درب آکاردئونی ساختمان

امروزه بیشتر خانه ها و ساختمان های مدرن و شیک دارای حفاظ درب آکاردئونی هستند . شما به سختی می توانید خانه ای پیدا کنید که از امنیت قفل کتاب استفاده نکند. این درها مانع محکمی برای ورود غریبه ها به خانه و خانه های بانوان تهرانی است که ممکن است نگران امنیت خانه باشند ، استفاده از درب آکاردئونی یک پیشنهاد عالی و بی نظیر است. استفاده از درب آکاردئون در آپارتمان های تهران که در آن درب همسایگان سایر همسایگان دور از تصور نیست بسیار مهم است. اگر قصد دارید چند روز از تهران خارج شوید و به یک سفر چند روزه با درب آکاردئون بروید ، اصلاً نگران امنیت منزل خود نباشید و در سفر راحت باشید. مهمترین مزیت این درب ها این است که آنها قابل جدا شدن هستند و به صورت عمده در قسمت اصلی مونتاژ می شوند؛ این امر با توجه به زیرساخت های محدود آپارتمان های مسکونی بسیار مهم است.

حفاظ درب آکاردئونی ساختمان درب آکاردئونی ساختمان

در ویدیو زیر یک آکاردئونی بزرگ را مشاهده میکنید که براحتی باز و بسته میشود

___________________

 • تماس با ما
 • خدمات آهن سازه

  صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار - درب آکاردئونی کشویی جم شونده جلوی درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ساده و فرفورژه

  آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

  درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

  درب ورودی حیاط ویلا فرفورژه لوکس

  درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

  درب آکاردئونی

  حفاظ آکاردئونی درب خانه آپارتمان کرکره ای کشویی مدرن جمع شونده کشیدنی

  نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

  call us