قیمت کانکس نگهبانی و کارگاهی

- تاریخ امروز

کانکس ها با انواع مختلف خود همچون کانکس نگهبانی و کانکس کارگاهی امروزه کاربردهای بسیاری دارند و به صورت گسترده ای تولید و عرضه می شوند. کانکس ها به طور کلی سازه هایی پیش ساخته می باشند که در گذشته عمدتا برای موارد مسکونی مورد استفاده قرار می گرفتند اما امروزه نمونه های مختلفی از کانکس های کارگاهی ، نگهبانی ، سرویس بهداشتی ، ویلایی و ... را می توان مشاهده نمود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. در حال حاضر کانکس ها یا کیوسک ها با قابلیت های بی نظیر خود جهت ارائه خدمات فروشگاهی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. در این بخش پرسشی با این عنوان که کانکس ها چه ویژگی هایی دارند مطرح می گردد که در این نوشتار قصد داریم تا ضمن پاسخ به این پرسش انواع کانکس ها را معرفی نموده و به این طریق به شما کمک کنیم تا سطح اطلاعات خود را ارتقا دهید.


کانکس
کانکس آهن سازه
💎 کیفیت کانکس بهترین متریال ارائه می گردد
💲 قیمت کانکس بر اساس متراژ و نوع درخواستی
⏳ زمان تولید ساخت 10 تا 30 روزه بعد از ثبت سفارش
⏱ پشتیبانی فروش از 8 صبح الی 10 شب
⭐ مقدار اجرت کمترین اجرت
🎯 نحوه ثبت سفارش ثبت سفارش تلفنی و حضوری درب کارخانه

ثبت سفارش حفاظ

کانکس چیست ؟

کانکس ها عمدتا سازه هایی قابل حمل می باشند که استفاده از آن ها مزیت های خاصی نسبت به سازه های سنتی دارد. این بناهای پیش ساخته را می توان به راحتی به مکان های مختلف حمل نموده و در سریع ترین زمان ممکن آن را نصب کنید. کانکس ها را عمدتا برای مکان هایی که شرایط آب و هوایی مساعدی نداشته و یا دچار مشکلات متعددی می باشند مورد استفاده قرار می دهند. با طراحی هایی که در راستای تولید کانکس ها صورت گرفته است می توان امکانات قابل توجه ای برای آن ها مشاهده نمود  به گونه ای که برخی کانکس ها از آشپزخانه و سروسش حمام و دستشویی نیز برخوردار می باشند.


کانکس

انواع مختلف کانکس ها

باتوجه به گستردگی تولید کانکس ها امروزه می توان نمونه های مختلفی از آن ها را مشاهده نمود که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارند. معمولا کانکس ها را براساس نوع کاربرد و فعالیت های شغلی صاحبان مشاغل تولید و عرضه می کنند و لازم است بدانید برای تولید آن ها مجموعه اصول و استانداردهای خاصی در نظر گرفته شده اند که هر کدام اهمیت ویژه ای داشته و رعایت آن ها در انتها محصولی کاملا کاربردی و باکیفیت را تحویل مشتریان خواهد داد.

پیمانکاران یا صاحبان مشاغل مختلف می تواننداین کانکس ها را سفارش داده و براساس طراحی های خود آن ها را تهیه کنند. در حال حاضر صنایع بسیاری در حوزه طراحی و تولید این کانکس ها فعالیت دارند که هر کدام خدمات ویژه ای را برای مشتریان خود جهت تولید انواع کانکس ها در نظر گرفته اند. این مجموعه خدمات شامل طراحی و تولید کانکس های ویلایی ، مسکونی ، تجاری ، سرویس بهداشتی ، نگهبانی ، ویلایی و ... می شوند که هر کدام کاربردهای خاص خود را داشته و برای موضوعات مشخصی مورد استفاده قرار می گیرند.کاربرد کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی از جمله کانکس هایی به شمار می رود که عمدتا برای مکان های عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع کانکس ها را برای رفع نیازهای مردم در حوزه سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می دهند زیرا در برخی مکان ها امکان ساخت سازه نمی باشد. استفاده از این کانکس ها به عنوان یک ایده کاربردی نیاز به زمان کمی برای اجرا داشته و می تواند به راحتی نیازمندی های مردم را برآورده سازد.


کانکس

کاربردهای بی نظیر کانکس های کامپوزیتی

کانکس های کامپوزیتی را می توان به عنوان کانکس نگهبانی نیز مورد استفاده قرار داد زیرا به راحتی می توان آن ها در محیط های عمومی نصب نموده و مورد استفاده قرار داد. شما ممکن است این نوع کانکس ها را در برخی شرکت های خصوصی مشاهده نموده باشید زیرا این شرکت ها برای ماندگاری خدمات خود و مانایی در ذهن کاربران از این کانکس ها استفاه نموده و طراحی های منحصر به فردی را برای آن ها در نظر می گیرند. از نمونه شرکت های استفاده های گسترده ای از این کانکس ها دارند می توان به شرکت های فعال در حوزه خدمات شهری ، زیباسازی و فروشگاهی اشاره نمود که هر کدام در سطح جامعه نقش موثری را ایفا می کنند.

کانکس نگهبانی و دیگر نمونه های کانکس کامپوزیتی با توجه به ارتقای سطح هوش تجاری کشورها با رشد گسترده ای مواجه شده اند زیرا از آن ها می توان برای راه اندازی ایستگاه های دوچه سواری ، مراکز خودپرداز بانکی و یا راه اندازی فست فودها استفاده نمود چرا که قابل تغییر بوده و می توانند براساس درخواست مشتریان طراحی و تولید شوند. توصیه داریم به سادگی از کنار مجموعه مزیت های این کانکس ها عبور نمایید چرا که با قابلیت های بی نظیر خود می توانند به شما در امور خدمات کمک های شایانی نموده و شرایطی بهتر را برای شما رقم بزنند. کاربرد کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی در واقع یک محوطه شبیه به اتاقک می باشد که عمدتا توسط سازمان ها ، بیمارستان ها ، ارگان های نظامی ، شرکت ها ، پارکینگ ها و مناطق مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند. مهم ترین کاربرد کانکس نگهبانی برای این مراکز کنترل نمودن ورود و خروج افراد و وسایل نقلیه می باشد تا به این طریق بتوان فضای این مکان ها را مورد حفاظت خود قرار داد. داخل این کانکس ها فردی به عنوان نگهبان استقرار می یابد تا بتواند این سری ورود و خروج ها کنترل نموده و وظایفش را به شکل بهتری انجام دهد. سازه هایی که به عنوان کانکس نگهبانی تولید و عرضه می شوند این قابلیت را دارند تا به نگهبان کمک کنند به طور کامل به محیط اطراف خود اشراف داشته و به وی در راستای دستیابی به اهدافش یاری دهند.


کانکس

کاربرد کانکس کارگاهی

نمونه کانکس دیگری که قصد داریم تا به معرفی آن بپردازیم کانکس کارگاهی می باشد که معمولا برای محیط ها و پروژه های عمرانی ، ساختمانی ، نفتی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این کانکس ها متحرک بوده و به راحتی قابل نصب و استفاده می باشند به گونه ای که می توان پس از پایان پروژه از آن برای   پروژه های بعدی نیز استفاده نمود.


کانکس

کانکس ویلایی

حال که با کابرد کانکس نگهبانی و دیگر نمونه هایی که به آن ها اشاره شد آشنا شدید قصد داریم تا به تشریح ویژگی های بارز کانکس ویلایی پرداخته و اطلاعات مفیدی را نیز درباره این کانکس ها به شما انتقال دهیم. ساختار کانکس های ویلایی شبیه با ساختمان های مسکونی می باشد با این تفاوت که مصالح آن با مصالح ساختمان های مسکونی متفاوت می باشد. ویژگی هایی که کانکس های ویلایی به همراه دارند را نمی توان در سازه های قدیمی مشاهده نمود و لازم است بدانید به راحتی می توان این سازه ها را مورد استفاده قرار داد.


کانکس

از مهم ترین مزیت های این کانکس ها یا نمونه کانکس های کارگاهی و نگهبانی می توان به تولید آن ها در کارگاه ها اشاره نمود که سبب شده اند تا به راحتی بتوان آن ها را به مکان های مختلف حمل نموده و مورد استفاده قرار داد. این کانکس ها مقاومت بالایی در برابر بلایای طبیعی همچون زلزله و سیل دارند و همین ویژگی ها و مزیت های بارز آن ها سبب شده است تا امروزه رشد گسترده ای را در عرصه ساخت کانکس های مسکونی شاهده باشیم.


کانکس

مزیت های استفاده از کانکس نگهبانی

در بخش های قبل نیز اشاره نمودیم کانکس ها سازهای از پیش ساخته شده می باشند که برای استفاده از آن ها نیاز به زمان زیادی نیست. این گزینه به عنوان یک مزیت بارز برای انواع کانکس نگهبانی و کانکس کارگاهی شناخته می شود که به شما امکان می دهد تا در سریع ترین زمان ممکن کانکس را برای مراکز و یا پروژه های خود مورد استفاده قرار دهید. از دیگر مزیت های استفاده از این کانکس ها می توان به موارد زیر اشاره نمود که هر کدام اهمیت خاص خود را داشته و لازم است آن ها را مورد توجه قرار دهید.


کانکس

قیمت کانکس

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی قیمت کانکس پرداخته و عواملی را که ممکن است هزینه طراحی و تولید انواع کانکس ها همچون کانکس نگهبانی و کانکس کارگاهی را تغییر دهند شرح دهیم. قیمت خرید کانکس به عامل های مختلفی وابسته می باشد و در راستای آن نمی توان نظر قطعی داد. از مهم ترین عامل هایی که بر روی قیمت کانکس اثر می گذارند می توان به مساحت کانکس و خرید آن از مراکز معتبر اشاره نمود که هر کدام اهمیت خود را دارند.


کانکس

برخی ممکن است با این پرسش که خرید از مراکز معتبر به چه صورت می تواند قیمت کانکس را تغییر دهد مواجه شوند که برای پاسخ به این پرسش باید بگوییم کیفیت محصولات این مراکز بسیار بالا بوده و شما در مقابل خرید محصولی باکیفیت لازم است هزینه بیشتری را متحمل شوید. در صورتی که سفارش خرید کانکس خود را به صوت اینترنتی انجام دهید می توانید با قیمت های متعارف تری مواجه شوید چرا که این فروشگاه های اینترنتی محصولات خود را به طور مستقیم در اختیار شما قرار می دهند.


کانکس

عرضه مستقیم انواع کانکس همچون کانکس نگهبانی سبب حذف واسطه ها می گردد به همین دلیل است که چنین خریدهایی قیمت پایین تری نسبت به مراکز خرید دیگر دارند. شرکت آهن سازه با عرضه کانکس هایی باکیفیت بالا می تواند به شما کمک کند تا خرید بهتری را با قیمت های متعارف تری انجام دهید. از جمله خدمات باز این برند می توان فروشگاه اینترنتی آهن سازه را نام برد که ضمن مقایسه قیمت و ویژگی های کانکس ها امکان خرید مستقیم را نیز به شما می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق لینک سایت  این شرکت که در انتهای نوشتار درج گردیده است اقدام به دریافت مشاوره های مورد نیاز خود نمایید.


کانکس

سفارش خرید کانکس

یکی از مهمترین ویژگی های کانکس یا کانتین ها این است که هنگام زلزله هیچ آسیبی نمی بینند. این روزها یکی از جدی ترین خطراتی که تهران را تهدید می کند خطر زلزله است. پس اگر شما خانه ای ضد زلزله داشته باشید و بتوانید با خیال آسوده در آن زندگی کنید، خیلی برایتان به صرفه است که یک کانکس حتی معمولی داشته باشید، چون دیگر در آن صورت حتی شدیدترین زلزله هم جان شما را تهدید نمی کند، ضمن این که برای ساخت کانکس به هیچ مجوزی نیاز نیست اما شما اگر بخواهید یک خانه ۵۰ متری بسازید هم، باید کلی دنبال مجوز بگردید. یکی دیگر از مهمترین مزیت های ساخت کانکس هم پایین بودن هزینه آن است که اصلا قابل قیاس با ساخت وساز نیست.


کانکس

برای ساخت یک خانه معمولی علاوه بر این که باید مراحل زیادی را طی کنید تا مجوز بگیرید، هزینه زیادی را هم باید بابت خرید مصالح ساختمانی و نیروی کار متحمل شوید. بنابراین خیلی به صرفه است که به جای ساخت یا خرید خانه، کانکس بخرید. قیمت های کانکس ها به متراژ آنها و مواد استفاده شده مربوط است. بهترین نوع فایبری که در ساخت وساز این کانکس ها استفاده می شود، فایبر ترکیه ای به نام ۷ است که بیشترین مقاومت را مقابل زلزله و آتش سوزی و باران دارد. به جز این فایبر از برخی مواد چوبی، کامپوزیت و فایبرگلاس هم استفاده می شود، ضمن این که به سلیقه مشتری برای کف کانکس ها هم می توان از لمینت یا پارکت استفاده کرد. جالب است بدانید که در کانکس ها درست مثل خانه های مسکونی از هر امکاناتی می توان استفاده کرد. کانکس ها به نسبت متراژی که دارند، می توانند یک یا دو اتاق خواب داشته باشند و می توان آنها را به سیستم ضدسرقت هم مجهز کرد، ضمن این که در آشپزخانه های این کانکس ها هم می توان امکانات مختلفي تعبيه کرد.


کانکس

کیوسک و یا همان کانکس امروزه جزو نیازهای تمام شرکت ها و سازمان ها می باشد. با توجه به محل ، کیوسک بایستی در ورودی مجتمع ها و یا اطراف قرار گیرد که بعضی از اوقات امکان ساخت اتاق و یا دکل نگهبانی وجود ندارد که می تواند جایگزینی برای آن باشد. با توجه به تقاضای کیوسک نگهبانی، این کیوسک ها جزو محصولات همیشه آماده شرکت کانکس آهن سازه می باشد.


کانکس

کانکس

کانکس

کانکس

کانکس

محصولات برقی آهن سازه

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد .

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن سازه

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09124126245 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا