌کنند. همچنین، پاسخ به پرسش‌های متداول در مورد این حفاظ‌ها، به شما کمک می‌کند تا تصمیمی آگاهانه برای انتخاب و اجرای این حفاظ‌ها داشته باشید. با انتخاب حفاظ شاخ گوزنی، به طور همزمان از امنیت بالا، زیبایی و کیفیت در ساختمان‌تان لذت ببرید.


استفاده از حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار

استفاده‌های مختلف حفاظ شاخ گوزنی آهنی

حفاظ شاخ گوزنی آهنی در انواع مختلف محیط‌ها و کاربردها قابل استفاده است. این استفاده‌ها عبارت‌اند از:

آیا حفاظ شاخ گوزنی آهنی مقاوم در برابر آب و هوای نامساعد است؟

بله، حفاظ شاخ گوزنی آهنی از جنس فولاد مقاوم در برابر آب و هوای نامساعد می‌باشد. این ویژگی باعث می‌شود که حفاظ در طول زمان تحت تأثیر عوامل جوی کیفیت خود را حفظ کند.

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی آهن سازه سربازانی فولادین و نیزه به دست به عنوان راهی موثر برای ایجاد امنیت در محیط‌های مختلف و همچنین زیبایی‌دهی به آن‌ها مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به مزایا و استفاده‌های متعدد این نوع حفاظ، انتخابی هوشمندانه برای افرادی است که به دنبال ترکیبی از امنیت و زیبایی در محیط خود هستند.حفاظ شاخ گوزنی آهن سازه
💎 کیفیت حفاظ شاخ گوزنی بهترین نوع میلگرد
💲 قیمت حفاظ شاخ گوزنی بر اساس هر متر عرض دیوار و ارتفاع و شلوغی حفاظ
⏳ زمان نصب سفارش 3 تا 5 روز و نصب با توجه به متراژ
⏱ پشتیبانی فروش از 8 صبح الی 10 شب
⭐ مقدار اجرت کمترین اجرت ساخت نسبت به متریال مورد استفاده
🎯 نحوه ثبت سفارش درخواست اندازه گیری و ارسال کارشناس

خرید انواع حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یکی از محصولات آهنی است که با میلگرد تولید می شود. خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار و درب با بهترین قیمت انجام می گردد و همچنین این حصار به عنوان نرده حفاظ امنیتی استفاده می شود که در ارتفاع های مختلف و استاندارد 70 سانت، 90 سانت، 100 سانت و 120 سانت ساخته و تولید می شود . این نوع حفاظ های معروف به شاخ گوزنی بنابر تراکمی که تولید می شوند قیمت های مختلفی دارند که از نظر ظاهری و وزنی پر و سنگین هستند. سازندگان نرده حفاظ شاخ‌ گوزنی آنها را در رنگهای مختلفی تولید می کنند که با توجه به سلیقه مشتری تنوع بالایی دارند. گروه تولیدی حفاظ شاخ‌ گوزنی آهن سازه تولید کننده عمده انواع حفاظ شاخ گوزنی می باشد که با ارائه نمایندگی در سراسر ایران فعالیت دارد.

حفاظ شاخ گوزنی در صنعت، از میلگرد های شمشی و فولادی ساخته می شوند. ابعاد ارتفاعی که در ساخت قطعات شاخ گوزنی استفاده می شود در سایز بندی های استاندارد از "پنجاه" سانتی متر تا "یک متر و بیست" سانت برش داده می شوند و برای اینکه حفاظ شاخ گوزنی امنیت بیشتر و‌ موانع بهتری ایجاد کند نوک میله گرد آن را با گیوتین تیز می کنند که مانند سوزن و تیغ "بوته خار آهنی" می شوند و اجازه عبور به افراد و حیوانات را نمی دهند.


قیمت حفاظ شاخ گوزنی فلزی

به دلیل نوسانات قیمت حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید تا بهترین قیمت نرده حفاظ مدل شاخ گوزنی و دیگر مدل های حفاظ روی دیوار و چگونگی سفارش خرید نرده حفاظ را محاسبه نماییم.حفاظ شاخ گوزنی طرح اف آبشاری

حفاظ شاخ گوزنی آبشاری اف F به منظور برقراری و بالا بردن امنیت ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی حصارها و حفاظ روی دیوار برای ایجاد امنیت استفاده می شوند که حفاظ آبشاری نیز یکی از انواع آن ها می باشد. حفاظ های می توانند تا حد زیادی و به خوبی خیال شما را از بابت رفت و آمدهای غیر قانونی از روی دیوار و ورود دزدها به خانه راحت کنند. این حصارها با شاخه های متعدد و نوک های تیزی که دارند افراد را از عبور از روی دیوارها باز می دارند. برای تامین امنیت ساختمان مسکونی، تجاری و اداری خود می توانید از این ابزار به خوبی استفاده کنید.

حفاظ شاخ گوزنی آبشاری

علت نام گذاری این حفاظ آن است که ظاهری پله ای و آبشار مانند دارد. اگر بخواهیم این نوع حفاظ را با سایر نمونه های مشابه خود مقایسه کنیم باید بگوییم که نسبت به حفاظ لیلیوم و لاله ای دارای قیمت کمتری می باشد و از نظر اقتصادی به صرفه است. حفاظ آبشاری به دلیل جنس فلزی خود دارای ماندگاری بالا می باشد و تا مدت بسیار طولانی نیاز امنیتی شما را تامین خواهد کرد. همچنین شما نیاز به نگهداری و تعمیر آن ندارید چرا که عمر مفید این محصول بسیار بالا می باشد. این نوع حفاظ به دلیل ساختار و طراحی مناسبی که دارد، از ضریب امنیتی زیادی برخوردار است و به همین دلیل افراد و مشتریان زیادی نسبت به خرید آن تمایل نشان می دهند.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی آبشاری


حفاظ لیلیوم

می توان گفت حفاظ لیلیوم جزو زیباترین حفاظ های تولید شده تاکنون می باشد. از نظر امنیت حفاظ لیلیوم دارای امنیت بیشتری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی است. این حفاظ با الهام از گل زیبای لیلیوم ساخته شده و به صورت دو رنگ رنگ آمیزی می شود، یکی از محاسن فوق العاده این حفاظ گسترش از مرکز بوده که امکان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم می سازد زیبایی و دکوراسیون مد نظر مهندسین و معماران استانداری را تامین کند. امکان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم می سازد.

حفاظ لیلیوم
قیمت حفاظ لیلیوم


حفاظ بوته ای خار دار

حفاظ بوته ای را می توان نسل اولیه نرده حفاظ های مدرن دانست. که از نظر ظاهری با شاخه های بسیار تیز با منطق خاصی در هم تنیده است که در ساخت آن محدودیت ارتفاع وجود ندارد و حتی تراکم بیشتر آن در افزایش امنیت بیشتر , نقش بسزایی دارد. حفاظ بوته خار نه تنها به لحاظ ظاهری بلکه از نظر استحکام نیزشبیه به شاخ های قوی گوزن دارد. حفاظ بوته ای از تعداد زیادی شاخه های میلگرد ساخته میشود. برای اتصال میلگردهای حفاظ نرده بوته خار، از دو نوع جوش الکترود و جوش CO2 استفاده می‌شود که این مورد در قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود.

حفاظ بوته ای
حفاظ بوته خار


حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار یکی از انواع نرده آهنی روی دیوار و نسل جدید نرده روی دیوار است. این نوع نرده حفاظ علاوه بر ظاهر زیبا حفاظ جان و مال ساکنین ساختمان نیز میباشد. نرده های سنتی و کلاسیک بعلت اینکه شکل واحدی داشته و زیبایی خاصی نداشتند , از نظر امنیتی نیز دارای ضعف های بودند لذا تولید کننده گان نرده شروع به تولید مدل های جدید حفاظ روی دیوار نمودند که نرده نیزار از جمله آنهاست.


نرده حفاظ نیزار


حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای

‎نرده حفاظ ساده سر نیزه ای از جمله مدل حفاظ‌ های بسیار کاربردی محسوب میشود که دارای یک نیزه ایستاده میباشد و در مدل های یک و دو نیزه آبشار یا سرخم تولید شده است تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود این محصول را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند. این مدل از حفاظ به نسبت به سایر مدل حفاظ‌ های موجود بیشتر شناخته شده است، زیرا از طراحی ساده‌ای برخوردار می‌باشد.


نرده حفاظ ساده دیوار


حفاظ نخل مرداب

حفاظ نخل مرداب

حفاظ نخل مرداب یا گل حفاظ مرداب شامل شاخه های قوس دار و خم دار است که بر قسمت انتهای آن گلی شبیه به گل های مرداب وصل شده است . در این حفاظ شاخه ها از پایین به یکدیگر و به شاسی به صورت قرینه متصل هستند. گل های نخل مرداب متشکل از میلگرد هایی کوتاه اند که در مرکز به یکدیگر وصل شده اند. تفاوت حفاظ مدل نخل مرداب با لیلیوم در مدل گل هاست. در مدل لیلیوم گلبرگ ها جمع هستند ولی در مدل نخل مرداب گل تقریبا به تخت در آمده است . شاسی حفاظ مدل نخل مرداب به تقریب یک متر طول دارد. برای حفظ ظاهر مناسب لازم است که شاسی ها در هنگام نصب کاملا در کنار هم چیده شوند تا تقارن به هم نریزد.


قیمت حفاظ نخل مرداب

مصالح و موارد استفاده

حفاظ شاخ گوزنی از میلگردهای با نوک‌های تیز و خمیده ساخته می‌شود. این میلگردها به ترتیب و نظم خاصی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و با هم جوش داده می‌شوند تا یک ساختار محکم و قوی ایجاد کنند. سپس معمولاً با رنگ‌آمیزی زیبا و جذابیتی به عنوان حفاظ شاخ گوزنی به فروش می‌رسند. این میلگردها از شیوه‌ی قرار گرفتن خاصی برخوردار هستند که به آن‌ها این امکان را می‌دهد که به یک سمت رشد کنند. این خاصیت طبیعتاً مانع از عبور افراد و حیواناتی نظیر گربه‌ها از روی دیوارها می‌شود. این حفاظ‌ها به عنوان یک جزء جذاب از طراحی معماری به‌کار می‌روند و باعث زیبایی و هماهنگی با محیط پیرامون می‌شوند.

در دنیای معماری و ساختمان‌سازی، حفاظ‌ها نقش مهمی را در امنیت و زیبایی ساختمان‌ها ایفا می‌کنند. از جمله حفاظ‌هایی که در چند سال اخیر به دلیل اهمیت امنیتی و ظاهری مورد توجه قرار گرفته‌اند، حفاظ شاخ گوزنی می‌باشد. این حفاظ‌ها با استفاده از میلگردهای نوک تیز، تنها امنیت ساختمان را تامین نمی‌کنند بلکه به زیبایی و دلنشینی محیط نیز افزوده می‌شوند.

اهمیت امنیت ساختمان

یکی از جوانب مهم حفاظ شاخ گوزنی، ایجاد امنیت برای ساختمان‌ها و محیط‌های داخلی و خارجی آن‌هاست. امنیت ساختمان‌ها در دنیای امروز از اهمیت بالایی برخوردار است. حفاظ‌های شاخ گوزنی با طراحی خاص خود، از ورود افراد غیرمجاز به محوطه‌های مختلف جلوگیری می‌کنند. با توجه به افزایش نیاز به امنیت در جوامع امروزی، حفاظ‌های شاخ گوزنی به عنوان حفاظ‌هایی با کارآیی بالا و قابلیت پاسخ‌گویی به نیازهای امنیتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این حفاظ‌ها با ایجاد یک مانع فیزیکی موثر، احساس امنیت را به ساکنین و بازدیدکنندگان ساختمان می‌دهند.

آیا حفاظ‌های شاخ گوزنی مقاوم هستند؟

بله، حفاظ‌های شاخ گوزنی با استفاده از میلگردهای نوک تیز و جوش‌دادن مناسب، دارای مقاومت بالا در برابر ضربه‌ها و فشارهای مختلف می‌باشند. این ویژگی‌ها آن‌ها را به یک انتخاب مناسب برای ایجاد امنیت در محیط‌های مختلف تبدیل کرده است.

آیا حفاظ‌های شاخ گوزنی قابلیت زیبایی دارند؟

بله، حفاظ‌های شاخ گوزنی علاوه بر ایجاد امنیت، از طراحی زیبا و خوش‌آیندی نیز برخوردار هستند. رنگ‌آمیزی زیبا و تنوع در طرح‌ها و اشکال، آن‌ها را به یک عنصر دکوراتیو متناسب با محیط می‌سازد.

آیا حفاظ‌های شاخ گوزنی مناسب محیط‌های خارجی هستند؟

بله، حفاظ‌های شاخ گوزنی با استفاده از مصالح مقاوم در برابر عوامل جوی مختلف، مناسب محیط‌های خارجی نیز هستند. آن‌ها می‌توانند در برابر باران، برف، آفتاب و تغییرات دمایی مقاومت کنند.

حفاظ شاخ گوزنی با طراحی‌های منحصر به فرد و میلگردهای نوک تیز، به عنوان یکی از ابزارهای مهم در امنیت ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این حفاظ‌ها علاوه بر ایجاد امنیت، به زیبایی و جذابیت محیط نیز می‌افزایند. با توجه به افزایش نیاز به امنیت در جوامع مدرن، حفاظ‌های شاخ گوزنی به عنوان راهکاری موثر در پاسخ به این نیازها به‌کار گرفته می‌شوند.رنگ کوره ای نرده حفاظ


رنگ پودری الکترواستاتیک یا کوره ای نرده حفاظ

‎آهن سازه از رنگ های پودری الکترواستاتیک یا کوره ای استفاده کرده و این امر باعث شده تا طول عمر رنگ حفاظ روی دیوار بسیار بالا و حد اکثر کیفیت را دارا باشد ، همچنین این نوع رنگ بدلیل سیقلی بودن مانع از نفوذ و ماندگاری خاک بر روی حفاظ شده است .حفاظ شاخ گوزنی چیست

نرده شاخ گوزنی برای محوطه / خرید حفاظ شاخ گوزنی رنگ کوره ای مشکی / حفاظ شاخ گوزنی با رنگ الکترواستاتیک / نصب حفاظ شاخ گوزنی / جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی/ نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع مختلف / حفاظ شاخ گوزنی با رنگ سفید کوره ای الکترو استاتیک / نرده شاخ گوزنی با رنگ سفید ضد زنگ شمال ایران / حفاظ شاخ گوزنی در باغ ویلا / حفاظ شاخ گوزنی در محوطه ساختمان / نرده شاخ گوزنی در محوطه ویلا / نصب نرده شاخ گوزنی حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع 90 سانتیمتر / نرده شاخ گوزنی ارتفاع 120 سانت / حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع بلند / حفاظ شاخ گوزنی با جوش دوطرفه co2 / حفاظ شاخ گوزنی برای کاربری مسکونینرده شاخ گوزنی ( ارزان ترین و بهترین حفاظ روی دیوار )

ارتفاع این نوع از حفاظ 50 تا 150 سانتی متر است. برای جوشکاری و نصب حفاظ نرده شاخ گوزنی ، شاخک های حفاظ به روش جوشکاری دوطرفه و الکترود مخصوص این نوع حفاظ استفاده می شود. مقطع برش پیکان های حفاظ 2 الی 4 سانتی متر است . لازم است برای ساخت از میلگرد 10 کششی استفاده شود. حفاظ نرده شاخ گوزنی – به گونه ای می باشد که حتی اگر سارقان حرفه ای باشند ولی با استناد به نوک تیز و برنده بودن میلگرد استفاده شده در ساخت حفاظ نرده شاخ گوزنی ، امکان رد شدن از حفاظ به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد . یکی از محاسن شرکت آهن سازه ( تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی ) در ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی از فولاد با کربن بالا و میلگردهای 10 کششی استفاده میشود و قابلیت نصب در هر نوع دیواری را دارا می باشد.


ساخت حفاظ شاخ گوزنی

بهترین حفاظ روی دیوار چیست : در حال حاضر برای حفاظت روی دیوار حیاط ساختمان و ویلا و باغ نرده حفاظ هایی مانند حفاظ شاخ گوزنی با عنوان حفاظ ضد سرقت روی دیوار یا محافظ لبه های دیوار در بازار موجود می باشند که بیشتر به عنوان نرده حفاظ یا دزدگیر آهنی روی دیوار کاربرد دارند و برای استفاده به عنوان حفاظ خار دار روی دیوار حیاط یا حفاظ با میلگرد گیوتین خورده روی دیوار ساختمان مناسب می باشند.


با خرید حفاظ شاخ گوزنی از کارخانه آهن سازه در روش های متعددی برای امن کردن ساختمان به وجود آورده که با استفاده ازآنها می توانید ازاموال وعزیزان خود مراقبت کنید. با توجه به نوک تیز و برنده ، این نوع از حفاظ فقط برای محیط بیرونی قابل استفاده است و در داخل خانه کاربردی ندارد و با توجه به خطرناک بودن ، برای محل نصب باید دقت لازم را به عمل آورد. حفاظ شاخ گوزنی را می توان یکی از زیباترین و پراستفاده ترین حفاظ های روی دیوار معرفی کرد شکل در هم تنیده شاخ های آن مشابه شاخ های گوزن است و بهمین دلیل این نام به حفاظ های شاخ گوزنی منتسب شده است همچنین نرده حفاظ های شاخ گوزنی با توجه به قیمت مناسبشان در تهران و کرج جزو حفاظ های روی دیوار بسیار محبوب است .


تراکم حفاظ شاخ گوزنی و ارتفاع آن و تاثیر آن بر قیمت

ابتدا باید بگوییم که منظور ما از تراکم چیست؟ ما تراکم را بصورت تعداد شاخ های اصلی حفاظ شاخ گوزنی در ظول دو متر در نظر میگیریم و نه شاخه های فرعی. نرده های شاخ گوزنی در تراکم های 15،12،10،8 تولید می شوند و شما می توانید از میان این تراکم ها ،تراکم مدنظر خودتان را به ما سفارش دهید . هرچه تراکم کار ها بیشتر باشند با توجه به افزایش وزن کلی کار قیمت نرده شاخ گوزنی افزایش می یابد . ارتفاع هایی که ما در صنایع فلزی آهن سازه تولید می کنیم در بازه 50 تا 140 سانتی متر قرار دارند اما ارتفاع های پایین تر برای حفاظ های روی دیوار خیلی پیشنهاد نمی شود و بهتر از که ارتفاعی که انتخاب می کنید کمتر از 90 سانتی متر نباشد .


حفاظ بوته ای روی دیوار

حفاظ بوته ای خاردار همان‌طور که از نامش پیداست نوعی از حفاظ بالای دیوار است که ظاهری شبیه بوته خار دارد. حفاظ بوته‌ای یکی از بهترین انواع حفاظ روی دیوارجدید برای ممانعت از ورود غیرمجاز به ساختمان است. بسیاری از ما روش‌های مختلفی را برای افزایش امنیت ساختمان مسکونی یا تجاری خود انجام می‌دهیم؛ یکی از مؤثرترین این راه‌ها استفاده از نرده خاردار بالای دیوارهای حیاط است. برای آشنایی بیشتر با این حفاظ با ما همراه باشید. حفاظ بوته ای خار نوعی حفاظ خاردار می باشد که بر سر دیوار آپارتمان ها نصب می شود.

از حفاظ بوته ای در جهت حفظ امنیت ورودی دیوار و همچنین زیبایی استفاده می شود. نرده بوته ای به دلیل داشتن شاخه های پر پیچ و بسیار تیز مانعی مناسب برای ساختمان های شماست. می توان گفت عبور از حافظ بوته ای کاری نشدنی و امکان ناپذیر می باشد. نصب و اجرای حفاظ بوته ای دیوار بسیار آسان و راحت بوده و در مدت کوتاهی اجرا می گردد. در سرقت از ساختمان ها یکی از موثر ترین نواقص امنیتی وجود دیوار هایی کوتاه یا عدم نصب حفاظ های روی دیوار است . شما می توانید با ایجاد حفاظی ایمن بر روی دیوار ، سارقین را به فکر سرقت از ساختمان های دیگری بیندازید که ورود و سرقت از آن ها دردسر کمتری دارد.


حفاظ بوته گوزنی

حفاظ بوته ای یا بوته خاری یا خار پشتی چیست ؟ از زمانی که انسان های اولیه زندگی می کردند تا به حالا همواره افراد به ترفند هایی برای افزایش امنیت و محافظت از محل کار ، زندگی و … بوده اند . حفاظ بوته خار باشاخه های بسیار تیز و با ارتفاعی که می تواند بالا باشد با یک الگوریتم منظم در هم تنیده شده که این ارتفاع و تراکم سبب شده امنیت بسیار موجه ای را در برابر باقی حفاظ های دیوار داشته باشد.


ساخت و فروش انواع بهترین حفاظ روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای خار ، حفاظ نیزار و حفاظ نخل مرداب ) یکی از مواردیست که همواره دغدغه مشتریان ما بوده است. معمولا سوالات مشتریان از تولید کننده های نرده حفاظ بصورت زیر است که:

حفاظ شاخ گوزنی را می توان به عنوان حفاظی برای پنجره های مسکونی یا دفاتر اداری استفاده کرد. این حفاظ برای تمام دیوارها با عرضهای مختلف مناسب است. به همین دلیل، می توان از این حفاظ برای برقراری امنیت در بالکن و حیاط های کوچک آپارتمانی استفاده کرد. می توان در اطراف باغ های شخصی و ویلاها نیز حفاظ شاخ گوزنی نصب کرده و از مزایای این حفاظ بهره مند شد.

ما بر این اعتقاد هستیم که حفاظ شاخ گوزنی ، بهترین حفاظ روی دیوار در حال حاضر است. چرا؟

• چون حفاظ شاخ گوزنی زیبا است و زیبایی ظاهری ساختمان را حفظ می کند.

• نرده شاخ گوزنی بسیار ایمن است و به افراد اجازه عبور نمی دهد.

• حفاظ شاخ گوزن ارتفاع مناسبی دارد و برای دیوارهای کوتاه بسیار مناسب است.

• در تمام مکانها می توان از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کرد.

• حفاظ شاخ گوزنی به عنوان نرده هم کاربرد دارد.

• عرض زیاد حفاظ شاخ گوزنی می تواند بیشتری میزان عرض دیوار را پوشش دهد.

• احتمال سرقت از حفاظ شاخ گوزنی بسیار پایین است، زیرا جایی برای قراردادن دست و پا ندارد.

• حفاظ شاخه ای گوزنی در شرایط آب و هوایی مختلف این حفاظ با دوام می ماند.

• کیفیت و دوام حفاظ های شاخ گوزنی بسیار بالا است و تا سالها می توانید از این مدل حفاظ استفاده کنید.


تولید شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی دیوار یکی از انواع حفاظ های آهنی دیوار است که شگرد بسیار خارق العاده ای برای به دام انداختن افراد مزاحم دارد. هیچ راه فراری از این نرده آهنی محافظ دیوار برای هیچ جنبده ای وجود ندارد. تعاریف و ویژگی های بسیار زیادی برای نرده آهنی شاخ گوزنی بیان شده است که گاهی اوقات اغراق آمیز و برخی مواقع هم جای بحث دارند، اما در نهایت این حفاظ آهنی دیوار را می توان از جمله پرطرفدارترین و پر استفاده ترین انواع حفاظ دیوار دانست.

حفاظ نرده کله گوزنی دیواری جهت تامین امنیت بر روی دیوار نصب می‌شود. دارای طرحی در هم تنیده است که کاملا عبور سارقان را غیر ممکن می‌کند. این نوع سیستم دزدگیر در محوطه باغ‌ها، خانه‌ها، ویلاها ، شرکت‌ها و کارخانجات استفاده می‌شود. شاخه‌های بلند و تیز آن مانند شاخ‌های گوزن است و راهی برای عبور دزدان نمی‌گذارد.

بهترین حفاظ برای روی دیوار کدام است ؟

با چه ارتفاعی نرده حفاظ بخریم ؟

چه مدل نرده حفاظ آهنی روی دیوار غیر قابل عبور می باشد ؟

چند مدل حفاظ دزدگیر دیوار فلزی داریم ؟

چه چیزهایی را باید در انتخاب نرده حفاظ دیوار مدنظر قرار داد ؟

حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای متری چند هست ؟

تراکم حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای چه تعداد باید باشد ؟


خب همینطور که میدانیم خرید حفاظ و نرده همانند خرید لباس یا وسایل مصرفی نیست که قابل تعویض باشد. پس باید نرده حفاظی را برای روی دیوار خانه خودمان انتخاب کنیم که از خرید آن پشیمان نشویم. و یک بار برای همیشه برای امنیت خود و ساختمان خود هزینه کنیم. البته این مورد برای حفاظ پنجره و حفاظ درب ورودی نیز صادق می باشد.


حفاظ شاخ گوزنی


ارزان ترین حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی آهن سازه به خودی خود هم شکیل و چشم نواز است. ترکیب این نرده با دیوارهای سنگی، آجری، بتنی و نماهای رومی ظاهر یک کاخ غیر قابل نفوذ را به ذهن بیننده متبادر می کند .


حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ نرده های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از متریال فلزی که در اشکال مختلف خم کاری و ساخته شده است. سر این حفاظ ها شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده می شوند. حفاظ شاخ گوزنی به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم ساخته می شود. حفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا که به سر دیوار ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراکم و تیز بودن نوک حفاظ و همچنین ساختار آن باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد.

امروزه میلگرد های مختلفی با ضخامت های مختلفی در بازار وجود دارد و مهم است که بدانید در حفاظ شاخ گوزنی شما از چه ضخامت میلگردی استفاده شده است زیرا میلگرد اساس حفاظ است و بکار بردن میلگرد های نا مرغوب کیفیت کار شما را به طرز چشمگری کاهش می دهند ما در صنایع فلزی آهن سازه از میلگرد های کششی استاندارد با ضخامت 10 میلی متر استفاده می کنید و در صورت خواست شما امکان استفاده از میلگرد 9 نیز برای کاهش قیمت تمام شده حفاظ امکان پذیر است .


نصب حفاظ شاخ گوزنی

رمز‌گشایی از مزایای حفاظ شاخ گوزنی 🌟🔒

در دوران حاضر، حفاظ شاخ گوزنی به‌عنوان گزینه‌ای محبوب برای حفاظت از دیواره‌ها شناخته می‌شود. ساختار منحصربه‌فرد آن باعث به‌وجود آمدن مزایای قابل توجهی در مقایسه با حفاظت‌های سنتی می‌شود. این حفاظت‌ها به‌عنوان یک وسیله مؤثر در پیشگیری از نفوذ عمل کرده و در عین حال به هزینه‌های مقرون‌به‌صرفه، به ویژه در شهر پرجنب و جوش تهران، ارتباط دارند.

شاخه‌های چهارفصلی با نوک‌های تیز یک حاجز تقریباً ناممکن برای عبور از آن ایجاد می‌کنند. پوشش دادن به تمام عرض دیوار باعث حذف هر نقطه‌ای برای تعبیه‌شدن دزدان در دیوار می‌شود، از طرف دیگر انتخاب ارتفاع مناسب و تراکم شاخه‌ها، احساس امنیت را در محیط زندگی‌تان تضمین می‌کند.

اهمیت حفاظت از دارایی‌ها در تهران 🏙️🛡️

تهران، پایتخت پرجمعیت ایران و سومین شهر پرجمعیت منطقه خاورمیانه است. به‌طور کلی در سال 1397، بیشترین آمار جرم در تهران مربوط به دزدی بوده است و تحلیل‌گران این موضوع را ناشی از نابرابری‌های اجتماعی، مشکلات اقتصادی و بیکاری می‌دانند.

آمارهای اخیر انتظامی نشان می‌دهد که میانگین روزانه 1800 دزدی در کل کشور اتفاق می‌افتد و بیشترین بخشی از این آمار مربوط به تهران است. یک نگاه ساده به این آمارها، اهمیت فوری حفاظت از دارایی‌هایتان را به‌وضوح نشان می‌دهد. سرمایه‌گذاری در تدابیر حفاظتی برای منزل یا کسب و کارتان، سرانجام به منفعت‌های بی‌نظیری منجر خواهد شد.

تقویت امنیت با حفاظ شاخ گوزنی در تهران 🏠🦌🛡️

با در نظر گرفتن ارزشی که ارائه می‌دهند و حفاظتی که فراهم می‌کنند، حفاظ شاخ گوزنی یک سرمایه‌گذاری هوشمندانه در تنظیمات پرجنب و جوش تهران است. با عمل به عنوان یک حاجز مؤثر علیه دسترسی غیرمجاز، این حفاظت‌ها نه تنها امنیت را تضمین می‌کنند، بلکه آرامش روحی نیز ارائه می‌دهند. امروزه انتخاب هوشمندانه‌ای کنید تا آینده‌ای امن و واعظ داشته باشید.

مزایای نصب حفاظ شاخ گوزنی

1-عبور از بالای حفاظ شاخ گوزنی غیر ممکن می باشد.

2-خمکاری های روبه بیرون و در جهت های مختلف حفاظ شاخ گوزن مانع ایستادن در کنار آن ها می شود.

3-تراکم بالای نیزه های موجود علی رغم استحکام، نشان دهنده امنیت بالای حفاظ شاخگوزنی می باشد.

4-تراکم نیزه های موجود در حفاظ های شاخ گوزنی قابل تغییر می باشد.

5-در مورد عرض این حفاظ ها نیز به همین صورت می توان عمل نمود .

6-قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی در هر یک متر محاسبه میشود .

7-قیمت در هر متر نرده شاخ گوزنی و تراکم حفاظ شاخ گوزنی در هر دو متر محاسبه میشود .

امروزه برای حفظ امنیت منازل مسکونی و اماکن تجاری حفاظ هایی با ظاهر و کیفیت متفاوت طراحی شده که از جمله آنها می توان به حفاظ شاخ گوزنی اشاره کرد که از یک طرف از سازه های فلزی مستحکمی شکل گرفته و از طرفی دیگر برای سارقین نقش بازدارنده را ایفا می کند. ساختار و شکل ظاهری این حفاظ به گونه ای است که در آن از فولادهایی مقاوم با نوک تیز و برنده استفاده شده است و به همین جهت سارقان حرفه ای هم غالبا نمی توانند از سد این گونه حفاظ ها عبور کنند.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عامل های گوناگونی از جمله ارتفاع حفاظ شاخ گوزن ، تراکم حفاظ شاخ گوزنی ، ضخامت به کاربرده شده در میلگرد، رنگ های استفاده شده ،نوع جوشکاری و شکل حفاظ آن وابسته است. اما در کل میشود گفت که هزینه این حفاظ به نسبت حفاظ های دیگر چندان بالا نمی باشد.البته این موضوع بدان معنی نیست که این حفاظ از مقاومت کمتری برخوردار باشد. اما میشود گفت که علت گران تربودن حفاظ های دیگرداشتن ترکیب زیبا و امنیت همراه با یکدیگر است . قیمت حفاظ شاخ گوزنی به همراه کیفیت مطلوب آن در کنار یکدیگر به عامل های تبدیل شده اند تا این حفاظ توجه مشتری های زیادی را به سمت خود جلب نماید. از این حفاظ می توان به عنوان پرفروش ترین حفاظی که ساخته شده است نام برد. شما می توانید برای تهیه و نصب این حفاظ با بهترین متریال به کار رفته شده در آن با کارشناس های شرکت آهن سازه مشورت نمایید.

ایمن ترین حفاظ شاخ گوزنی بهترین حفاظ شاخ گوزن مقاوم ترین و امن ترین حفاظ آهنی شاخ گوزنی محکم ترین و مدرن ترین حفاظ نمای دیوار شاخ گوزنی با کیفیت ترین و جدیدترین حفاظ فلزی شاخ گوزن شیک ترین و بصرفه ترین حفاظ دیوار حیاط شاخ گوزنی ضمانت و گارانتی خرید نرده حفاظ های ضخیم دیوار خونه ایمنترین و لوکس ترین نرده روی دیوار طرح شاخ گوزن حفاظ ایده آل دیوار خانه برترین حفاظ هایشاخ دار


تراکم حفاظ شاخ گوزنی

بهترین انواع نرده حفاظ همچون شاخ گوزنی

نرده حفاظ شاخ گوزنی، یکی از انتخاب‌های فوق‌العاده برای تزیین و ایجاد حفاظ‌های زیبا و کارآمد می‌باشد. در مرکز ساخت و تولید حفاظ آهن سازه، ما بهترین انواع نرده حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار را با قیمت خرید مناسب درب کارگاه در تهران و کرج به شما عرضه می‌کنیم و حتی این امکان را برایتان فراهم می‌کنیم که محصولات را به تمامی نمایندگی‌های شهرهای کشور ارسال کنید. در ادامه به مزایا و انواع مختلف حفاظ شاخ گوزنی می‌پردازیم.

مزایای حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی به دلیل طراحی منحصر به فرد خود، دارای مزایای بسیاری است. این نوع حفاظ به دلیل شکل و طراحی زیبایی که دارد، بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. همچنین، به عنوان یک حفاظ مقاوم در برابر تلاطمات طبیعی، انتخابی هوشمندانه برای افرادی است که به دنبال ترکیبی از زیبایی و کارایی هستند.

انواع حفاظ دیواری

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای از جمله انواع مختلف حفاظ شاخ گوزنی است که با الهام از زیبایی و شکوفه‌های گل‌ها طراحی شده است. این نوع حفاظ با الگوبرداری از شاخه‌ها و برگ‌های بوته‌ها، به دیوار شما زیبایی و جلوه ویژه‌ای می‌بخشد. حفاظ بوته ای نه تنها به دیزاین خاصیتی اضافه می‌کند، بلکه در عین حال از تلاطمات محیطی محافظت می‌نماید.

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم با طراحی‌ای ظریف و دقیق، احساس طبیعی و زیبایی گل‌های لیلیوم را به فضای حفاظ‌تان می‌آورد. این نوع حفاظ با طرح‌های جذاب، به دیوار یک جذابیت خاص می‌بخشد و به‌طور همزمان از نفوذ حیوانات و افراد غیرمجاز جلوگیری می‌کند.

حفاظ نخل مرداب

حفاظ نخل مرداب با الهام از زیبایی‌های مرتبط با مناطق مرطوب و جنگلی طراحی شده است. این نوع حفاظ با ترکیب اشکال مختلف نخل‌ها و گیاهان مرطوب، به دیوار یک طراحی منحصر به فرد و زیبا می‌بخشد و در عین حال از تجاوزات غیرمجاز جلوگیری می‌کند.

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای با ترکیب شاخه‌ها و طرح‌های چرمی، به دیوار زیبایی و زندگی می‌بخشد. این نوع حفاظ به عنوان یک انتخاب خلاقانه، به دیوار ابعاد جدیدی می‌بخشد و از طریق ترکیب متنوع شاخه‌ها، احساس حرکت و روحیه را به فضا منتقل می‌کند.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

به تعداد تکرار شده و به هم پیوسته از اتصال چند قطعه میلگرد جوش داده شده که معرف پایه در حفاظ شاخ گوزنی است بر روی یک شاسی ۲ متری (که طول اندازه استاندارد تمامی حفاظ های شاخ گوزنی است ) تراکم حفاظ شاخ گوزنی میگویند . هر اندازه میزان تراکم در یک نرده حفاظ شاخ گوزنی بالاتر باشد ،سطح نفوذ ناپذیری و بازدارنگی آن بالاتر می رود و نیز مقاومت و ایستادگی بالایی در برابر فشار و تکان های وارده به خود نشان می دهد . بسیاری از حفاظ های تولیدات متفرقه ، صرفا جهت داشتن حجم به طرفین حفاظ ساخته می شوند که اتصالات ناچیزی با دیگر قطعات مجاور دارند . قطعات میلگردی به کار رفته در نرده های حفاظ شاخ گوزنی که نهایتا قطر آنها به ۱۰ میلی متر می رسد ، به خودی خود در برابر فشار وارد شده توسط یک شخص بالغ مقاومت پایینی دارند و ضعیف تلقی می گردند . اینجا است که تاثیر یک هندسه کاربردی بر پایه اصول تحمل و دفع فشار به همراه تراکم پایه ها و همچنین قرار گیری صحیح این پایه ها در یکدیگر برای دفع فشار های وارده بخوبی نمایان می گردد که اکثرا مشتریان حفاظ های شاخ گوزنی به آن توجه نشان نمی دهند و تفاوت های کمی و کیفی میان تولیدات متفرقه و کارخانه ای را نادیده می گیرند . به جرات می توان گفت در اکثر سایت های عرضه حفاظ های شاخ گوزنی صحبتی از نوع و شیوه واضح تراکم حفاظ به میان نمی آید و تنها به عنوان نمودن اعداد اکثرا بالا ،برای تراکم حفاظ (که بر پایه و تعریف مشخصی نمی باشد )بسنده می نمایند .

یکی از راه های ورود افراد متجاوز به خانه شما ، از طریق درب ورودی خانه و یا از روی دیوار است که باید با استفاده از حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار و درب آکاردئونی پشت درب منزلتان را ایمنی کنید. استراتژی ورود سارقان به خانه شما که از چند روز قبل نشان کرده اند به این صورت می باشد که اغلب در ساعات ظهر یا غروب ۳ نفر از طریق درب ورودی خیابان ویا پریدن یک نفر از روی دیوار به داخل حیاط و باز کردن درب ورودی به اپارتمان شمامی باشد. سپس یک نفر از آنها بیرون خانه شما در ماشین مانده و دونفر بعدی به پشت درب ورودی خانه شما آمده. یکی از آنها که متخصص باز کردن درب های ضد سرقت می باشد مشغول ضربه زدن به اطراف قفل درب خانه شده و نفر بعدی به نیم طبقه بالا رفته تا اگر همسایه بالایی متوجه صدا شده بتوانند فرار کنند.

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

شاخ های زیبا، قوی و در هم پیچیده گوزن الهام بخش طراحی و تولید حفاظ شاخ گوزنی میباشد . حفاظ شاخ گوزنی نه تنها به لحاظ ظاهری بلکه از نظر استحکام نیز دست کمی از شاخ های قوی گوزن ندارد. نرده حفاظ شاخ گوزنی آهن سازه از نمونه های با کیفیت حفاظ روی دیوار است که این روزها در بیشتر منازل مسکونی و ویلایی نصب شده است.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی چگونه محاسبه میگردد ؟

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عوامل مختلفی از جمله ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی ، تراکم شاخه های حفاظ شاخ گوزنی ، ضخامت به کاربرده شده در میلگرد، رنگ های استفاده شده ،نوع جوشکاری و شکل حفاظ آن وابسته است. اما در کل میشود گفت که هزینه این حفاظ به نسبت حفاظ های دیگر چندان بالا نمی باشد. حفاظ شاخ گوزنی در پنل های 2 متری و در تراکم 8 تا 15 شاخه اصلی که شاخه های فرعی به آنها متصل میشوند ساخته میگردد .ارتفاع استاندارد حفاظ شاخ گوزنی 90 سانت میباشد که این نوع حفاظ میلگردی در ارتفاع 50 تا 120 سانت قابل ساخت میباشد .

مزایای خرید حفاظ شاخ گوزنی آهن سازه چیست ؟

از جمله مزایای حفاظ شاخ گوزنی آهن سازه میتوان به بالا بودن تنوع در طرح ،شکل و رنگ بالای آن ،سازگاری بالای آن با نماهای بیرونی ، عرض بالای حفاظ ها که کل فضای دیوار را پوشش خواهد داد، نداشتن جای پا برای عبور از روی دیوار ، به صرفه بودن قیمت آن در مقایسه با حفاظ های کلاسیک سنتی ، نصب راحت حفاظ شاخ گوزنی اشاره نمود.

چگونه می توان لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی را دریافت کرد ؟

برای دریافت لیست قیمت ها همواره می توانید باارسال پیام در واتس اپ به شماره 09127800603 اقدام نمایید.


نرده شاخ گوزنی دیواری

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

اگرچه ممکن است به طور کلی آنها را " حصار شاخ گوزنی " نامیده شوند، اما نشان می دهد که آنها به طور خاص برای نرده ها طراحی شده اند، شاخ های بالای حصار را می توان اغلب در امتداد بالای دیوارها یا در نمای ساختمان ها یا دروازه ها استفاده کرد. آنها حتی می توانند به حصارهای امنیتی موجود اضافه شوند تا امنیت محیطی موجود شما را تقویت کنند.

حفاظ شاخ های گوزنی یک مانع ضد صعود و ضد مزاحم هستند که هم به عنوان یک بازدارنده بصری و هم فیزیکی عمل می کنند. جنبه بصری شاخ های حصار و دیوار یک ویژگی امنیتی مهم است زیرا اغلب برای جلوگیری از مزاحمان احتمالی کافی است. شاخ های حصار امنیتی در طرح های ثابت یا چرخشی موجود هستند.

مزایای حفاظ شاخ گوزنی :

حفاظ شاخ های گوزنی به راحتی نصب می شوند و در انواع پوشش ها یا پرداخت ها وجود دارند.

مزایا:


آیا استفاده از حفاظ شاخ گوزنی مجاز است؟

افرادی که راه حل های امنیتی محیطی مختلفی را برای تقویت امنیت در اطراف خانه و محل کار خود در نظر میگیرند اغلب می پرسند: آیا حفاظ های شاخ گوزنی قانونی هستند؟

پاسخ به این سوال این است: بله آنها مجاز هستند - اما باید طبق قانون از آنها استفاده کنید

حفاظ شاخ گوزنی یک نوع بازدارنده ای محسوب می شود . این نسخه در نسخه های رایج، غیر معمول، نادر، حماسی و افسانه ای عرضه می شود. این یکی از معدود تله های دیواری است که می توان آن را روی دیوارهای کوتاه قرار داد.


حفاظ شاخ گوزنی برای امنیت محیطی

محیط ملک شما اولین خط دفاعی شما در برابر مزاحمان ناخواسته است. محافظت از خانه یا محل کسب و کار خود در برابر دزدان، خرابکاران و سایر بازدیدکنندگان نامطلوب ضروری است.

نرده های امنیتی قوی، دیوارهای محیطی و دروازه ها مهم هستند .

اما حفاظ شاخ گوزنی امنیت محیطی مقرون به صرفه ای را ارائه می دهند که در بسیاری از برنامه ها و مکان ها آزمایش شده، آزمایش شده و موثر بودن آنها ثابت شده است.

حفاظ های شاخ گوزنی چگونه می تواند به شما کمک کند؟

محیط شما اولین خط دفاعی شما در برابر دزدان، خرابکاران و سایر متجاوزان ناخواسته است، بنابراین نصب میخ های دیواری یا نوعی دیگر از محصول ضد صعود یا بازدارنده مزاحم معمولاً نشان دهنده یک سرمایه گذاری عملی و مقرون به صرفه است، خواه به دنبال محافظت از کسب و کار خود باشید. محل یا خانه شما

حفاظ شاخ گوزنی از چه زمانی بوجود آمد؟

قانون مسئولیت اشغالگران در سال 1957 همه چیز را آغاز کرد و بازدیدکنندگان را با دلایل قانونی برای حضور در آنجا تحت پوشش قرار داد. هیچ کس تا به حال به عنوان یک جرم تحت آن متهم نشده است، زیرا این یک قانون کیفری نیست - اما هر کسی که آسیب دیده است می تواند از آن به عنوان مبنایی برای شکایت از شما استفاده کند.

نوک امنیتی: وظیفه مراقبت از مزاحمان آغاز می شود

مزاحمان با نسخه به روز شده همان قانون که در سال 1984 وضع شد، وارد صحنه شدند، که به طور خاص صدمات شخصی به متجاوزان را پوشش می داد. این وظیفه مراقبت برای محافظت از همه افراد، از جمله دزدانی را که ممکن است با خطری در تماس باشند، گسترش داد - و این شامل حفاظ های شاخ گوزنی یا امنیت مشابه در بالای دیوار محیطی شما به عنوان بخشی از یک امنیتی برای محل شما می شود.

مقایسه حفاظ ها :

همه ی حفاظ های موجود در روی دیوار ها نوعی حفاظ محسوب می شوند ولی حفاظی که استفاده می شود حتما بایستی مورد علاقه مالک باشد و اغلب حفاظی استفاده می نمایند که هم زیبایی و هم بازدارنده خوبی در برابر سارقان و غیره باشد به همین دلیل است که حفاظ شاخ گوزنی چون همه ی این ویژگی را دارد به همین دلیل است که اغلب از حفاظ شاخ گوزنی استفاده می کنند .


پس اگر نیاز باشد تا از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنید حتما با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.


حفاظ شاخ گوزنی اغلب برای خانه ها و کارخانه ها و ویلا مورد استفاده قرار میگیرد و بیشتر مورد انتخاب اغلب افراد می باشد و این نیز دلیل بر این دارد که هم امنیت بالایی را دارد و دلیل بعدی این که طرح ها و رنگ های مختلفی از حفاظ شاخ گوزنی وجود دارد ، علاوه بر این تراکم زیادی که این حفاظ دارد و به این دلیل است که حفاظ شاخ گوزنی به عنوان یکی از بهترین و موثر ترین حفاظ ها به شمار می رود .

  • حفاظ شاخ گوزنی
  • حفاظ بوته ای
  • حفاظ لیلیوم
  • حفاظ نخل مرداب
  • حفاظ نیزار
  • حفاظ آبشاری

ولی پر استفاده ترین حفاظ امروزه حفاظ شاخ گوزنی می باشد.

در گوگل بیشترین مورد جستجو شونده در بین حفاظ ها ، حفاظ شاخ گوزنی می باشد یعنی کاربر کلید واژه حفاظ شاخ گوزنی را خصوصا جستجو می کند این بدان معنی می باشد که افراد آشنایی و درصد راضی بودن بیشتری از این حفاظ را دارند.

ویژگی هایی که این حفاظ را منحصر به فرد می نماید این است که دارای قطر های گوناگون دارد و بستگی به خانه یا ویلا و غیره انتخاب می شود و نقش بیشتری در جلوه زیبایی دارد .

حفاظ شاخ گوزنی به چند دلیل بیشترین درخواست را دارد که از مهمترین آن می توان به بلند بودن حفاظ ها و تراکم های زیاد در حفاظ ها می باشد.

همانطور که میدانید دیوار های کوتاه تر سوژه خوبی برای سارقین می باشند ، به همین دلیل حفاظ نصب شده باعث می شود تا ارتفاع دیوار افزایش یابد تا امنیت را افزایش دهد .

حفاظی که مورد استفاده قرار می گیرد بایستی یک سازه آهنی غیر قابل نفوذ باشد و هم این که تراکم بیشتری را داشته باشد که اجازه عبور از بین نرده را ندهد که بهترین پیشنهادی که هر شخص متخصص برای خریدار ، حفاظ شاخ گوزنی می باشد .

علت نام گذاری حفاظ شاخ گوزنی ، به علت در هم تنیدگی زیاد نرده های حفاظ و شباهت ساختاری که دارد باعث شده تا نام این نوع حفاظ را حفاظ شاخ گوزنی بگذارند .

در سال های قبل حفاظ شاخ های گوزنی را نوک تیز ساخته می شدند و این که برای نرده های راه پله نیز کم و بیش استفاده می کردند که به دلایل خسارات بسیار زیاد و حتی منجر به آسیب شدید ، اخیرا دیگر تقریبا به هیچ یک از نرده های راه پله استفاده نمی شود با توجه به خطراتی که دارا می باشد و همچنین نوک تیز بودن هم بستگی به خواست مشتری می باشد که اغلب خواهان نوک تیز بودن نیستند .

اگر در هر شهری و هر نقطه ای هستید با مشاهده کردن به مجتمع های مسکونی قدیمی و کارخانه های با سابقه متوجه می شوید که این حفاظ های شاخ گوزنی ، از قدمت بیشتری برخوردار بوده و به دلیل کاربرد بیش از حد که دارد . امروزه نیز مورد توجه بیشتر کاربران و مصرف کنندگان می باشد .

قیمت های حفاظ های شاخ گوزنی نیز بستگی به تراکم و متراژ منطقه دارد و بر اساس پروژه ها قیمت عرضه می گردد .

با ورود فضای مجازی باعث می شود تا واسطه بین تولید کننده و مصرف کننده در مواقع بیشتری حذف گردد و شما می توانید تنها با اینترنت خود در هر نقطه از کشور سفارش بدهید و با بهترین قیمت و کیفیت حفاظ شاخ گوزنی سفارش دهید و از معتبر ترین تولید کننده خرید کنید .

کاربران به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در اینترنت ، به همین دلیل تفاوتی بین حفاظ ها را اطلاع ندارند و با خواندن این مقاله تقریبا تمام ویژگی حفاظ شاخ گوزنی می توانید در اطلاع باشید و آگاهانه سفارش دهید و خرید کنید .

حتما موقع خرید نیز دقت داشته باشید که حتما کیفیت آهن از بهترین نوع باشد تا زنگ نزند و به موقع رنگ شده باشد چون آهن زنگ زده کیفیت خود را از دست داده و عملکرد خود را از دست می دهد .

قیمت نرده حفاظ روی دیوار به ترتیب ارزان بودن عبارتند از : حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ نیزار - حفاظ بوته ای - حفاظ سرنیزه ای ساده - حفاظ شاخ گوزنی آبشار - حفاظ نخل مرداب - حفاظ لیلیوم حفاظت و تأمین ایمنی محیط زندگی و خانه یکی از مواردی است که اکثر افراد در زندگی خود به آن اهمیت ویژه‌ای می‌دهند و علاوه بر توجه کردن به این قضیه مقداری از درآمد خود را صرف تأمین امنیت و آرامش مکان کار و زندگی خود می‌کنند.


تفاوت حفاظ سرنیزه ای و شاخ گوزنی


نرده روی دیوار

با توجه به این موضوع که نرده حفاظ های قبلی از نظر مهندسی به درستی طراحی نشده بودند و نقاط ضعف زیادی داشتند و گذشت زمان ثابت کرده بود که عملا این گونه از نرده دیوار ها کارایی لازم را ندارند ، همین موضوع سبب شد تا تعداد زیادی از طراحان و مهندسان ساختمانی از حفاظ نرده های نسل دوم و سوم به شکل شاخ گوزنی استفاده کنند . عناوین برخی از این فنس گارد دیوار آهنی طراحی شده نسل دوم و سوم عبارتند از : حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب و حفاظ نیزار .


قیمت فروش نصب حفاظ نرده شاخ گوزنی بوته ای لیلیوم نیزه ای

حفاظ شاخ گوزنی


امروزه برای امنیت در منازل و مکان های تجاری از سیستم‌ هایی مانند فنسهای الکتریکی ، قفل‌های الکترونیکی ، دوربین‌های مداربسته ، انواع حفاظ ساختمان مانند حفاظ شاخ گوزنی fence shield Deer Horn ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته‌ای ، حفاظ آبشاری ، حفاظ نیزار، حفاظ بوته خاری طرح حفاظ شاخ گوزني و … استفاده می‌شود. توصیه می‌شود جهت افزایش امنیت ساختمان خود، نصب حفاظ ساختمان را در برنامه‌های خود داشته باشید.

حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ نرده های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از متریال فلزی که در اشکال مختلف خم کاری و ساخته شده است. سر این حفاظ ها شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده میشوند . که به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم ساخته می شود . حفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا که به سر دیوار ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراکم و تیز بودن نوک حفاظ و همچنین ساختار آن باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد .


حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار نرده شاخ گوزنی روی دیوار

حفاظ بوته ای خار دار


حفاظ بوته ای نوعی از حفاظ های خاردار می باشد که بر روی دیوار ها جهت حفظ امنیت استفاده می شود از مزایای حفاظ بوته ای می توان به این اشاره کرد که عبور حفاظ بو ته ای به سختی و شاید بتوان گفت اصلا امکانپذیر نمیباشد به دلیل شاخه های پر پیچ و بسیار تیز مانند چاقو .


حفاظ بوته ای خار دار

حفاظ نیزار


حفاظ نیزار نیز همانگونه که از نام آن پیداست شکل یک نی زار بسیار زیبا را در ذهن تداعی میکند و در عین زیبایی بسیار مسحور کننده ای که دارد عملا از نظر زیبایی قابل مقایسه با حفاظ شاخ گوزنی نیست و ازاین منظر برتری خاصی نسبت به حفاظ شاخ گوزنی دارد وعلاوه بر تامین امنیت یک نوع دکوراسیون نیز محسوب میگردد، طراحی و تولید حفاظ نیزار فوق العاده زیبا و امن می باشد .


حفاظ نیزار ویژه شرکتی حفاظ نیزار

حفاظ لیلیوم


حفاظ لیلیوم جزو زیباترین حفاظ های تولید شده تاکنون می باشد. از نظر امنیت حفاظ لیلیوم دارای امنیت بیشتری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی است. این حفاظ با الهام از گل زیبای لیلیوم ساخته شده و به صورت دو رنگ ، رنگ آمیزی می شود . یکی از محاسن فوق العاده این حفاظ گسترش از مرکز بوده که امکان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم می سازد .


حفاظ لیلیوم طرح گل 3 شعله حفاظ لیلیوم

حفاظ سر نیزه ای آبشاری


حفاظ سرنیزه ای همانطور که از نامش پیداست دارای سر شاخه های تیز دقیقاٌ شبیه نیزه است که بسیار مستحکم و کاربردی است . در مدل قدیمی حفاظ سر نیزه ای فقط از یک شاخه بصورت نیزه ای استفاده میشد ولی در نوع جدید و امروزی هر شاخه از چندین نیزه که در جهت های مختلف است ، تشکیل میشود . نوع رنگ بکار رفته در این حفاظ رنگ الکترواستاتیک کوره ای است . تراکم آن در هر متر 16 ردیف اصلی است . در حفاظ سر نیزه ای طول هر شاخه 2 متر است . ارتفاع حفاظ سر نیزه ای 100 تا 200 سانتیمتر و عرض حفاظ 40 تا 50 سانتیمتر میباشد


سرنیزه حفاظ حفاظ نیزه ای سرخم سیم خاردار حفاظ نیزه ای سلطنتی

حفاظ نخل مرداب پالم


نرده حفاظ طرح نخل مرداب یا پالم با ظاهر بسیار زیبا و امنیت عالی که دارد ، دکوراسیون جذاب برای نما خارجی دیوار ساختمان و ویلا به حساب می آید . می توان حفاظ مدل نخل مرداب را یکی از ایمن ترین و بهترین حفاظ های نسل جدید طرح بوته و گل به شمار آورد. حفاظ نخل مردابی در ردیف های یک متری و ارتفاع 80 ، 100 و 120 تولید می شود و عرض حفاظ نخل مرداب نسبت به مدل های شاخ گوزنی و بوته ای کم تر است اما با شاخه های انبوهی که دارد، به طور کامل دسترسی از بالای خود را غیر ممکن کرده است.


حفاظ نخل مرداب پالم

آهن سازه تولید کننده انواع حفاظ های خاص لوکس و لاکچری مدرن روی دیوار


حفاظ لوکس لاکچری مدرن

در آپارتمان ها و منازل مدرن زیبایی و ایمنی حرف اول را میزند. برای همین افراد به سراغ حفاظ می روند. اما در این بین مهم تر از همه حفاظ نرده بر روی دیوار می باشد تا بوسیله آن از ورود افراد غیرمجاز به داخل منزل یا محل زندگی خود جلوگیری کنید. آهن سازه توانسته است با تولید انواع حفاظ های خاص مدرن که در کنار امنیت زیبایی را به ساختمان شما اضافه میکند در این امر موفق عمل نماید و جزو قدیمی ترین تولید کنندگان حفاظ نرده باشد .


قیمت حفاظ شاخ گوزنی

در انتخاب حفاظ ها هیچ گاه نباید مهم ترین معیار شما قیمت ارزان تر آن نسبت به شرکت های دیگر باشد چرا که هیچ ارزانی بی دلیل نیست و قطعا قیمت گران تر حفاظ دلیل بر استفاده ار مواد اولیه مرغوب و مناسب است که قیمت آنرا افزایش می دهد و در قبال آن مقاومت آن به شکل محسوسی افزایش پیدا می کند.


حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کوره ای

برای نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار معمولا بر روی سطح صاف و مسطح دیوار سوراخ هایی ایجاد می کنند تا بتوان از طریق آن با استفاده از پین حفاظ را بر روی دیوار نصب کرد علاوه بر این در پایان کار نیاز است که حفاظ ها را به یک دیگر متصب کنند تا از این طریق بتوانند استحکام آن را بهبود بخشند. آخرین مرحله نصب حفاظ که در ظاهر آن نیز بسیار موثر است لکه گیری محل های جوشکاری است که اگر آن قسمت ها رنگ کاری نشود دیوار نمای نامناسبی به خود می گیرد و همچنین مشتری از کیفیت کار ارائه شده ناراضی می شود.


حفاظ سر نیزه ای فرفورژه

از آنجایی که رضایت مشتری برای تیم ما بسیار ارزشمند است همواره تلاش می کنیم تا کوچک ترین عیب و ایرادی در کار نباشد و کار با کیفیت بالا به مشتری ارائه شود. برای نصب آن نیز نیازی به تغییر دیوار و یا آسیب زدن به ساختار کلی دیوار نخواهد بود و به آسانی و در مدت زمان اندک بر روی دیوار ها نصب می شوند.


ارسال حفاظ با باربری

هزینه نصب حفاظ شاخ گوزنی و نصب بصورت کاملا جداگانه از مشتری دریافت می شود چرا که برخی از مشتریان ما خود نصب حفاظ را بر عهده می گیرند و ما نیز به مشتریان پیشنهاد می کنیم که نصب حفاظ را خود انجام ندهند و نصب حفاظ را به متخصصان مجرب بسپارنند چرا که اگر حفاظ به شکل مناسب بر روی دیوار قرار نگیرد ممکن است با ککترین فشار پین ها از سوراخ های ایجاد شده بر روی دیوار خارج شوند و در نهایت حفاظ از محل روی دیوار خارج شود و سطح ایمنی کار با مشکل مواجه شود.


حفاظ خار دار پرتراکم

امروزه معمولا برای دیوار هایی که ارتفاع بالایی ندارند انواع حفاظ ها در آن ها کاربرد بالایی دارند چرا که افزایش ارتفاع دیوار ها با استفاده از آجر و سایر مصالح ساختمانی مثل سیمان و… برای کارفرما اصلا به صرفه نیست و هزینه این کار بسیار بالاتر از نصب حفاظ است از این رو معمولا مالکین این گونه ملک ها ترجیح می دهند به جای افزایش ارتفاع دیوار با اینگونه مصالح برای انجام دادن آن از حفاظ هایی مثل حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار کمک بگیرند تا علاوه بر افزایش ارتفاع ان دیوار زیبا تر و شکیل تر شود. امکان نصب این نوع از حفاظ با استفاده از شاسی کشی بر روی درب فلزی وجود دارد.


حفاظ نیزار شلوغ

خصوصیت اصلی حفاظ شاخ گوزنی دارا بودن خارهای نامنظم و شبکه ای بصورت سیم خاردار است که عبور از آن را دشوار و تاحد زیادی غیر ممکن می سازد. همانطور که از اسم این نوع حفاظ نیز پیداست، حفاظ شاخ گوزنی الهام گرفته از شاخ های گوزن است که در عین ظرافت و زیبایی دارای استحکام بالایی است. جالب است بدانید که حفاظ شاخ گوزنی به قدری مورد استقبال مشتریان قرار گرفته که امروزه بیشتر از 95 درصد خط تولید حفاظ در ایران در انحصار حفاظ های شاخ گوزنی است.


1) حفاظ شاخ گوزنی


تولید حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عوامل مختلفی بستگی دارد. ارتفاع دیوار، تراکم حفاظ روی دیوار، رنگ مورد استفاده، پهنا (عرض) حفاظ ، محل نصب و نوع جوش به کار رفته بخشی از عواملی هستند که در تعیین قیمت تاثیر گذار هستند.

رنگ حفاظ شاخ گوزنی کوره ای استاتیک و میلگرد مصرفی نمره 10 ضخیم میباشد .


ساخت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی معمول ترین نوع حفاظ ها می باشند .بیش از 60 درصد حفاظهای درخواستی از طرف مشتریان حفاظ های شاخ گوزنی می باشد.این حفاظ ها راهکار مناسبی در برابر نفوذ بیگانه به محوطه می باشند به طوری که اگر شخصی به بالای دیوار هم راه پیدا کرد به دلیل ارتفاع و شکل حفاظ توان عبور از آن را نخواهد داشت. صنایع فلزی آهن سازه با چندین سال سابقه در زمینه تولید و نصب انواع حفاظ در خدمت مشتریان عزیز می باشد .


2) حفاظ نیزار


حفاظ نیزار ویژه برای باغ ویلا

یکی از محاسن نرده حفاظ نیزار این است که همه شاخه های محافظ روی دیوار بصورت مستقیم به شاسی جوشکاری میشوند. شاخه های اصلی هم از بالا به یکدیگر جوش میشوند. به همین علت نقاط جوش کمتری وجود دارد و اما در سایر مدلها همه شاخه ها به شاسی جوشکاری نمیشوند و بعضی از آنها به شاخه های اصلی جوش میشوند و نقاط جوش در زوایا بسیار زیاد است که اگر جوشکاری با الکترود روکشدار باشد گل جوش در زوایا باقی مانده و بعدها از همان ناحیه دچار پوسیدگی میشود. در کل در مدل نیزار بعلت اینکه شاخه های کوچک کمتری وجود دارد طبیعتا نقاط جوشکاری نیز کمتر است و این خود باعث استکحام بیشتر در مدل نی زار میشود.

رنگ حفاظ نیزار کوره ای استاتیک و میلگرد مصرفی نمره 10 ضخیم میباشد .


حفاظ نیزار نی زار

3) حفاظ لیلیوم


حفاظ لیلیوم خاردار روی دیوار

حفاظ لیلیوم یک نرده حفاظتی از سری نسل جدید محافظ روی دیوار میباشد . این نوع نرده با الهام گرفتن از شاخه های گل لیلیوم طراحی و ساخته شده است . این حفاظ بر روی دیوار های پیرامونی ساختمان نصب میگردد تا از ورود سارقان به داخل محوطه جلوگیری نماید . در طراحی نرده لیلیوم شاخ های تیز زیادی در حدود دویست شاخه تیز و برنده در هر متر در نظر گرفته شده تا برای سارقان عبور از آن در شرایط معمول بسیار سخت و تقریبا غیرممکن باشد . بطوری که در صورت سماجت برای عبور با صدمات جدی مواجه میشوند. این نرده زیبا علاوه بر تامین امنیت و ضریب حفاظتی بالا از زیبایی ظاهری بسیار بالایی برخوردار است و برای دیوار ساختمان با کاربری های مختلف مناسب میباشد .

رنگ حفاظ لیلیوم کوره ای استاتیک و میلگرد مصرفی نمره 10 ضخیم میباشد .


حفاظ لیلیوم بوته گل

4) حفاظ سرنیزه ای ( آبشاری ، ایستاده )


حفاظ نیزه ای نوک تیز

حفاظ نیزه ای یا حفاظ سرنیزه ای سرخم یکی از قدیمی ترین انواع محافظ روی دیوار میباشد که هنوز جایگاه خود را برای محافظت از ساختمان حفظ کرده است . حفاظ دیوار سرنیزه ای از جمله مدل حفاظ های بسیار کاربردی محسوب می شود که در مدل های یک، دو و سه طرفه تولید شده است تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود این محصول را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند. این مدل از حفاظ به نسبت سایر مدل حفاظ های موجود بیشتر شناخته شده است زیرا از طراحی ساده ای برخوردار می باشد.

رنگ حفاظ سر نیزه ای کوره ای استاتیک و چهار پهلو های فابریک توپر


قیمت حفاظ مدرن سرنیزه ای با شاخ گوزنی

5) حفاظ بوته ای


حفاظ بوته ای سیم خاردار

حفاظ بوته ای جزء حفاظ‌های نسل جدید میباشد و دقیقاً به همین شکل، قدمت زیادی ندارد. اکثرا برای دیوار منازل و دیوار ساختمان‌هایی که فضاهای باز مانند بالکن، حیاط یا حیاط خلوت دارند به کار می‌رود و به دلیل استحکام، زیبایی، قابلیت ساخت جهت انواع عرض و طول و ارتفاع و تراکم، و ضریب بالای افزایش امنیت، با استقبال عمومی مواجه شده است. درواقع شاخه های بسیار زیاد از میلگردهای نوک تیز جوش خورده با تراکم بالایی که دارند به هر کس که بخواهد از آنها عبور کند آسیب شدیدی می‌رسانند بصورتی که مانع عبور می‌شوند و بدین صورت ساختمان شما را ایمن نگه می‌دارند.

رنگ حفاظ بوته ای کوره ای استاتیک و میلگرد مصرفی نمره 10 ضخیم میباشد .


حفاظ بوته ای خار

حفاظ شاخ گوزنی یکی از جدیدترین مصالح ساختمانی و عناصر معماری است که تا حد زیادی امنیت و حفاظت از دیوارها را افزایش می دهد. این نوع حفاظ مزایا و تنوع بیشتری نسبت به نرده های کلاسیک داشته و بسیاری از معایب مدل های کلاسیک را ندارد. حفاظ شاخ گوزنی به سفارش مشتری در دو مدل بوته خار و شاخ گوزنی تولید و به بازار عرضه شده و خوشبختانه دیگر همانند مدلهای قدیمی هزینه زیاد برای ساخت و نگهداری را ندارد.

در صنایع فلزی آهن سازه حفاظ های گفته شده در بالا با میلگرد نمره 10 ساخته میشوند و برای حفاظ نرده سرنیزه ای که حفاظ طرح قدیمی میباشد از چهار پهلو نمره 14 که به صورت مربعی می باشد استفاده میگردد و همچنین برای حفاظ نرده های به شکل طرح گل گفته شده در بالا بهترین ارتفاع با توجه به اینکه پای انسان حدود 80 سانتی متر میباشد ارتفاع 90 یا 100 سانت که از لحاظ استقامت و ضریب ایمنی بسیار مناسب میباشد و تراکم تعداد شاخه ها برای انواع حفاظ بصورتی که هم چشم نواز باشد و هم از استقامت و ایمنی حفاظ کم نکند حفاظ با تراکم 12 یا 15 مناسب است و برای نرده حفاظ سرنیزه ای ارتفاع 150 سانت مناسب میباشد .


حفاظ روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار ساختمان و ویلا بهترین حفاظ دزدگیر روی دیوار از لحاظ امنیت است که نوعی حفاظ از جنس فلز مقاوم است که بر روی دیوار ساختمان نصب می شود. با نصب حفاظ روی دیوار (نرده دیوار) با هزینه بسیار کم امنیت ساختمان را توسط آهن سازه تضمین کنید. معمولا حفاظ شاخ گوزنی را با نام های دیگری مثل نرده شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای ، حفاظ دیوار، حفاظ ساختمان ، حفاظ آبشاری، حفاظ آهنی، حفاظ نیزار، حفاظ دیواری، حفاظ سرنیزه ای، حفاظ نیزه ای، حفاظ بوته خاری و محافظ شاخ گوزنی نیز می شناسند.

بهترین حفاظ برای دیوار ساختمان کدام است ؟ حفاظ شاخ گوزنی نوع پر استفاده ای از حفاظ ها است که به دلیل شباهت بسیار زیاد این نوع حفاظ به شاخ گوزن نام حفاظ شاخ گوزنی را برای آن انتحاب کرده اند. این نوع حفاظ در تراکم مختلف و با ضخامت های مختلف تولید و عرضه می شود و معمولا استفاده از آن در کشور ایران و عراق رواج یافته و با گذشت زمان محبوبیت آن نیز در بین مردم بیشتر می شود. به جرات میتوان گفت که تقریبا هشتاد درصد حفاظ های نصب شده بر روی دیوار ها از نوع حفاظ شاخ گوزنی است. ساختار این نوع حفاظ متشکل از میلگرد هایی با ضخامت های مختلف هستند که به دلیل خمیدگی هایی در دو جهت امکان ایستادن سارقان در کنار آنها وجود ندارد. بهترین انتخاب برای ارتفاع حفاظ 90 سانتی متر و تراکم 12 است به این دلیل که عبور از آن را بسیار سخت می کند.

میزان تراکم و عرض حفاظ شاخ گوزنی را مشتری مشخص کرده و سپس در کارگاه حفاظ نرده آهن سازه ساخته می شود. مزیت حفاظ ها نسبت به دوربین مداربسته و یا دزدگیر عدم نیاز به سرویس دوره ای می باشد به صورتی که حفاظ ها یک بار نصب می شوند و شما دغدغه تعمیر و نگهداری آنها را در طول سال ها نخواهید داشت.

احتمالا شما هم بار ها در مواقعی که محل کار و یا خانه خود را ترک کرده اید استرس این را داشته اید که سارقان برای سرقت اموال و دارایی های شما و یا جهت دسترسی به اسناد مهم و با ارزش شما وارد خانه یا محل کارتان شوند. قبل از این که این اتفاق ناگوار برای شما رخ بدهد بهتر است تمهیداتی را برای حفظ اموال و دارایی هایتان بیاندیشید تا از این قبیل اتفاقات برای شما نیفتد و شاهد از دست رفتن دارایی های خود نباشید. ممکن است در این مواقع شما به فکر استفاده از روش های پیش پا افتاده مانند روشن گذاشتن لامپ ها باشید. دیگر اینگونه روش های ساده به افزایش امنیت ملک شما کمک نمی کنند. چرا که سارقین با هوش تر شده و در واقع می توان گفت که به نوعی دستمان برای سارقین رو شده است.

در کنار این روش های ساده شاید وقتی صحبت از امنیت ملک می شود شما به فکر نصب دوربین مدار بسته و یا نصب دزدگیر باشید. استفاده از این وسایل الکترونیکی خوب است و تا حد بسیار زیادی از سرقت اموال شما جلوگیری می کنند ولی استفاده از این روش ها امنیت ملک را تضمین نمی کند و بهتر است در کنار این وسایل اکترونیکی از سایر روش ها مانند نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار، نصب درب آکاردئونی و یا نصب حفاظ پنجره که امنیت ملک شما را به طرز شگفت آوری بالا می برند استفاده کنید. بالا بودن دوام و ماندگاری این نوع حفاظ از بزرگ ترین مزیت های آن به شمار می رود همچنبن مواد اولیه با کیفیت نیز از مهم تربین مزیت های تولید حفاظ توسط آهن سازه است که همیشه به آن توجه ویژه دارد.

برای نصب حفاظ برای امنیت خانه اولین مرحله کار اعزام کارشناس به محل است تا در ابتدا شناخت خوبی نسبت به نوع پروژه داشته باشند و پس از آن با استفاده از متر محلی که در آینده کارفرما قصد دارد حفاظ را در انجا نصب کند با دقت اندازه گیری می شود و سپس کارشناس با توجه به نوع ساختمان نمونه حفاظ هایی را به کارفرما معرفی می کند و در انتها کارفرما با توجه به سلیقه و بودجه مالی خود یکی را بر می گزیند در صورتی که حفاظ بعد از ساخت و هنگام نصب بزرگ تر از طول دیوار باشد با دستگاه سنگ فرز بخشی از حفاظ برش میخورد تا سایز آن با سایز دیوار به یک اندازه باشد و از هیچ طرف حفاظ طولانی تر نباشد.


حفاظ نیزه ای همراه با نیزار حفاظ لیلیوم سفید طلایی حفاظ بوته ای مقاوم حفاظ دیوار ساختمان ویلا

این طرح از حفاظ ها با توجه به اشکال موجود در طبیعت و پیروی از شکل شاخ های گوزن طراحی شده است . این حفاظ نرده در کشور ایران که از نظر امنیتی در مورد ورود به ساختمان و محافظ دیوار ضعیف عمل کرده بود بسیار محبوب شد و به سرعت این محصول توانست محبوبیت قابل توجه ای در بین حفاظ ها پیدا کند ، به شکلی که حدود 85% از بازار نرده های تولید و نصب شده در مناطق مختلف ، از نوع حفاظ شاخ گوزنی می باشد . این نسل از حفاظ روی دیوار از طرف مراجع انتظامی و تامین امنیت هم به نوعی تایید میشده و بسیاری از خود این مناطق از این نوع حفاظ روی دیوار استفاده میکنند.

اگر شاخ گوزنی را بر روی زمین گذاشته و یا به صورتی نصب کنیم در ارتفاع ۹۰ به بالا عبور یا پرش از روی آن تقریبا امری غیر ممکن و بسیار خطرناک محسوب میشود که بسیاری از افراد خبره هم از این کار اجتناب میکنند ؛ همان طور که در کلیه امور مرسوم است دزدان و سارقان معمولا از محل هایی که امنیت را تامین کرده اند در هر موضوعی دزدی نکرده و به سراغ موارد راحت تر میروند . از ویژگیهای این نوع محافظ سر دیوار با توجه به آهن استفاده شده و رنگ آن میتوان به عدم نیاز به مراقبت های بعد از نصب ، اطمینان از ماندگاری بلند مدت ، آرامش روانی برای افراد داخل ساختمان به جهت عدم ورود افراد سارق و همچنین نصب ساده و کم هزینه بدون تخریب و اجرای ساده و اصولی این نوع از حفاظ گارد اهنی است.


نصاب حفاظ شاخ گوزنى حفاظ سرنیزه ایستاده

وزن حفاظ شاخ گوزنی

سازه های بسیار سبک تر از تراکم کمتری برخوردار هستند. برای حفظ امنیت ساختمان باید تراکم شاخ گوزنی به میزان استاندارد در نظر گرفته شود. در کارگاه های خارج از شهر و یا مناطقی که خلوت هستند و امکان سرقت بالاتر است همیشه از حفاظ هایی با تراکم بالاتر استفاده می شود. جنس متریال ساخت، تراکم و اندازه بلندی حفاظ روی وزن آن تاثیر دارد.

ارتفاع این نوع از حفاظ 50 تا 150 سانتی متر است. برای جوشکاری و نصب حفاظ نرده شاخ گوزنی ، شاخک های حفاظ به روش جوشکاری دوطرفه و الکترود مخصوص این نوع حفاظ استفاده می شود. مقطع برش پیکان های حفاظ 2 الی 4 سانتی متر است . لازم است برای ساخت از میلگرد 10 کششی استفاده شود. حفاظ نرده شاخ گوزنی – به گونه ای می باشد که حتی اگر سارقان حرفه ای باشند ولی با استناد به نوک تیز و برنده بودن میلگرد استفاده شده در ساخت حفاظ نرده شاخ گوزنی ، امکان رد شدن از حفاظ به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد . یکی از محاسن شرکت آهن سازه ( تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی ) در ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی از فولاد با کربن بالا و میلگردهای 10 کششی استفاده میشود و قابلیت نصب در هر نوع دیواری را دارا می باشد.


نصب حفاظ شاخ گوزنی

به طور کلی می توان روش های نصب را با توجه به بستر کارتعریف نمود که در زیر به شرح آنها خواهیم پرداخت :

روش های نصب حفاظ شاخ گوزنی با توجه به بستر کار:

در آماری نزدیک به 87 درصد حفاظ های نصب شده از سوی صنایع فلزی آهن سازه بستر کار دیوارهایی با درپوش سنگی بوده و 10 درصد دیوارهایی با درپوش فلزی می باشد و 3 درصد باقی موارد خاص می باشد.


نصب حفاظ نیزار

1) نصب حفاظ بر روی دیوارهایی با درپوش سنگی ( 87 درصد):

در این روش ابتدا سوراخ هایی با عمق 5-10 سانتی متر و به فاصله 1.5 متر از یکدیگر بر روی دیوار ایجاد شده و میخ هایی داخل این سوراخ ها کوبیده می شود. در اصل برای نصب حفاظ ها اتصال بایستی به نقاطی صورت گیرد که استحکام بالایی داشته باشند (در این روش اتصال با دیوار صورت می گیرد) میخ ها بین دو میلگرد طولی که بیس حفاظ های شاخ گوزنی را تشکیل می دهند و از دو میلگرد طولی به موازات و فاصله 5 سانتیمتر از یکدیگر شکل گرفته قرار می گیرند و با وصله به طول حداقل 8 سانتیمتر که به صورت افقی روی حفاظ قرار می گیرد، میخ ها و حفاظ شاخ گوزنی به یکدیگر متصل شده و بر روی دیوار محکم می شوند.

روش فوق ابتدایی ترین روش و کم هزینه ترین روش برای نصب حفاظ شاخ گوزنی است ولی طی گذشت چند سال از ظهور این حفاظ ها فرصت هایی برای بهتر شدن آنها پدیدار شده که می توان بصورت مختصر به آنها اشاره کرد. مثلا آب باران هنگام تخلیه شدن از روی دیوار ناگزیر راهی از بین حفاظ ها برای خود پیدا می کند و این یعنی مجاورت فلز و آب دشمنان دیرینه. یا مثلا عدم استحکام کافی یک میخ برای نگهداشتن حفاظ شاخ گوزنی که نصب بصورت دو میخه جایگزین اتصالات ابتدایی شده اند.


حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار پله ای

2) نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار با درپوش فلزی (10 درصد):

در این روش با توجه به ضخامت درپوش فلزی روش نصب متفاوت بوده برای درپوش فلزی با ضخامت بیش از 2 میلیمتر می توان مستقیما حفاظ را بر روی درپوش نصب کرد اما در صورتی که ضخامت درپوش کمتر از 2 میلیمتر باشد جهت استحکام کافی باید حفاظ به دیوار زیر درپوش محکم شود که در مقاله بعدی تحت عنوان آموزش روش های نصب حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای بصورت مفصل بررسی خواهد شد.


حفاظ شاخ گوزنی روی قوطی پروفیل

3) نصب حفاظ شاخ گوزنی با بستر خاص(3 درصد):

در برخی از موارد درپوش بر روی دیوار محوطه نه سنگی است نه فلزی بلکه از متریال های دیگری استفاده شده مثلا کامپوزیت. درچنین مواقعی از یک سو خلاقیت هایی که کارشناس برای نصب طرح ریزی می کند بسیار تاثیر گذار است در اینکه حفاظ خیلی خوب نصب شود و یا خیلی افتضاح و از سوی دیگر شرایط موجود مثلا پستی و بلندی های دیوار، یا اینکه چه نقاط اتصال محکمی برای اتصال حفاظ شاخ گوزنی وجود دارد و از این قبیل.

اما همانطور که قبلا نیز اشاره شد بصورت کلی حفاظ باید دارای بیس یا بن قوی و مستحکم باشد. به صورت کلی می توان گفت روش نصب در چنین مواقعی تقریبا شبیه به مواقعی است که درپوش فلزیست و ضخامت آن کمتر از 2 میلیمتر است.

رنگ‌آمیزی نرده حفاظ به روش الکترواستاتیک از جدیدترین روش‌های رنگ‌آمیزی روز دنیا بشمار می‌رود و برای رنگ‌آمیزی قطعه‌های صنعتی و ساختمانی به کار می‌رود. در روش رنگ‌آمیزی تخصصی الکترواستاتیک قطعه مورد نظر داخل اتاقک مخصوص رنگ قرار گرفته و با استفاده از دستگاه مخصوص پاشش رنگ پودری به کمک الکتریسیته به سطح فلزی مورد نظر به صورت کامل و یکنواخت جذب شده و سپس داخل کوره در دمای 200 درجه سانتی گراد به مدت 15 دقیقه قرار گرفته و پخته می شود.


قیمت حفاظ شاخ گوزنی خار دار

در صنعت تولید نرده شاخ گوزنی آخرین مرحله از کار قسمت رنگ‌آمیزی هست که از مهمترین بخش‌های تولید این حفاظ محسوب می‌شود. شرکت‌ها و کارگاه‌های بسیاری در این عرصه فعالیت می‌کنند و هر یگ به روش های مختلف مشغول به رنگ آمیزی حفاظ می باشند.

حفاظ شاخ گوزنی به دلیل شاخه‌ای بودن و مسطح نبودن کار و حجیم بودن یکی از سخت‌ترین قطعات برای رنگ‌آمیزی محسوب می‌شود و به دلیل قرار گرفتن در محیط باز و تماس با آب باران - رطوبت - آفتاب - سرما و گرما نیاز به رنگی مقاوم و یکپارچه نیاز می‌باشد. در بسیاری از کارگاه‌های کوچک و بزرگ برای کمتر شدن هزینه‌ها از روش‌های رنگ‌آمیزی با پیستوله و غرق کردن در رنگ‌روغنی استفاده می‌شود که این روش‌ها و روش‌های مشابه هم از لحاظ علمی و عملی روش‌های مردود و غیرقابل قبول می‌باشد زیرا در روش رنگ آمیزی با پیستوله رنگ به تمام سطوح به طور یکسان اعمال نمی‌شود و حتی بسیاری از قسمت‌ها خالی از رنگ می‌ماند و در اثر رطوبت و باران رنگ از بین رفته و حفاظ و نمای ساختمان از بین می‌رود.

یکی از بهترین و مناسب‌ترین روش‌های رنگ‌آمیزی حفاظ رنگ‌آمیزی با خط رنگ پودری الکترواستاتیک می‌باشد زیرا در این روش رنگ پودری به کمک الکتریسیته به تمام نقاط و سطوح نفوذ و به طور یکپارچه اعمال می‌شود و بعد از پخته شدن رنگ صاف، شفاف و یکپارچه به وجود می‌آید.

حفاظ لیلیوم نیز مانند حفاظ لاله ای و شاخ گوزنی به دلیل جنس فلزی خود دارای عمری طولانی هستند و همچنین بعد از نصب احتیاجی به نگهداری خاص ندارند. همچنین نا منظم بودن حفاظ لیلیوم از نظر هندسی نیز باعث بیشتر شدن ضریب امنیت آن می شود.


سیم خاردار گل نیزار روی دیوار

حفاظ های با کیفیت بالا: راهنمایی برای خرید و نصب

در صنعت ساخت و ساز، حفاظ ها به عنوان یکی از عناصر اساسی و ضروری در پروژه‌های مختلف به کار می‌روند. از جمله مهمترین نکات در خرید حفاظ های با کیفیت، تحویل به موقع، انتخاب متراژ مناسب و نصب بهینه آنهاست. در این مقاله، با موارد مهمی که باید در نظر داشته باشید تا خرید و نصب حفاظ ها به بهترین شکل انجام شود، آشنا خواهید شد.

حفاظ بوته‌ای و حفاظ شاخ‌گوزنی: دو نوع نرده حفاظ آهنی برای محافظت از محیط

حفاظ آهنی، از زمان‌های قدیم به عنوان ابزاری اساسی برای محافظت از محیط‌ها و دیوارها به کار گرفته می‌شوند. حفاظ بوته‌ای و حفاظ شاخ‌گوزنی دو نوع نرده حفاظ آهنی هستند که با طراحی‌های منحصر به فرد خود، از دیگر انواع حفاظات متمایز می‌شوند. این دو نوع حفاظ، با طرح‌بندی‌های متفاوت، به محافظت از دیوارها یا محوطه‌های مختلف کمک می‌کنند. در این مقاله، به تشریح و مقایسه حفاظ بوته‌ای و حفاظ شاخ‌گوزنی خواهیم پرداخت.

حفاظ بوته‌ای یا حفاظ شاخ‌گوزنی: آشنایی با دو نوع حفاظ آهنی جدید

حفاظ بوته‌ای یا حفاظ شاخ‌گوزنی چیست؟

حفاظ بوته‌ای یا حفاظ شاخ‌گوزنی، نوعی نرده حفاظ آهنی است که با استفاده از میلگردهای با اندازه 10 میلی‌متر و با ترتیب و موقعیت نامنظم به شکلی شبیه به شاخه‌های گیاهان بوته‌ای یا شاخ‌گوزن طراحی شده است. این طرح غیرمنظم باعث می‌شود تا محافظت بصورت طبیعی و نامنظمی انجام شود. در صورت تلاش برای عبور از این حفاظ، فرد می‌تواند آسیب دیده و از عبور منصرف شود.

فرق بین حفاظ بوته‌ای و حفاظ شاخ‌گوزنی

یکی از اصلی‌ترین تفاوت‌ها بین حفاظ بوته‌ای و حفاظ شاخ‌گوزنی در طراحی آن‌ها و الگوی شکل‌گیری است. حفاظ شاخ‌گوزنی دارای طراحی با شاخه‌های منظم و الگوی تکراری است، در حالی که حفاظ بوته‌ای از الگوی ثابت خود پیروی نمی‌کند و شبیه به بوته‌های خاردار به صورت تصادفی طراحی شده است.

امنیت و محافظت: حفاظ بوته‌ای و حفاظ شاخ‌گوزنی

امنیت و حفاظت در حفاظ بوته‌ای و حفاظ شاخ‌گوزنی

هر دو نوع حفاظ بوته‌ای و حفاظ شاخ‌گوزنی از جنبه‌ی امنیت، یک حلقه در افزایش محافظت اطراف محوطه یا دیوارها هستند. با توجه به طراحی غیرمنظم و شبیه به طبیعت، این نوع حفاظ‌ها می‌توانند ترس از عبور ورودیان غیرمجاز را ایجاد کنند. همچنین، نصب بهینه و با کیفیت این نرده‌ها نقش مهمی در افزایش امنیت دارد.


سیم خاردار شاخ گوزنی

1. چه فاکتورهایی در تعیین قیمت حفاظ بوته‌ای نقش دارد؟

فاکتورهای مؤثر بر قیمت حفاظ بوته‌ای شامل عواملی مانند ارتفاع، تراکم، نوع رنگ و نوع جوش می‌باشند. این عوامل به طور مستقیم تأثیرگذار بر قیمت نهایی حفاظ بوته‌ای دارند.

2. آیا تنوع رنگی برای رنگ آمیزی حفاظ وجود دارد؟

تمامی محصولات صنایع فلزی آهن سازه از جمله حفاظ‌های روی دیوار، در رنگ‌های مختلف قابل اجرا می‌باشند. رنگ‌های مشکی، سفید، کرم و قهوه‌ای از جمله پرفروش‌ترین رنگ‌ها هستند. این انتخابات رنگی به مشتریان امکان می‌دهند تا با توجه به سلیقه خود و تطابق با نمای ساختمان یا دیوارها، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنند.

3. چه ارتفاعی از حفاظ بوته‌ای یا حفاظ شاخ‌گوزنی مناسب تراست؟

ارتفاع حفاظ‌ها بسته به ارتفاع دیوارهای آپارتمان‌ها یا محیط‌های مختلف متفاوت است. حفاظ‌های با ارتفاع 50 سانتی‌متری برای دیوارهایی با ارتفاع 3 متر و بالاتر مناسب هستند، در حالی که حفاظ‌های با ارتفاع 90 سانتی‌متر به بالا برای دیوارهای کم‌ارتفاع‌تر مناسب‌اند. انتخاب ارتفاع مناسب و تراکم مناسب باعث آسایش خیال در مورد امنیت حفاظ می‌شود.

4. نحوه نصب حفاظ چگونه است؟ آیا نیاز به متخصص دارد؟

اگر سطح کار جزو 87 درصد معمول باشد، نصب حفاظ بر روی دیوار با آموزش مناسب نیاز به یک نصاب نخواهد داشت. اما اگر جزوی از کار خاص باشد، بهتر است از متخصصین حفاظ آهن سازه در این زمینه بهره گرفته شود تا نتیجه‌ای ایده‌آل‌تر به دست آید.

5. شرایط بازدید رایگان چیست؟

در حال حاضر، بازدید رایگان برای ساکنان تهران، کرج و مناطق اطراف آن ارائه می‌شود. برای درخواست بازدید رایگان می‌توانید از ساعت 9 صبح تا 8 بعد از ظهر با شماره‌های شرکت صنایع فلزی آهن سازه تماس حاصل کنید. پس از ثبت درخواست شما، زمان بازدید مشخص می‌شود و بازنگری در لیست بازدید صورت می‌گیرد.

6. نحوه سفارش حفاظ بوته‌ای یا حفاظ شاخ‌گوزنی چگونه است؟

برای سفارش حفاظ بوته‌ای یا حفاظ شاخ‌گوزنی، پس از مشاوره یا بازدید رایگان و تعیین مشخصات پروژه، مانند ارتفاع حفاظ، تراکم و جنس رنگ، هزینه‌ها محاسبه می‌شود. سپس یک فاکتور به شما ارسال می‌شود و پس از تایید آن و واریز 30 درصد از هزینه کل، ساخت حفاظ آغاز می‌شود و طی مدتی کوتاه پروژه تحویل داده می‌شود.


حفاظ نیزه ای خوررشیدی ساده

خرید حفاظ شاخ گوزنی: گام به گام

ارسال تصاویر و اطلاعات به مشاوران صنایع فلزی آهن سازه

برای شروع فرآیند خرید حفاظ ها، بهترین راه ارتباط با مشاوران صنایع فلزی آهن سازه است. شما می‌توانید با ارسال تصاویر پروژه و اطلاعات مورد نیاز به این مشاوران، درخواست مشاوره و قیمت‌گذاری کنید. اطلاعات دقیق و تصاویر واضح از پروژه شما، به مشاوران کمک می‌کند تا بهترین مشاوره را در اختیارتان قرار دهند.

انتخاب تراکم حفاظ‌ها و انواع وسایل نقلیه بارگیری

تراکم حفاظ‌ها بسیار مهم است و به تعداد ردیف‌های اصلی و فرعی حفاظ در هر شاخه اشاره دارد. با توجه به نوع پروژه و نیازهای شما، مشاوران می‌توانند به شما در انتخاب تراکم مناسب کمک کنند. همچنین، با توجه به متراژ کار، از انواع مختلف وسایل نقلیه برای بارگیری حفاظ‌ها استفاده می‌شود. این انتخاب‌ها به منظور حمل بهینه و با کمترین ضایعات انجام می‌شود.


حفاظ شاخ گوزنی روی نرده ساده

نکات مهم در تحویل و نصب حفاظ شاخ گوزنی

زمان تحویل حفاظ‌ها

زمان تحویل حفاظ‌ها بسته به متراژ کار متغیر است. در پروژه‌های متوسط، معمولاً تحویل حدود 3 تا 4 روز کاری طول می‌کشد. اما در پروژه‌های بزرگتر، این زمان ممکن است بیشتر باشد. اطلاع از زمان تحویل دقیق حفاظ‌ها، به شما کمک می‌کند تا برنامه‌ریزی مناسبی برای پروژه‌تان داشته باشید.

خدمات پس از فروش

صنایع فلزی آهن سازه با ارائه خدمات پس از فروش، از رضایت مشتریان خود حمایت می‌کند. شما می‌توانید پس از خرید، نمونه‌های حفاظ‌ها را از نزدیک بررسی کنید و در صورت نیاز به خدمات بیشتر، با تیم پشتیبانی تماس بگیرید. این امر اطمینان از انتخاب صحیح و اطلاعات کافی را برای شما فراهم می‌کند.

کیفیت تولید و مواد استفاده شده

حفاظ‌های با کیفیت بالا، از مواد با کیفیت و استحکام مناسب ساخته می‌شوند. معمولاً از میلگرد درجه یک، جوش دورو، رنگ پودری الکترواستاتیک و تیزکاری گیوتینی برای تولید حفاظ‌ها استفاده می‌شود. این مواد باعث افزایش دوام و طول عمر حفاظ‌ها می‌شوند و از این رو، انتخاب مواد با کیفیت در تولید حفاظ‌ها بسیار حائز اهمیت است.

روش‌های پرداخت و نصب حفاظ‌ها

پس از محاسبه قیمت کلی حفاظ‌ها و تعیین مبلغ فاکتور، شما معمولاً باید 30% از مبلغ فاکتور را به عنوان پیش‌پرداخت واریز کنید. سپس هنگام نصب حفاظ‌ها و پرداخت باقی‌مانده 70%، پروژه به اتمام می‌رسد. این روش پرداخت به شما امکان کنترل بیشتری بر روند پروژه و همچنین حفاظ‌های تحویل داده شده را می‌دهد.

نصب حفاظ شاخ گوزنی با دقت و تخصص

نصب حفاظ های با کیفیت، به دقت و تخصص ویژه نیاز دارد. این کار باعث اطمینان از نصب صحیح و بهینه حفاظ‌ها می‌شود. در این مرحله، تجربه و تخصص تیم نصب حاظرنده اهمیت بسزایی دارد و بهتر است از تیم‌های ماهر و مجرب برای این کار استفاده کنید.

با توجه به اهمیت حفاظ ها در پروژه‌های مختلف، خرید و نصب آنها نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و انتخاب‌های صحیح است. از ارسال تصاویر و اطلاعات به مشاوران صنایع فلزی آهن سازه تا انتخاب تراکم مناسب، تحویل به موقع، نصب با دقت و انتخاب مواد با کیفیت، همه این موارد می‌توانند به نتیجه‌ای مطلوب و با کیفیت انجام پروژه‌ی شما کمک کنند. در صورت داشتن سوال یا نیاز به اطلاعات بیشتر، با مشاوران صنایع فلزی آهن سازه تماس حاصل فرمایید.


حفاظ با میلگرد خار دار شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی متری چقدر است؟

در حال حاضر نرده شاخ گوزنی آهنی دیواری حیاط جهت حفاظت و ایمن سازی ساختمان ها و منازل شخصی همچنین اماکن تجاری کاربرد دارد . از این رو نرده شاخ گوزنی آهن به دلیل زیبا بودن ظاهری و مقاومت بیش از حد در امور ایمنی مکان ها نقش بسزایی دارد .

شما می توانید جهت دریافت قیمت هر متر از حفاظ شاخ گوزنی با فروشنده آن تماس حاصل فرمایید چرا که قیمت ها متغیر است.

نرد های شاخ گوزنی برخلاف حفاظهای قدیمی از شکل و جنس فوق العاده از از تجهیزات فلزی در شکل های گوناگون خمکاری شده درست می شود که به واسطه دستگاه های تیزرو برشکاری می شوند که سر این حفاظ ها بسیار تیز بوده که افراد باتجربه و کارآزموده در کنار هم و به شکل زنجیری شکل جوش می دهند .علاوه بر این به صورت خیلی متراکم و فشرده از لحاظ طولی و عرضی و در رنگ های متعدد با توجه به سفارش درخواست کننده ساخته می شوند .

یکی از با اهمیت ترین دلایل انتخاب حفاظ روی دیوار قیمت حفاظ شاخ گوزنی دیوار می باشد . اما در کلی بازه قیمت این حفاظ در بازار تهران و کرج با توجه به تراکم حفاظ شاخ گوزنی و ارتفاع و همچنین کیفیت و رنگ آن می باشد .

اما متاسفانه در حال حاضر به دلیل نبودن تولید کننده این حفاظ ها در بیشتر شهرستانها قیمت حفاظ شاخ گوزنی بسته به فاصله یک هر شهر از تهران مشخص می شود به طوری که هر چه از تهران فاصله بیشتری داشته باشد قیمت تمام شده حفاظ نیز بیشتر خواهد بود چرا که هزینه حمل و نقل هم محاسبه خواهد شد .

باید در نظر داشته باشید که جهت داشتن یک ساختمان مقاوم باید هزینه مقاومت آن را هم پرداخت نمایید .

بدون شک قیمت نرده های مقاوم و با استحکام که از لحاظ زیبایی نیز نسبت به نرده های ساده روی دیوار از کیفیت بیشتری برخوردارند باید بیشتر باشد .

قیمت هر نرده حفاظ روی دیوار بسته به چگونگی ساخت آن نرده و تراکم ارتفاع حفاظ و اینکه چند متر لازم هست معین می شود . به طور مثال در صورتی که قصد ایجاد حفاظ گوزنی بر روی دیوار ۵ متری را دارید قیمت آن یکسان نمی باشد .این هزینه به سفارش مشتری بستگی دارد. به طوری که هرچه تراکم نرده‌ها بیشتر شود قیمت ساخت آن نیز افزایش خواهد یافت .

حفاظ شاخ گوزنی در اندازه های ۵۰ تا ۱۲۰ سانتی به راحتی تولید می شود، البته ساخت حفاظ با اندازه های بلندتر نیز امکان‌پذیر خواهد بود، با توجه به اینکه هرچه ارتفاع بیشتر شود هزینه ساخت نیز بالاتر خواهد رفت .

نرده حفاظ خار دار میله گرد

نخستین کار جهت ممانعت از از ورود دزد به خانه این است که ،فرصت ها را در نظر بگیرید و نسبت به نصب حفاظ به ساختمان خویش اقدام نمایید . از جمله حفاظ هایی که مانع ورود شخص به داخل منزل می شود و امنیت را برای افراد ساختمان به همراه دارد حفاظ شاخ گوزنی می باشد .این نوع حفاظ بر روی دیوار نصب شده و با طراحی تودرتو و پیچیده همچنین تیزی های نیزه ای شکلی که دارد وارد شدن شخص سارق به داخل ساختمان را غیر ممکن می کند .

این نرده های شاخ گوزنی در انواع گوناگونی تولید می شود و برای صاحب خانه ها این فرصت را ایجاد می نماید تا علاوه بر زیبایی امنیت ساختمان را نیز تقویت نمایند .

به طور کل باید جهت جلوگیری از داخل شدن اشخاص غیر مجاز به داخل منزل یکسری اقدامات ،هم در داخل و هم در محیط بیرونی ساختمان انجام شود. از این رو شما از حفاظ های شاخ گوزنی می‌توانید به عنوان محافظ مقاوم جهت امنیت ساختمان خویش استفاده نمایید .

چرا که حفاظ شاخ گوزنی به عنوان ایمن ترین حفاظ ها شناخته شده است .

این نوع حفاظ ماندگاری و دوام بسیار بالایی دارد و با ایجاد امنیت می تواند از جان و مال خانواده محافظت نمایند .

به طور اتفاقی احتمال دارد که شما حفاظ شاخ گوزنی را برای ساختمان خویش در نظر گرفته باشید ،و از فروشندگان مختلف یا سایت های گوناگون قیمت گرفته باشید .اما با توجه به شرایط اقتصادی به دنبال ارزان ترین حفاظ میگردید ،ولی باید در نظر داشته باشید که ارزان بودن نیز ز دلایلی دارد ؛به طور مثال ممکن است از ابزار خوب و با مقاومت بالا جهت ساخت حفاظ استفاده نشده باشد ،ضخامت مناسبی را نداشته باشند ،یا جوش زدن آن ها از کیفیت مناسب برخوردار نباشد ،در نهایت ممکن است تجربه و دانش کافی جهت تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی به دست نیامده باشد .

با توجه به آنچه که گفته شد ایجاد امنیت یک مسئله بسیار مهم است است و حفاظ ۱ محصول ماندگار و مقاوم است به طوری که چیزی نیست که هر روزه بتوان آن را خریداری کرده و تعویض نمایید بنابراین این کاره مهم باید توسط افراد آگاه و با تبهر انجام شود .

یکی از با اطمینان ترین راه ها جهت جلوگیری از حمله دزدان یا دزد به خانه به کارگیری از حفاظ روی دیوار می باشد . در کل حفاظ های روی دیوار انواع گوناگونی دارد که شامل موارد زیر می باشد .

حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای ،حفاظ لیلیوم ، حفاظ نیزار ،حفاظ آبشاری ، حفاظ کلاسیک .

از جمله حفاظ هایی که جهت جلوگیری از هجوم دزد ها به محل زندگی مورد استفاده قرار می گیرد حفاظ نرده شاخ گوزنی از که همانگونه که از اسم آن مشخص است با شباهت به شاخ گوزن ایجاد شده که از فولاد ساخته می شود در حالی که دارای نوکی تیز بوده و از عبور افراد متجاوز به داخل منزل شخصی تان جلوگیری می نماید .

همگی ما مستحضریم که آرامش و امنیت از مهمترین نیازهای انسان است و این نیاز ما بیشتر در مکان و محل زندگی برطرف خواهد شد .

در نتیجه جهت رسیدن به آرامش و امنیت جسمانی و روحی توصیه می شود که بر دیوارهای منزل خویش از حفاظ های گوناگون استفاده نموده که سبب افزایش امنیت خانه های تان می گردد و مانع ورود سارقین به مکان زندگی شما خواهد شد . چراکه با توجه به تجربیات اخیر بیشتر دزدی ها از بهروش وارد شدن از طریق دیوار به داخل خانه انجام می شود که این مسئله نشان دهنده نبودن حفاظ مناسب بر روی دیوارها می باشد .

از این رو می توان ابزار زیادی را جهت برقراری امنیت خانه و خانواده مورد استفاده قرار داد ،که مهمترین آنها نصب حفاظ روی دیوار است .

بگونه ای که حفاظ نرده شاخ گوزنی از جمله گونه هایی می باشد ،که تاثیر بسزایی جهت جلوگیری از ورود سارقین به داخل ساختمان دارد. البته باید توجه داشته باشیم که حفاظ های گوناگون جهت کاربرد های گوناگون موجود می باشد که جنسهای متنوعی را دارند این ها بر طبق سلیقه شخص بکار برده می شوند .


حفاظ شاخ گوزنی در معماری مدرن و سنتی

حفاظ شاخ گوزنی: یک راه حل امنیتی برای خانه و محیط‌های مختلف

حفاظ شاخ گوزنی یک نوع حفاظ با طراحی منحصر به فرد است که امنیت محیط‌های مختلف را بهبود می‌بخشد. این نوع حفاظ با استفاده از شاخه‌های تند و پرپیچ و خم، موجب ایجاد یک پرتی از شاخه‌ها می‌شود که نفوذ افراد غیرمجاز به داخل محیط مورد نظر را به شدت محدود می‌کند. تاریخچه طولانی حفاظ شاخ گوزنی به عنوان یک راهکار امنیتی به ما اطلاعاتی ارائه کرده است که امروزه هنوز نه تنها از جذابیت خود کم نکرده بلکه به عنوان یکی از موثرترین ابزارهای ایمنی در برابر نفوذ افراد غیرمجاز شناخته می‌شود.

کاربردها و مزایای حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی به عنوان یک انتخاب برتر در افزایش امنیت خانه‌ها، محوطه‌های صنعتی، تجاری و عمومی شناخته می‌شود. این نوع حفاظ با ایجاد یک دیوار بافته‌شده از شاخه‌های تند و پرپیچ و خم، افراد غیرمجاز را به صورت موثری از داخل ورود به محیط مورد نظر باز می‌دارد. از جمله کاربردهای متداول حفاظ شاخ گوزنی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

حفاظ شاخ گوزنی با ویژگی‌های منحصر به فرد خود، از مزایای بسیاری نیز برخوردار است که عبارتند از:


مناسب‌ترین حفاظ برای محیط‌های باز

تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی به واسطه طراحی خاص و دلپذیر خود، توسط شرکت‌هایی همچون آهن سازه، آهن حفاظ و ایمن سازی تولید و ارائه می‌شود که در این زمینه فعالیت می‌نمایند. این شرکت‌ها با استفاده از شاخه‌های تند و با تراکم مورد نیاز، حفاظ‌هایی را تولید می‌کنند که امنیت محیط‌های مختلف را بهبود می‌بخشد. علاوه بر این، این شرکت‌ها با توجه به ارتفاع مورد نیاز و ابعاد محیط، حفاظ‌ها را به طور دقیق نصب می‌کنند تا از اثربخشی کامل آن‌ها بهره‌مند شود.

برای خرید حفاظ شاخ گوزنی و استفاده از خدمات ارائه شده توسط شرکت‌های تولید کننده، مشتریان می‌توانند از وب‌سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین این شرکت‌ها استفاده کنند. این فروشگاه‌ها قابلیت ارائه محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای امنیتی را دارا هستند و به مشتریان امکان مقایسه قیمت‌ها و خدمات را می‌دهند. برای استفاده از خدمات این شرکت‌ها و خرید حفاظ شاخ گوزنی، می‌توان با تماس تلفنی یا از طریق وب‌سایت‌ها با آن‌ها تماس برقرار کرد و جزئیات مورد نیاز را بررسی کرد.

قیمت و تعیین ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی ممکن است بسته به موارد مختلفی از جمله ارتفاع حفاظ، تعداد شاخه‌ها در هر متر و جنس مورد استفاده تغییر کند. همچنین، معمولاً شرکت‌های تولید کننده این حفاظ‌ها امکاناتی برای اندازه‌گیری محیط و تعیین ارتفاع و نیازهای امنیتی مشتریان را فراهم می‌کنند. بنابراین، بهترین راه برای اطلاع از قیمت‌ها و خدمات ارائه شده، مراجعه به وب‌سایت‌ها یا تماس تلفنی با شرکت‌های معتبر می‌باشد.

در تعیین ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی، باید به نیازهای امنیتی و محیطی مورد نظر توجه کرد. برای محیط‌هایی که نیاز به امنیت بالاتری دارند، معمولاً ارتفاع حفاظ بیشتر انتخاب می‌شود. همچنین، محیط‌های با طبیعت باغ‌ها یا فضاهای تفریحی می‌توانند از حفاظ‌های با ارتفاع کمتر استفاده کنند تا زیبایی طبیعی محیط را حفظ کنند.

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در محیط‌های مختلف

حفاظ شاخ گوزنی به علت ظاهر زیبا و ارزان‌تر نسبت به برخی از روش‌های دیگر حفاظتی، در محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این حفاظ‌ها به عنوان یک انتخاب محبوب برای خانه‌ها، باغ‌ها، فضاهای عمومی، پارک‌ها و محیط‌های تفریحی شناخته می‌شوند. همچنین، در صنعت، زمین‌های کشاورزی و صنایع دیگر نیز ممکن است از این نوع حفاظ استفاده شود.

با توجه به اهمیت حفاظ شاخ گوزنی در افزایش امنیت و کاهش ریسک دسترسی افراد غیرمجاز به محیط‌های مختلف، توصیه می‌شود که از شرکت‌های معتبر و با تجربه برای تولید و نصب این حفاظ‌ها استفاده کنید. همچنین، در انتخاب ارتفاع و تعداد شاخه‌ها، به نیازهای امنیتی و ظاهری محیط توجه کنید تا بهترین نتیجه را بدست آورید.


راهنمای کامل حفاظ شاخ گوزنی

خرید حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت و قیمت مناسب

اگر به دنبال خرید حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت و قیمت مناسب هستید، بهتر است به وب‌سایت‌ و فروشگاه‌ اینترنتی معتبر آهن سازه مراجعه کنید. در این فروشگاه‌ می‌توانید انواع حفاظ شاخ گوزنی با مشخصات مختلف را مشاهده و قیمت‌ها و خدمات آن‌ها را مقایسه کنید. همچنین، با تماس تلفنی با این شرکت‌ می‌توانید جزئیات بیشتری درباره محصولات و نصب حفاظ‌ها دریافت کنید. با خرید حفاظ شاخ گوزنی مناسب، امنیت محیط‌های خود را بهبود داده و از زیبایی طبیعی آن‌ها نیز لذت ببرید.

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته‌ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه‌ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله‌ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع درب‌های شیشه‌ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره‌های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می‌دهد.

نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .


نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.


کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.


دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.


درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن سازه

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09127800603 ارسال پیام در واتساپواتساپ ارسال پیام در سروشسروش ارسال پیام در ایتاایتا ارسال پیام در روبیکاروبیکا
603 7800 0912