قیمت درب شیشه ای اتوماتیک

- تاریخ امروز

آیا با درب شیشه ای اتوماتیک آشنایی دارید ؟ با کاربرد های شیشه بازشو برقی چطور ؟ نوشتار خود را به این دلیل با چنین پرسش هایی آغاز نمودیم تا بتوانید آمادگی لازم برای دریافت اطلاعات کافی در راستای قیمت و خرید درب شیشه اتومات محبوب را به دست آورید. با پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه های مختلف درب ها و پنجره ها نیز با مجموعه تحولات قابل توجه ای مواجه شدند به گونه ای که امروزه می توان نمونه های بسیار زیبایی از درب های اتومات را مشاهده نمود.


درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک آهن سازه
💎 کیفیت درب شیشه ای اتوماتیک بهترین متریال ارائه می گردد
💲 قیمت درب شیشه ای اتوماتیک بر اساس برند موتور و نوع شیشه درخواستی
⏳ زمان نصب نصب فوری بعد از ثبت تلفنی سفارش
⏱ پشتیبانی فروش از 8 صبح الی 10 شب
⭐ مقدار اجرت کمترین اجرت
🎯 نحوه ثبت سفارش ثبت سفارش تلفنی و حضوری

این درب ها ویژگی ها و ساختار خاص خود را داشته و جهت سهولت در امر رفت و آمد طراحی تولید شده اما نمی توان ویژگی های بارز آن ها را تنها با بیان این امر به پایان رساند. شما از این درها بدون دخالت دادن دست خود می توانید استفاده کنید و می توان این مورد یکی از تفاوت های مشهود درب های اتوماتیک با درب های سنتی دانست. در ادامه این نوشتار به بررسی جامع تر ویژگی ها و ساختار شیشه خودکار پرداخته و به این طریق اطلاعات مهمی را به شما انتقال خواهیم داد.


شیشه اتومات

شیشه بازشوی برقی چیست ؟

همان گونه که از نام شیشه اتومات بازشو برقی پیداست این درب ها به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند و حین استفاده نیازی به به دخالت دست های شما ندارند. در بخش نیز بیان نمودیم که این امر یکی از تفاوت های بارز درب های اتوماتیک با نمونه های سنتی می باشد که موجب تسهیل در رفت و آمد می گردد. از مهم ترین مزیت های این درب ها یا شیشه می توان خاص بودن طراحی آن ها را نام برد به این شکل که اگر دهانه ورودی شما به هر شکلی که باشد یا قرار باشد در محیط های مختلفی نصب شود می توان آن ها را براساس آن محیط طراحی و اجرا نمود. امروزه برندهای مختلفی در زمینه طراحی و اجرای این شیشه ها فعالیت دارند که هر کدام خدمات ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته اند.


قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

اجزای اصلی تشکیل دهنده شیشه خودکار برقی

حال که با ماهیت درب شیشه ای اتوماتیک آشنا شدید قصد داریم تا به اجزای اصلی تشکیل دهنده این شیشه های خودکار برقی بپردازیم. هر طراحی براساس ساختاری که دارد از مجموعه اجزای خاصی تشکیل گردیده است و درب های اتومات نیز از این قانون مستثنی نمی باشند. از مهم ترین اجزای شیشه بازشوی برقی می توان موارد زیر را نام برد که در روند عملکرد درست این شیشه ها نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.


درب برقی شیشه ای

اهمیت شیشه در تولید درب های اتوماتیک

شیشه ها از قسمت های مهم و اصلی درب های شیشه اتوماتیک به شمار می روند که می توانند با قابلیت های بی نظیر خود اثرات مستقیم و قابل توجه ای را بر روی میزان زیبایی و امنیت شیشه خودکار داشته باشند. امروزه نمونه های مختلفی از شیشه ها همچون شفاف ، رنگی ، مات و لمینت را می توان در سطح بازار مشاهده نمود که به وفور برای تولید این درب ها مورد استفاده قرار می گیرند.


قیمت درب اتوماتیک مغازه

ماهیت اپراتور در تولید درب های اتوماتیک

بعد از شیشه ها که به عنوان کنترل باکس این درب ها شناخته می شوند اپراتورها به عنوان بخش اصلی شیشه برقی خودکار شناخته می شوند. در واقع می توان این اپراتورها را موتور هسته ای درب های اتومات دانست که وجود آن ها الزامی بوده و حین طراحی لازم است به آن ها دقت بسیاری شود.

وظیفه این بخش تامین نیروی محرکه لازم برای فعالیت درب می باشد زیرا این موتورها با قابلیت های بی نظیری که دارند می توانند این نیروی محرکه را که به کل سیستم اختصاص دارد به نیروی مکانیکی تبدیل نموده و برای سایر اجزای اپراتور ارسال کنند.

کاربرد فریم ها در تولید شیشه خودکار

سومین بخش اصلی شیشه بازشوی برقی چهارچوبی می باشد که به عنوان یک قاب دور شیشه اتومات قرار داده می شود. معمولا براساس نوع شیشه دارای ضخامتی معادل 10 الی 19 میلی متر بوده و برای عدم بروز هرگونه آسیب به شیشه کاربرد دارد. سیب


قیمت درب شیشه ای کشویی

انواع مختلف درب شیشه ای اتومات

در این بخش از نوشتار خود به معرفی انواع مختلف شیشه اتومات بازشو برقی خواهیم پرداخت. این شیشه ها دارای نمونه های متعددی به صورت زیر می باشند که هر کدام ویژگی های خاص خود را داشته و در شرایط متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند.


بهترین برند درب اتوماتیک شیشه ای

ویژگی های شیشه خودکار تلسکوپی

در صورتی که قصد دارید تا ورودی شما میزان بازشوی بیشتری داشته باشد ما به شما طراحی درب های تلسکوپی را پیشنهاد می دهیم. این مدل از شیشه های خودکار را معمولا برای فروشگاه ها ، مراکز تجاری ، پاساژ ها و اماکنی که میزان تردد در آن ها بالا می باشد مورد استفاده قرار می دهند.

این نوع درب ها امکان تردد راحت را فراهم نموده و از بروز مشکلات متعدد در این زمینه جلوگیری می کنند. در طراحی و ساخت این سیستم ها از سنسورهای خاصی استفاده می گردد که به عنوان کنترل کننده درب های شیشه اتوماتیک شناخته می شوند. این کنترل کننده ها سبب می شوند تا ایمنی مردم حفظ شده و از بروز خطرات جانی جلوگیری شود.

شما با تهیه این درب ها از مزیت های قابل توجه ای بهره مند خواهید شد که از مهم ترین آن ها می توان به مدرن و زیبا بودن ، امنیت بالا ، برطرف نمودن مشکلات تردد ، برخورداری از سیستم های هوشمند ضد برخورود ، سرعت بالا در باز و بسته شدن و جلوگیری از ورود گرد و غبار به محیط اشاره نمود که هر کدام اهمیت خاص خود را دارند.


ساختار شیشه خودکار منحنی یا قوسی

ساختار شیشه خودکار منحنی یا قوسی

معمولا این نمونه از شیشه اتوماتیک خودکار را برای ساختمان هایی مورد استفاده قرار می دهند که ساختار منحنی شکل دارند. برخی ممکن است با این پرسش که آیا می توان در ساختمان هایی که نیم دایره نمی باشند نیز از این طراحی استفاده نمود مواجه شوند که برای پاسخ به این پرسش باید بگوییم بله امکان استفاده از این درب های برای ساختمان های دیگر نیز وجود دارد. شما با طراحی این مدل از شیشه بازشوی برقی        می توانید زیبایی بی نظیری را به فضا بخشیده و ظاهری لوکس را خلق کنید.

