درب آکاردئونی ساختمان

امروزه بیشتر خانه ها و ساختمان های مدرن و شیک دارای حفاظ درب آکاردئونی هستند . شما به سختی می توانید خانه ای پیدا کنید که از امنیت قفل کتاب استفاده نکند. این درها مانع محکمی برای ورود غریبه ها به خانه و خانه های بانوان تهرانی است که ممکن است نگران امنیت خانه باشند ، استفاده از درب آکاردئونی یک پیشنهاد عالی و بی نظیر است. استفاده از درب آکاردئون در آپارتمان های تهران که در آن درب همسایگان سایر همسایگان دور از تصور نیست بسیار مهم است. اگر قصد دارید چند روز از تهران خارج شوید و به یک سفر چند روزه با درب آکاردئون بروید ، اصلاً نگران امنیت منزل خود نباشید و در سفر راحت باشید. مهمترین مزیت این درب ها این است که آنها قابل جدا شدن هستند و به صورت عمده در قسمت اصلی مونتاژ می شوند؛ این امر با توجه به زیرساخت های محدود آپارتمان های مسکونی بسیار مهم است.

حفاظ درب آکاردئونی ساختمان درب آکاردئونی ساختمان

در ویدیو زیر یک آکاردئونی بزرگ را مشاهده میکنید که براحتی باز و بسته میشود

___________________


دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us