ساخت تولید اجرای کانکس در صنایع آهن سازه

کانکس

کیوسک و یا همان کانکس امروزه جزو نیازهای تمام شرکت ها و سازمان ها می باشد. با توجه به محل ، کیوسک بایستی در ورودی مجتمع ها و یا اطراف قرار گیرد که بعضی از اوقات امکان ساخت اتاق و یا دکل نگهبانی وجود ندارد که می تواند جایگزینی برای آن باشد. با توجه به تقاضای کیوسک نگهبانی، این کیوسک ها جزو محصولات همیشه آماده شرکت کانکس آهن سازه می باشد.

کانکس قیمت خرید کیوسک

یکی از مهمترین ویژگی های کانکس یا کانتین ها این است که هنگام زلزله هیچ آسیبی نمی بینند. این روزها یکی از جدی ترین خطراتی که تهران را تهدید می کند خطر زلزله است. پس اگر شما خانه ای ضد زلزله داشته باشید و بتوانید با خیال آسوده در آن زندگی کنید، خیلی برایتان به صرفه است که یک کانکس حتی معمولی داشته باشید، چون دیگر در آن صورت حتی شدیدترین زلزله هم جان شما را تهدید نمی کند، ضمن این که برای ساخت کانکس به هیچ مجوزی نیاز نیست اما شما اگر بخواهید یک خانه ۵۰ متری بسازید هم، باید کلی دنبال مجوز بگردید. یکی دیگر از مهمترین مزیت های ساخت کانکس هم پایین بودن هزینه آن است که اصلا قابل قیاس با ساخت وساز نیست. برای ساخت یک خانه معمولی علاوه بر این که باید مراحل زیادی را طی کنید تا مجوز بگیرید، هزینه زیادی را هم باید بابت خرید مصالح ساختمانی و نیروی کار متحمل شوید. بنابراین خیلی به صرفه است که به جای ساخت یا خرید خانه، کانکس بخرید. قیمت های کانکس ها به متراژ آنها و مواد استفاده شده مربوط است. بهترین نوع فایبری که در ساخت وساز این کانکس ها استفاده می شود، فایبر ترکیه ای به نام ۷ است که بیشترین مقاومت را مقابل زلزله و آتش سوزی و باران دارد. به جز این فایبر از برخی مواد چوبی، کامپوزیت و فایبرگلاس هم استفاده می شود، ضمن این که به سلیقه مشتری برای کف کانکس ها هم می توان از لمینت یا پارکت استفاده کرد. جالب است بدانید که در کانکس ها درست مثل خانه های مسکونی از هر امکاناتی می توان استفاده کرد. کانکس ها به نسبت متراژی که دارند، می توانند یک یا دو اتاق خواب داشته باشند و می توان آنها را به سیستم ضدسرقت هم مجهز کرد، ضمن این که در آشپزخانه های این کانکس ها هم می توان امکانات مختلفي تعبيه کرد.

کانکس قیمت خرید کانتین نگهبانی ویلایی کانکس قیمت خرید کانتین نگهبانی ویلایی کانکس قیمت خرید کانتین نگهبانی ویلایی کانکس قیمت خرید کانتین نگهبانی ویلایی کانکس قیمت خرید کانتین نگهبانی ویلایی

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us