طراحی های متنوعی برای این درب ها در نظر گرفته شده است و شما می توانید برحسب نیاز خود        مدل های مختلفی از آن ها را سفارش دهید. لازم است بدانید درب های اتوماتیک منحنی از نظر ظاهری نیز با نمونه های دیگر متفاوت می باشند و شما با یک تحقیق ساده می توانید به راحتی متوجه این مسئله شوید. معمولا این نوع از شیشه های خودکار برقی را برای هتل ها ، بیمارستان ها ، فروشگاه ها و     ساختمان های تجاری مورد استفاده قرار می دهند زیرا با زیبایی خود می توانند در نگاه اول افراد بسیاری را به خود جذب کنند.


مزیت های طراحی شیشه خودکار منحنی

مزیت های طراحی شیشه خودکار منحنی

حال که با ساختار و ویژگی های بارز شیشه های خودکار منحنی آشنا شدید قصد داریم تا به بررسی مزیت های بی نظیر استفاده از این درب ها اشاره کنیم. از مهم ترین مزیت های طراحی درب های اتوماتیک منحنی می توان موارد زیر را نام برد.


ویژگی های شیشه بازشو برقی مثلثی

ویژگی های شیشه بازشو برقی مثلثی

نمونه دیگری از شیشه های خودکار برقی با نام درب های اتوامتیک مثلثی طراحی و تولید می شوند که همان عملکرد درب های منحنی دارد اما با این تفاوت که دارای ظاهر به شکل مثلث است. ساختاری که برای طراحی این شیشه ها در نظر گرفته شده است به گونه ای است که به صورت کشویی و مثلثی باز و بسته می شود.

این ساختار می تواند زیبایی منحصر به فردی را به فضای موردنظر شما بخشیده و به عنوان یک گزینه عالی برای خاص پسندان قلمداد گردد. از مهم ترین کاربردهای این درب ها می توان به هتل ها و رستوران های مدرن اشاره نمود که میزان زیبایی و جلوه فضا برای ان ها اهمیت بسیار بالایی دارد. شما برحسب سلیقه خود می توانید طراحی های مختلفی را برای نحوه باز و بسته شدن این شیشه ها در نظر بگیرید.


ویژگی های قابل توجه درب های شیشه اتوماتیک مثلثی

ویژگی های قابل توجه درب های شیشه اتوماتیک مثلثی

از مهم ترین ویژگی های درب های مثلثی می توان موارد زیر را نام برد که اهمیت بسیار بالایی داشته و دانستن آن ها می تواند در فرآیند انتخاب به شما کمک های شایانی نماید.


شیشه اتومات چشمی مادون

ساختار بی نظیر شیشه اتومات خودکار اسلایدینگ

پارامترهای مختلفی هنگام استفاده از شیشه اتومات خودکار اسلایدینگ مطرح می شوند که از مهم ترین آن ها می توان به رفع نیازهای کاربری ، افزایش سطح زیبایی ساختمان ، سهولت در امر تردد و مقرون به صرفه بودن اشاره نمود. درب های اسلایدینگ از رایج ترین درب هایی به شمار می روند که به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند اما علت این امر چیست ؟

همان گونه که بیان شد قیمت این درب ها پایین تر بوده و می توان گفت استفاده از آن ها مقرون به صرفه می باشد. علاوه بر این درب های اسلایدینگ را می توان برای تمامی دهانه های ورودی مورد استفاده قرار داد زیرا با قابلیت های بی نظیر خود می توانند نیازمندی های شما را در این راستا به خوبی برآورده سازند.

مکانیزمی که برای طراحی درب های اسلایدینگ در نظر گرفته می شود سبب افزایش انعطاف آن ها شده و شما به واسطه این مزیت می توانید آن ها را به صورت تک لت ، دو لت ، سه لت ، چها لت و ... طراحی و تولید کنید. انتخاب هر کدام از این لت ها را باید براساس دهانه ورودی انجام داد پس بهتر است در این راستا دقت عمل لازم را به کار گیرید.


مزیت های منحصر به فرد شیشه اتوماتیک خودکار اسلایدینگ

مزیت های منحصر به فرد شیشه اتوماتیک خودکار اسلایدینگ

شیشه های خودکار اسلایدینگ نیز با طراحی های بی نظیر خود مزیت های قابل تجه ای برای شما به همراه دارند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.


شیشه خودکار بازشو برقی

کاربردهای درب اتوماتیک فولدینگ

کاربری آسان درب های اتوماتیک فولدینگ موجب شده است تا به عنوان درب هایی کاملا رایج شناخته شوند. این نوع شیشه های اتوماتیک می توانند با قابلیت های بی نظیر خود به خوبی در دهانه هایی که عرض کمی دارند نصب شده و مورد استفاده قرار گیرند. عملکرد ان ها بسیار عالی بوده و اگر ورودی درب های شما عرض کمی دارد به عنوان بهترین گزینه می توانند به شما کمک های شایانی نمایند.

مهم ترین مزیت های شیشه بازشو برقی فولدینگ

این نوع شیشه های اتوماتیک نیز مزیت های خاص خود را دارند که مهم ترین ان ها به شرح زیر می باشد.


شیشه سنسور اتومات اماکن تجاری و فروشگاه ها

کارایی درب ها اتوماتیک خروج اضطراری

به عنوان آخرین گزینه قصد داریم تا به تشریح ساختار درب های اتوماتیک خروج اضطراری پرداخته و در این راستا نیز اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. معمولا این نوع درب ها را برای ساختمان ها ، بیمارستان ها و ... نصب می کنند تا حین بروز حوادث مختلف بتوان در سریع ترین زمان ممکن از طریق این درب ها فضا را ترک نمود. این درب ها با قابلیت های بی نظیر خود به عنوان بهترین جایگزین برای راه پله های اضطراری و آسانسورها شناخته می شوند که به راحتی امکان تردد را برای افراد فراهم می سازند.


بهترین برندهای تولید کننده درب شیشه ای اتوماتیک

بهترین برندهای تولید کننده درب شیشه ای اتوماتیک

آشنایی شما با بهترین برندهای تولید کننده شیشه خودکار برقی می تواند شرایط لازم جهت خریدی بهتر را برای شما فراهم سازد تا به این طریق از سطح ابهامات خود در انتخاب بکاهید. امروزه برندهای خاصی در راستای تولید این شیشه ها فعالیت دارند اما آیا تمامی این برندها معتبر بوده و محصولات تولید شده توسط آن ها کیفیت لازم را دارا هستند ؟ خیر در این زمینه نمی توان به هر برندی اعتماد پس بهتر دقت عمل لازم را به کار گیرید. در ادامه این نوشتار جهت آشنایی بیشتر شما چند نمونه از برندهای برتر تولید کننده شیشه های خودکار را نام می بریم.


مرکز سفارش خرید شیشه اتومات

تمامی برندهایی که نام برده شد در سطح کشور ما نیز محبوبی بسیار بالایی دارند و مراکز و نمایندگی های بسیاری در راستای عرضه و فروش محصولات این برندها فعالیت دارند. از جمله نمایندگی های برتر کشورمان در حوزه عرضه و فروش درب ها و شیشه های خودکار فعالیت دارد می توان به ایمن صنعت اشاره نمود که با تکیه بر سوابق و مهارت بالای کارکنان خود می تواند در این مسیر بهترین ها را برای شما رقم بزند.


عوامل موثر بر قیمت شیشه اتوماتیک

عوامل موثر بر قیمت شیشه اتوماتیک

در ابتدای این نوشتار بیان نمودیم که شیشه های خودکار دارای اجزای اصلی و مهمی می باشند. حال لازم است بدانید این اجزا می توانند سبب متغیر شدن قیمت خرید این درب های اتوماتیک شوند. از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت این شیشه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.


