نصب راهبند اتوماتیک


راهبند اتوماتیک تردد خودرو و راه بند ورودی پارکینگ مجتمع و فروشگاه ها بگونه ای است که مناسب برای اغلب کاربردهای با تردد متوسط به بالا تا تردد نامحدود برای عرض های تا 6 متر می باشد. گیت راهبند ورود و خروج خودرو به داخل پارکینگ مناسب برای محیط های با تردد مداوم و پیاپی می باشد به نحوی که با سرعت بالای خود در عرض 3 ثانیه مسیر را کامل باز یا بسته می کند که برای مصارف پارکینگ های عمومی ضمن حفظ ایمنی عابران از اطراف راه بند با سرعت مطلوبی تردد خودروها را تا حد نزدیک به صفر کنترل می نماید.


راهبند
راهبند پارکینگی آهن سازه
💎 کیفیت راهبند خودرویی بهترین برند های راهبند کنترلی ارائه می گردد
💲 قیمت راهبند خودرویی بر اساس برند و نوع درخواستی
⏳ زمان نصب نصب فوری بعد از ثبت تلفنی سفارش
⏱ پشتیبانی فروش از 8 صبح الی 10 شب
⭐ مقدار اجرت کمترین اجرت
🎯 نحوه ثبت سفارش ثبت سفارش تلفنی و حضوری

اصولاً کابین راهبند دریک سمت جاده معمولاً نزدیک اتاق نگهبانی نصب می گردد و پایه نگهدارنده بوم راه بند اتوماتیک که از یک شاخه قوطی فلزی معمولاً به طول یک متر به عنوان نشیمنگاه بومی باشد در سمت دیگر جاده نصب میگردد چشمی ها یا فتوسل ها یکی روی کابین و دیگری روی پایه نگهدارنده راه بند نصب میگردد عملکرد چشمی یا فتوسل بصورت فرستنده و گیرنده امواج الکتریکی عمل می‌کنند اگر اپراتور به صورت اشتباهی و ناخواسته دستور بستن راه بند را بدهد و در این هنگام اگر خودرو جلوی راهبند باشد این فتوسل مانع بستن راه بند می‌شود و اجازه نمی‌دهد بوم راهبند پایین بیاید و آسیبی به خودرو وارد شود .


راه بند

معمولاً حداکثر برد مفید این فتوسل ها به صورت اثربخش ۸ متر می باشد لازم به توضیح است جهت برقراری ارتباط الکتریکی بین فتوسل ها میبایست عرض جاده برش خورده و با کار گذاشتن یک شاخه لوله به قطر مناسب در عمق حداقل ۵۰ سانتی متری زمین کابل های ارتباطی بین فتوسل ها را از داخل لوله عبور داد آنگونه که در ابتدا توضیح داده شد یکی از قطعات راهبند کنترل و اتوماتیک راهبند اتوماتیک صفحه پلیت میباشد این صفحه پلیت که به عنوان نشیمنگاه کابین محسوب می شود تشکیل شده از یک صفحه فلزی با ضخامت مناسب که دارای ۴ شاخه می باشد این شاخه ها می بایست در عمق زمین کار گذاشته شود و بیس پلیت روی آن جوش و اینکه اگر شاخه ها از نوع پیچ مهره باشد با پیچ مهره به آن بسته شوند معمولاً با حفاری زمین به عمق ۵۰ سانت متر صفحه پلیت روی آن کار گذاشته می‌شود و با ریختن بتن استحکام مناسبی برای مهار آن به وجود می آوریم فلاشر یک چراغ و لامپ است وقتی که دستگاه کار می‌کند این فلاشر خاموش و روشن میشود معمولاً کاربرد آن در شب می باشد که به عنوان هشدار دهنده عمل می‌کند.کاربرد کلید خلاص کن برای مواقعی است که برق دستگاه به هر دلیلی قطع شده با این کلید می توان بوم راهبند را آزاد کرد و براحتی با دست در هر زاویه ای که بخواهیم نگه می داریم . از جمله این تفاوت ها می توان به بیشتر بودن قدرت راهبند هیدرولیک از نوع الکتریکی و برقی آن و یا تفاوت بین سایز بوم های آن ها یا به عبارتی دیگر مغایرت دراندازه بازوهای راهبندها که عمدتا در اندازه های ۴ متر،۵ و ۶ مترتولید می شوند، اشاره کرد.


قیمت راهبند

راهبند چیست؟

به طور کلی راهبند وسیله ‌ای است که به صورت افقی بر روی یک پایه متصل است و فاصله مشخص و دقیقی با زمین دارد و به وسیله آن می توان رفت و آمد را کنترل نمود. این کالا با ارتفاع مشخصی سبب بسته شدن مسیر شده و فقط در صورت اجازه نگهبان راه را باز می کند. این راهبندها ها بیشترین کاربرد را در ساختمان های اداری و دولتی، بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها، پارکینگ‌های عمومی و خصوصی، کارخانجات، ورودی شهرک ها و … دارد؛ ضمن این که می توان آن ها را در مسیر خط ریل راه آهن، فرودگاه ها و عوارضی ها نیز نصب کرد. دنیای ابزارهای امروزه وسیع و متنوع است و در آن راهبندها با کارایی های بسیار خود توجه زیادی را به خود جلب کرده اند. راهبندها و گیت های الکترونیک در انواع و اقسام گوناگونی ساخته شده اند که به عنوان مثال یکی از آن ها موتورهیدرولیکی راهبند و یا الکتروموتور راهبند می باشد که تفاوت هایی را شامل می شوند.


فروش انواع راهبند اتوماتیک

راهبند اتوماتیک یک‌دستگاه حفاظت و مانع فیزیکی است که به منظور کنترل تردد خودرو در مکان های پر تردد از قبیل جلوی درب ورودی پارکینگ ها، ادارات کارخانجات ،عوارضی اتوبانها، نمایندگی ایران خودرو و سایپا و یا در مسیر خیابان ها و کوچه ها نصب می گردد .
قطعات اصلی راهبند عبارتند از :
۱- کابین
۲- بوم
۳- فلاشر
۴-یک جفت چشمی یا فتوسل
۵- ریموت
۶ -کلید قطع و وصل دستی
۷ -کلید خلاص کن
۸- صفحه پلیت
۹- پایه نگهدارنده بوم
تجهیزاتی که داخل کابین نصب می گردند عبارتند از:
۱-موتور
۲-گیربکس
۳- فنر
۴- تابلو کنترل برق


نصب راهبند

راهبند خوب کدام است ؟

دوام اولین رکن یک راهبند خوب است .

راهبند شرکت ایمن صنعت راه بند بادوامی است ، چون ویژگی هایی دارد از جمله تقویت بدنه در ناحیه قرارگیری شفت بوم با سه لایه ورق فولاد ، استفاده از مکانیزم دوبل الاکلنگی ، شفت استنلس استیل برای جک هیدرولیک ، استفاده از شفت سخت کاری شده با اتصال انحصاری ، بکار بردن ضرایب ایمنی بسیار بالا در تمامی زمینه ها از جمله حجم درون در گردش و لوله های انتقال روغن پرفشار . تمامی این موارد و پارامترهایی دیگر که در مجال این متن نمی گنجد از راهبند گروه ایمن صنعت محصولی ساخته که هم اکنون در پروژه های با تردد مداوم در حال عملکرد است ، و خوشبختانه شرکت ایمن صنعت شاهکار طراحی و ساخته خود را در پرتردد ترین مناطق نصب نموده و با افتخارعملکرد آن را نظاره کرده و ضمن بررسی نقاط قوت نکات اصلاحی را نبز جهت راهبند های خود  رعایت می کنند .


خرید اینترنتی راهبند

کاربرد راه بند

بوم راهبند اهرمی معمولا از جنس آلومینیوم با سطح مقطع های گرد و مستطیلی ساخته شده جنس این بوم مقاوم در برابر طوفان و وزش باد می باشد تا در شرایط سخت دچار پیچش نشوند
راهبند اهرمی معمولاً دو نوع می باشند
۱ -میله ای آلومینیومی معروف‌به تلسکوپی که طول آن از ۲ متر تا ۸ متر می‌باشد
۲- از نوع تا شو
راهبند های اتوماتیک بابوم تاشو برای مکان هایی استفاده می شود که محدودیت ارتفاع وجود دارد مانند ورودی پارکینگ مجتمع تجاری که پارکینگ زیر زمین قرار دارد .


راهبند بازویی

برندهای خارجی راه بند خودرویی

از سال های گذشته برندهای خارجی میدان دار عرضه و فروش راهبند در کشور ما بودند ، به دلیل اینکه این شرکت ها سال های طولانی را در طراحی و ساخت محصولات اتوماسیون پارکینگ سپری نموده اند و سرمایه گذاری های ریالی و تجربی حاصل از آزمون و خطا را صورت داده اند ، محصولاتی با رتبه کیفی قابل قبولی به بازار عرضه نموده بودند .

اما این رتبه کیفی خدشه ناپذیر نبوده و هر کدام از این محصولات ضعف های طراحی و عملکردی و یا ضعف هایی ناشی از عدم کارایی مواد مصرفی را نیز به همراه داشتند . بهترین شیوه برای کنترل و هدایت راهبندها البته در نوع برقی و گیت های اتوماتیک بهره وری از کلید تحرک دستی راهبند، لوپ دیتکتور راهبند، ریموت کنترل راهبند، آنتن برد بلند راهبند، کارتخوان اکسس کنترل و… می باشد. نکته مهم در مورد نصب این وسیله استفاده از چشمی است تا سبب ایجاد ممانعت برای بروز صدمات از راهبند به اتومبیل شما شود. راه حل دیگری نیز وجود دارد که در نصب چراغ فلاشر، بوم های دارای LED راهبند برای هشدار بهره جویی کنید.


راهبند اهرمی

راه بند ها چگونه کار می کنند و تفاوت انواع سیستم راهبند

راهبند خودرویی از دو جهت تقسیم می شوند یکی از جهت نوع کارکرد راهبند که به صورت راهبند اتوماتیک افقی و راهبند عمودی و از جهت دیگر به صورت نوع موتور و سیستم داخلی تقسیم می شوند. راهبند اتوماتیک با طول های گوناگون با ارتفاعی یک متر از زمین ، مسیر عبور و مرور را محدود و مسدود می کند . اکثر راهبندها به گونه ای طراحی شده اند که با کلیه دستگاه های کارت خوان، دوربین پلاک خوان، دکمه پوش باتن، ریموت کنترل و دیگر سیستم های کنترل تردد استاندارد همخوانی دارند و امکان نصب این دستگاه ها بر روی آن ها فراهم شده است.

تفاوت راهبند خودرو هیدرولیکی و مکانیکی در مکانیزم باز و بسته شدن آنهاست. راهبند مکانیکی به وسیله چرخ دنده باز و بسته می شود در صورتی که راهبند اتوماتیک هیدرولیکی سامانه محرکش متشکل از بلوک هیدروپمپ(پمپ روغن) و شیر های هوا است. در راهبند اتوماتیک هیدرولیکی به علت استفاده نشدن از چرخ دنده در هنگام برخورد میله ی راهبند با مانع، کمترین خسارت را ایجاد میکند.

از اصلی ترین مزایای راهبند هیدرولیکی می توان به تردد نا محدود این راهبند اشاره کرد. سیستم راهبند اتوماتیک جهت كنترل تردد در ورودي سازمان ها ،ساختمان هاي پر تردد و مراکز تجاری جهت ايجاد محدوديت در تردد تعبيه مي گردد اين سيستم ها قابليت باز و بسته شدن مداوم با فرمان دستگاه كارت خوان، دوربين پلاك خوان، پوش باتن، ريموت كنترل و ديگر سيستم هاي كنترل تردد استاندارد را دارا مي باشد. راهبند اتوماتیک ستونی ( بولارد ) که بیشتر در اماکن با ضریب امنیت بالا و حساس استفاده می شوند و یکی از مطمئن ترین موانع جهت کنترل تردد وسائل نقلیه می باشند ، چرا که بدنه فولادی این راهبند بصورت ستونی از میله فولاد با روکش استیل در پایه ای فولادی دیگر که بوسیله بتن ریزی در کف مهار شده ، قرار گرفته و در زمان ایجاد هرگونه برخوردی ، این وسیله نقلیه است که بیشترین آسیب را دیده و با ناتوانی در عبور از مسیر ورودی متوقف می گردد.


راهبند بوم دار

مشخصات خرید راهبند تردد ماشین

مشخصات فنی جهت انتخاب و خرید راه بند اتوماتیک:
۱- طول بوم راهبند اتوماتیک
۲- سرعت عملکرد یا باز و بستن بوم
۳-ولتاژ تغذیه راه بند ۴-کلاس حفاظتی یا Ip
۵ -توان موتور راه بند ۶ -دمای کارکرد
۷ -تعداد تردد

راهبند پارکینگ به تجهیزاتی خلاصه میشود که مانند حصار یا مانع طبیعی از ورود و خروج کلیه ماشین آلات ممانعت بعمل آورده و تردد آن ها را منوط به اجازه نگهبان ، ریموت راهبند و یا تجهیزات الصاقی بر روی راهبند اتوماتیک کرده و با ساماندهی ، کلیه رفت و آمدها را طبق نظام کارفرما درآورده است . راهبند اتوماتیک (راه بند) به تجهیزاتی گفته می شود که به صورت افقی به یک پایه متصل می باشد و دارای یک ارتفاع از زمین که در مکان های پر تردد در مسیر ورودی ادارات, کارخانجات, پاساژ ها, ایستگاه های راه آهن , مجتمع های بزرگ , عوارضی جاده ها, پارکینگ عمومی, کنترل ترافیک, انواع ارگان ها و امور عمرانی شهری مورد استفاده قرار میگیرند.


بولارد

مزایا نصب راهبند مقابل درب پارکینگ

تفاوت راهبند اتومات هیدرولیکی و مکانیکی در مکانیزم باز و بسته شدن آنهاست. راهبند مکانیکی به وسیله چرخ دنده باز و بسته می شود در صورتی که راهبند اتوماتیک هیدرولیکی سامانه محرکش متشکل از بلوک هیدروپمپ(پمپ روغن) و شیر های هوا است. در راهبند اتوماتیک هیدرولیکی به علت استفاده نشدن از چرخ دنده در هنگام برخورد میله ی راهبند با مانع، کمترین خسارت را ایجاد میکند.

از اصلی ترین مزایای راهبند هیدرولیکی می توان به تردد نا محدود این راهبند اشاره کرد. سیستم راهبند اتوماتیک جهت كنترل تردد در ورودي سازمان ها ،ساختمان هاي پر تردد و مراکز تجاری جهت ايجاد محدوديت در تردد تعبيه مي گردد اين سيستم ها قابليت باز و بسته شدن مداوم با فرمان دستگاه كارت خوان، دوربين پلاك خوان، پوش باتن، ريموت كنترل و ديگر سيستم هاي كنترل تردد استاندارد را دارا مي باشد. راهبند اتوماتیک ستونی ( بولادر ) که بیشتر در اماکن با ضریب امنیت بالا و حساس استفاده می شوند و یکی از مطمئن ترین موانع جهت کنترل تردد وسائل نقلیه می باشند ، چرا که بدنه فولادی این راهبند بصورت ستونی از میله فولاد با روکش استیل در پایه ای فولادی دیگر که بوسیله بتن ریزی در کف مهار شده ، قرار گرفته و در زمان ایجاد هرگونه برخوردی ، این وسیله نقلیه است که بیشترین آسیب را دیده و با ناتوانی در عبور از مسیر ورودی متوقف می گردد.درخواست کارشناس ⬅️ 09126788378


محصولات برقی آهن سازه

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد .

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن سازه

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09126788378 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا