حفاظ بوته ای

در حفاظ بوته ای از دو ریل موازی از جنس میلگرد استفاده میشود و استفاده از پروفیل زیر حفاظ اصلا توصیه نمیشود . فقط در صورتی که قبل از نصب به صورت کامل روی دیوار با پروفیل پوشش داده شود و بهتر آن است که ابعاد پروفیل در عرض بیشتر از ۸ سانت باشد . قیمت انواع حفاظ بوته ای بنا به ارتفاع و نوع تراکم محاسبه میشود . نوع میگرد بکار رفته سایز ۱۰ است و ارتفاع مناسب در حفاظ بوته ای با توجه به عرض حفاظ بوته ای ‘ بنا به بلندی دیوار و پهنای آن محاسبه میشود. همان طور که در بالا آمده حفاظ بوته ای طراحی اصلاح شده از حفاظ شاخ گوزنی ویژه شرکتی است . صنایع فلزی آهن سازه به هیچ وجه حفاظ های تحقیق کرد و ارتفاع و یکسان به جای حفاظ شاخ گوزنی یا حتی حفاظ ویژه شرکتی از حفاظ بوته ای استفاده کرد.

حفاظ بوته ای خاردار نوعی از حفاظ های خاردار می باشد. بر روی سر در ساختمان ها و دیوار ها جهت حفظ امنیت و همچنین زیبایی استفاده می شود. از مزایای این حفاظ بوته ای می توان به این اشاره کرد تا عبور از این نوع حفاظ بو ته ای به سختی و شاید بتوان گفت اصلا امکانپذیر نمباشد. به دلیل شاخه های پر پیچ و بسیار تیز مانند چاقو نصب و اجرای حفاظ بوته ای بسیار راحت و آسان بوده. و در مدت زمان کوتاهی اجرا می گردد. این نوع از حفاظ بوته ای توسط میگرد10 ساخته شده و ارتفاع آن را بر حسب ارتفاع دیوار محاسبه می کنند. از انواع حفاظ ها می توان به حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ بوته ای،حفاظ نا منظم نام برد.


حفاظ بوته ای

همیشه این امکان وجود دارد که دیوارها را بسیار بلند ساخت یا با استفاده از نرده ها و حفاظ های روی دیوار آنها را ایمن کرد . اما هیچ تضمینی وجود ندارد که ارتفاع دیوار یا نرده از ورود سارقان جلوگیری نماید . به خصوص اگر سارق حرفه ای باشد . حتی ممکن است از سیم خاردار برای حفاظت از اماکن مسکونی ، اداری یا حتی باغ خود استفاده کنید . ولی توجه داشته باشید سیم خاردار علاوه بر ظاهر خشن و زشت ، بسیار راحت بوسیله ابزار ساده قیچی میشوند . علاوه بر استفاده از دیوار بلند ، نرده وسیم خاردار ، بعضی ها هم از شیشه شکسته بر روی دیوار استفاده میکنند که علاوه بر خطرناک بودن ، امکان ایجاد جراحت های شدید برای حیوانات ( گربه و پرندگان ) و سارق میشوند و به راحتی هم بوسیله یک چکش میشود آن را خرد کرد . این روزها انواع مختلف حفاظ ها برای ایجاد امنیت موثر در بازار وجود دارد . یکی از این نوع حفاظ ها ، حفاظ بوته ای است . حفاظ بوته ای مانند حفاظ شاخ گوزنی به عنوان یک سپر امنیتی و ضد صعود بر روی دیوار قرار می گیرد، و مانع بزرگی برای هر نوع ورود بی اجازه محسوب می شود. حفاظ بوته ای در عین زیبایی ، یک راه حل ساده و موثر برای افزایش امنیت دیوارمنزل ، شرکت ، کارخانه ، باغ و ... است که از جنس ضد زنگ ، ضد ضربه و فولاد گالوانیزه ساخته میشود و دارای ساختار قوی و محکمی است که اتصالات آن براحتی ازهم و یا از دیوار جدا نمیشوند . نصب آنها هم به علت این که از قبل ساخته شده اند بسیار آسان است .


حفاظ بوته خار

مهم ترین مسئله در انتخاب حفاظ بوته ای روی دیوار و در همه مدل انواع نرده آهنی حیاط ساختمان، امنیت و راندمان آن است. بدون امنیت در واقع هیچ هزینه ای معنا نداشته و اهمیت نخواهد داشت. هزینه کردن برای افزایش امنیت در هر ابعادی لازم است. از این رو پرداخت بالاترین هزینه ها را برای یک حفاظ بوته ای مانند یک سرمایه گذاری برای حفظ سرمایه اولیه باید در نظر گرفت. امنیت حفاظ بوته ای به نوع و میزان میلگردهای آن بستگی دارد. استفاده از میلگرد 10 با نیزه های نوک تیز می تواند بالاترین سطح امنیت را بری حفاظ بوته ای ایجاد کند. اما اندازه، فاصله و ارتفاع این نیزه ها را یک سازنده با تجربه تشخیص خواهد داد. بدون تجربه هیچ روشی برای داشتن بهترین حفاظ بوته ای وجود ندارد. البته بالا بردن امنیت نرده آهنی بوته ای باید به حد معقول باشد. افزایش بی رویه استافده از میلگرد علاوه بر اینکه ضروری نیست، می تواند تبدیل به یک هزینه بی مورد نیز شود. از این رو انتخاب بهینه ترین حالت باید در زمان شاخت نرده بوته ای در نظر گرفته شود. اعتماد به یک سازنده با تجربه شما را در مسیر داشتن بهترین نرده آهنی بوته ای قرار خواهد داد.


قیمت حفاظ بوته ای

تولید کننده انواع نرده حفاظ بوته ای اهنی روی دیوار و داخل ساختمان به قیمت تولید و بهترین کیفیت ساخت همراه با رنگ ونصب


نصب حفاظ بوته ای

ویژگیهای حفاظ بوته ای خاردار:


نرده بوته ای

استانداردهای خاص و ثابتی برای نرده بوته ای وجود دارد که حتما باید در هنگام ساخت آنها رعایت شوند. اندازه میلگردهای اصلی و نیزه ها، فاصله میلگردها، ارتفاع بوته و عرض حفاظ همگی باید به حد اعتدال و مناسب انتخاب شده و بهترین میزان کارایی ثابت را با هم داشته باشند. از این رو ساخت حفاظ بوته ای هم اهمیت بسیار زیادی پیدا نموده و روی همه مزیت های آن تاثیر خواهد داشت. یک سازنده خوب با تجربه بالایی که دارد می تواند ایده آل ترین حالت را برای ساخت حفاظ بوته ای در نظر بگیرد. ساخت این حفاظ در دو عامل اصلی خلاصه می شود. تجربه و امکانات لازم است که می تواند برتری یک سازنده را نسبت به سایر آهنگران مشخص نماید. از این رو شما برای سپردن وظیفه ساخت حفاظ بوته ای دیوار حیاط خود باید بهترین سازنده حفاظ بوته ای را انتخاب کنید.


حفاظ بوته ای چیست ؟

حفاظ بوته ای یکی از انواع بهترین حفاظ روی دیوار است . این نوع از نرده حفاظ روی دیوار را میتوان حفاظ شاخ گوزنی باز طراحی شده نامید . تغییراتی که در طراحی حفاظ بوته ای در نظر گرفته شده است بیشتر در راستای نظرات خریداران حفاظ های نسل جدید به خصوص حفاظ شاخ گوزنی بوده است .

ارتفاع حفاظ بوته ای معمولا چقدر است ؟

ارتفاع های معمول حفاظ بوته ای بین 50 تا 120 سانتیمتر هستند.

قیمت حفاظ بوته ای چگونه است ؟

قیمت حفاظ بوته ای بر حسب متر طول و ارتفاع تولیدی مورده محاسبه قرار می گیرد.

برای سفارش حفاظ بوته ای چه باید کرد ؟

برای سفارش و خرید نرده حفاظ بوته ای میتوانید با شماره های 09127800603 و 09124126245 تماس حاصل فرمایید .

Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912