نصب شیشه اتومات

اثر اپراتور بر روی قیمت شیشه اتومات

همان گونه که بیان شد اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک به عنوان هسته اصلی این شیشه ها شناخته می شود و انتخاب گزینه های باکیفیت می تواند شما را متحمل هزینه های بیشتری نماید. در حال حاضر نمونه های مختلفی از این اپراتورها در سطح بازار موجود می باشد اما توصیه داریم در انتخاب این اپراتورها دقت کنید تا در ادامه با مشکلات متعددی مواجه نشوید. درب هایی که توسط شرکت ایمن صنعت عرضه می شوند دارای اپراتورهایی باکیفیت بسیار بالا بوده و این نشان دهنده بالا بودن اعتبار این شرکت می باشد.


اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

اثر نوع فریم و شیشه بر قیمت درب های اتوماتیک

به معمول برای طراحی درب های فروشگاهی و نمونه های مختلف دیگر فریم هایی با ارتفاع 220 سانتیمتر را در نظر می گیرند اما می توان این ارتفاع را تغییر داد. نوع فریم و تغییر ارتفاع آن و جنس فریم از جمله عامل های تغییر قیمت فریم می باشند که می توانند بر روی قیمت کلی شیشه خودکار نیز اثر گذارند.

اثرات شاسی کشی بر قیمت درب های خودکار

پروفیل هایی که به عنوان شاسی درب های اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرند اندازه های مختلفی دارند. تغییر این اندازه ها در قیمت طراحی شیشه ها اثرگذار بوده و نباید نادیده گرفته شوند. این پروفیل ها را دقیقا در قسمت بالایی فریم نصب می کنند و از اجزای اصلی و مهم درب های اتومات به شمار می رود.


شیشه هوشمند درب فروشگاه

هزینه حمل و نصب شیشه های اتومات

لازم است بدانید حمل و نصب شیشه های اتوماتیک خودکار اهمیت بسیار بالایی داشته و لازم به طرز صحیحی صورت پذیرد. شما برای نصب این درب ها لازم است از افراد متخصص کمک بگیرید. این گزینه نیز می تواند بر روی تغییر قیمت شیشه های اتومات اثرگذار باشد.

اثر نصب کتیبه ثابت بر روی قیمت شیشه بازشو برقی

زمانی که شما تصمیم بگیرید تا ارتفاع کار را افزایش دهید بر روی قسمت بالایی فریم ها کتیبه هایی نصب می گردد که از جنس شیشه سکوریت می باشند. برای نصب این کتیبه ها علاوه بر خود کتیبه شیشه اتومات لازم است از پاسارهای دوطرفه نیز استفاده نمود. استفاده و نصب این کتیبه ها نیز سبب متغیر شدن قیمت ها می گردد.

تجهیزات جانبی در طراحی شیشه های بازشو

امروزه جهت افزایش سطح امکانات شیشه های بازشو از وسایل جانبی خاصی همچون کاور خارجی شاسی و اپراتور ، برق اضطراری ، گیرنده ، ریموت کنترل و قفل های برقی نیز استفاده می شود. براساس میزان وسایلی که قصد دارید تا در طراحی این درب ها مورد استفاده قرار دهید قیمت شیشه های خودکار نیز افزایش می یابد.

همان گونه که بیان نمودیم انتخاب یک فروشگاه معتبر برای تهیه درب های اتوماتیک اهمیت بسیار بالایی دارد بنابراین بهتر است در این راستا دقت عمل لازم را به کار گیرید. ایمن صنعت به عوان یک برند هرآنچه را که نیاز دارید برای شما فراهم نموده است تا با مجموعه خدمات بی نظیر این شرکت بتوانید بهترین ها را برای خود رقم بزنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در راستای خدمات این مرکز فروش میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.درخواست کارشناس ⬅️ 09126788378


محصولات برقی آهن سازه

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد .

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن سازه

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09126788378 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا