ساخت تولید اجرای کانکس در صنایع آهن سازه

کانکس

کیوسک و یا همان کانکس امروزه جزو نیازهای تمام شرکت ها و سازمان ها می باشد. با توجه به محل ، کیوسک بایستی در ورودی مجتمع ها و یا اطراف قرار گیرد که بعضی از اوقات امکان ساخت اتاق و یا دکل نگهبانی وجود ندارد که می تواند جایگزینی برای آن باشد. با توجه به تقاضای کیوسک نگهبانی، این کیوسک ها جزو محصولات همیشه آماده شرکت کانکس آهن سازه می باشد.

کانکس قیمت خرید کیوسک

یکی از مهمترین ویژگی های کانکس یا کانتین ها این است که هنگام زلزله هیچ آسیبی نمی بینند. این روزها یکی از جدی ترین خطراتی که تهران را تهدید می کند خطر زلزله است. پس اگر شما خانه ای ضد زلزله داشته باشید و بتوانید با خیال آسوده در آن زندگی کنید، خیلی برایتان به صرفه است که یک کانکس حتی معمولی داشته باشید، چون دیگر در آن صورت حتی شدیدترین زلزله هم جان شما را تهدید نمی کند، ضمن این که برای ساخت کانکس به هیچ مجوزی نیاز نیست اما شما اگر بخواهید یک خانه ۵۰ متری بسازید هم، باید کلی دنبال مجوز بگردید. یکی دیگر از مهمترین مزیت های ساخت کانکس هم پایین بودن هزینه آن است که اصلا قابل قیاس با ساخت وساز نیست. برای ساخت یک خانه معمولی علاوه بر این که باید مراحل زیادی را طی کنید تا مجوز بگیرید، هزینه زیادی را هم باید بابت خرید مصالح ساختمانی و نیروی کار متحمل شوید. بنابراین خیلی به صرفه است که به جای ساخت یا خرید خانه، کانکس بخرید. قیمت های کانکس ها به متراژ آنها و مواد استفاده شده مربوط است. بهترین نوع فایبری که در ساخت وساز این کانکس ها استفاده می شود، فایبر ترکیه ای به نام ۷ است که بیشترین مقاومت را مقابل زلزله و آتش سوزی و باران دارد. به جز این فایبر از برخی مواد چوبی، کامپوزیت و فایبرگلاس هم استفاده می شود، ضمن این که به سلیقه مشتری برای کف کانکس ها هم می توان از لمینت یا پارکت استفاده کرد. جالب است بدانید که در کانکس ها درست مثل خانه های مسکونی از هر امکاناتی می توان استفاده کرد. کانکس ها به نسبت متراژی که دارند، می توانند یک یا دو اتاق خواب داشته باشند و می توان آنها را به سیستم ضدسرقت هم مجهز کرد، ضمن این که در آشپزخانه های این کانکس ها هم می توان امکانات مختلفي تعبيه کرد.

کانکس قیمت خرید کانتین نگهبانی ویلایی کانکس قیمت خرید کانتین نگهبانی ویلایی کانکس قیمت خرید کانتین نگهبانی ویلایی کانکس قیمت خرید کانتین نگهبانی ویلایی کانکس قیمت خرید کانتین نگهبانی ویلایی
 • تماس با ما
 • خدمات آهن سازه

  صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار - درب آکاردئونی کشویی جم شونده جلوی درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ساده و فرفورژه

  آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

  درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

  درب ورودی حیاط ویلا فرفورژه لوکس

  درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

  درب آکاردئونی

  حفاظ آکاردئونی درب خانه آپارتمان کرکره ای کشویی مدرن جمع شونده کشیدنی

  نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

  call us