درب پارکینگ


درب پارکینگ یکی از درب هایی است که علاوه بر ارتقای امنیت ساختمان، نقش بسیار مهمی در افزایش زیبایی نمای ساختمان دارد. درب ورودی پارکینگ اغلب در خارج از ساختمان قرار دارد و قسمت اعظم نمای بیرونی ساختمان را اشغال می کند. هماهنگی رنگ و طرح بین درب های پارکینگ، ورودی ساختمان، پنجره ها و نمای ساختمان بسیار مهم است. اکثر افراد از رنگ و طرح یکسانی برای در و پنجره های ساختمان استفاده می کنند که انتخابی مناسب است.


قیمت درب پارکینگ آهنی

اهمیت ساخت درب پارکینگ شیک

تولید درب پارکینگی اهمیت ویژه ای دارد. درب پارکینگ یکی از موثرترین عناصر دکوراسیون و نمای بیرونی ساختمان شما می باشد که این درب ها نه تنها ساختمان شما را زیباتر می کنند بلکه برای حفاظت و ایمنی وسایل نقلیه و ساختمان شما بسیار موثر هستند. اگر درب پارکینگ شما حرکت می کند یا از چارچوب خود خارج می شود یا به دلیل گذشت زمان، رنگ و رو رفته، فرسوده و خراب شده است، وقت آن است که به فکر تعویض درب پارکینگ خود باشید.

ساخت درب پارکینگ مانند ساخت انواع درب های فرفورژه در قدیم به روش های مختلف انجام می شد. زمانی که فلزات را در کوره می ریختند تا ذوب شوند، با برداشتن آنها و کوبیدن این نوع فلزات، مقاومت و خشکی آنها کاهش می یافت و در نهایت می توان آنها را خم کاری کرد. افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند قادر به انجام وظایف طراحی بر روی آنها و همچنین ساختارهای شکل دار بودند. در نهایت، فلزات به راحتی اصلاح و به هم جوش داده شدند. با تغییر شکل آنها به درب ورودی پارکینگ اضافه شدند. شاید در گذشته تنوعی در تولید این نوع درب ها وجود نداشت اما امروزه با تکنولوژی پیشرفته در این زمینه انواع درب های فرفورژه پارکینگ در طرح ها و رنگ های مختلف ساخته می شود.

درب پارکینگ یکی از پرکاربردترین انواع درب های ورودی هر ساختمان و ویلا است که معمولا به سه نوع دو لنگه، تک لنگه و ریلی کشویی طبقه بندی می شوند که بسته به محل نصب یکی از این سه نوع درب پارکینگ انتخاب می شود و نوع کاربرد وجود درب پارکینگی محکم و مطمئن برای ورود به ساختمان می تواند آسایش و امنیت ورودی ساختمان را برای ساکنین آن به ارمغان بیاورد.


درب پارکینگ فرفورژه

ویژگی های درب پارکینگ فلزی

درب فلزی پارکینگ به دلیل متریال مستحکم و مقاومت در برابر ضربه بالا یکی از مطمئن ترین و باکیفیت ترین گزینه ها برای درب ورودی خودرو است. معمولاً نسبت به ورودی ساختمان از درهای ساده تری برای درب پارکینگ ماشین رو استفاده می کنند. درب پارکینگی باید سبک و خیلی سنگین نباشد تا هنگام باز و بسته شدن مشکل ساز نشود.

درب های فلزی پارکینگی انواع مختلفی دارند که با توجه به نیاز خود و طرح و مدل ساختمان می توانید آنها را خریداری کنید. درب های کرکره ای، درب های برقی و درب های پارکینگ تاشو از محبوب ترین مدل های درب پارکینگ فلزی هستند.

انتخاب درب پارکینگی باید بسیار دقیق و فکر شده باشد تا بتوانید بدون هدر دادن پول خود، درب مناسب پارکینگ آپارتمان را تهیه کنید. امروزه به دلیل سهولت زندگی و تردد مردم، تمامی درب های پارکینگ به صورت کنترلی باز و بسته می شود و برای امنیت بالا و نگهداری وسایل نقلیه در مجتمع ها و ساختمان ها باید از درب های استاندارد و ایمن استفاده کنیم تا از نظر کیفیت مشکلی پیش نیاید. انتخاب درب با کیفیت بسیار مهم است که پس از مدتی تغییر شکل نمی دهد و در هنگام باز و بسته شدن به درب آسیب نمی رساند.

درب پارکینگی ساختمان نقش بسزایی در ایجاد جلوه زیبا و جذابیت نمای بیرونی ساختمان دارد. بنابراین توجه به ظاهر ساختمان و ایجاد تعادل بین طرح و شکل نمای ساختمان و درب ورودی ساختمان بسیار مهم است. سازندگان ساختمان با انتخاب درب های مناسب سعی در بهبود زیبایی نمای بیرونی ساختمان و ایجاد جلوه بصری زیبایی دارند. درب های پارکینگ نقش بسیار مهمی در حفظ زیبایی و امنیت ساختمان دارند. با انتخاب درب زیبا و مطمئن دیگر نگران امنیت پارکینگ ساختمان خود نخواهید بود.


تولید درب 2 لنگه پارکینگ

انواع درب پارکینگ بر اساس نوع و مدل

درب های خودرویی از نظر جنسیتی خنثی هستند. چوب، فلز، آلومینیوم، هر کدام از آنها نوع متفاوتی از درب پارکینگ هستند که دارای مزایای متفاوتی می باشند. درب های پارکینگی فلزی لولایی یکی از بهترین و مطمئن ترین درهای موجود هستند و برای خریداران درب ارزان ترین هستند. اینجاست که طراحی و نقش درب پارکینگ ساختمان اهمیت پیدا می کند و از طرفی از آنجایی که این درب ها محل ورود تقریبا تمامی ساکنان ساختمان هستند، لزوم توجه به ایمنی و کیفیت ساخت آنها ضروری است.

درب پارکینگ مدرن

درب های پارکینگی مانند هر مدل درب ساختمان دیگری از نظر طرح و رنگ و از نظر زیبایی با یکدیگر تفاوت دارند. هماهنگی طرح ها، نقش ها و رنگ ها با توجه به نما ضروری است. این امر منجر به تأثیر مناسب و سازگار در نمای ساختمان می شود. طرح های زیادی برای این منظور در نظر گرفته شده است، یکی از این مدل ها درب پارکینگ مدرن است که امروزه محبوبیت روزافزونی پیدا می کند. درب های پارکینگ مدرن زیبایی و جذابیتی دارند که از سادگی و ترکیب بندی منظم آنها نشات می گیرد.

یکی دیگر از موارد مهم درب پارکینگ امنیت آن است. امروزه با توجه به گرانی خودروها و لزوم حفاظت از این کالای مهم در کنار بسیاری از موارد دیگر ناشی از سرقت خودرو برای افراد ساکن در منازل، ورودی پارکینگ ساختمان باید مجهز شود. ایمن ترین، بهترین و بهترین و جدیدترین نوع درب پارکینگ را از آهن سازه بخواهید.


خرید انواع درب پارکینگ فلزی

درب پارکینگ آهنی

از آنجایی که آهن یک فلز مستحکم و بادوام با طول عمر بالا می باشد، استفاده از آهن در ساخت انواع درب ها از گذشته مورد استفاده و تقاضا بوده است، طراحی و ساخت این نوع درب ها بسیار متفاوت است. درب های پارکینگ فلزی از یک یا چند پروفیل قوطی و ورق  تشکیل شده است.

درب پارکینگ بر ظاهر بیرونی ساختمان تاثیر می گذارد و باید زیبا و شکیل به نظر برسد. معمولاً بهتر است درب پارکینگی را با درب حیاط ساختمان هماهنگ کنید. از طرفی یک درب پارکینگ روزانه چندین بار باز و بسته می شود و در معرض نور خورشید و آلودگی هوا قرار می گیرد. بنابراین باید به صورت رنگ آمیزی و استفاده از ابزار و یراق آلات مقاوم مانند لولاهای نورد کیفیت بالایی داشته باشند. امنیت نیز موضوع مهم دیگری است که انواع درب های پارکینگ باید همیشه تضمین شوند.

درب پارکینگ تک لنگه

این نوع درب آهنی پارکینگ تک لنگه فقط یک لولا دارد که به سمت راست یا چپ باز می شود. این نوع درب ها در مناطقی که نیاز به فضای زیادی از یک طرف به سمت دیگر دارند استفاده می شود. به عنوان مثال ساختمان هایی با دو طبقه پارکینگ می توانند از این نوع درب نهایت استفاده را ببرند. درب های تک لنگه با مکانیزم باز شدن بیش از 90 درجه امکان عبور وسایل نقلیه به محل پارک خودرو را فراهم می کنند.

درب پارکینگ دولنگه

ساختار این نوع درب پارکینگ (در دو لنگه) به این صورت است که دو لنگه در کنار هم به صورت مساوی و تقریباً موازی قرار می گیرند و با باز شدن این دو لنگه فضای ورودی مربوطه به دست می آید. می توان گفت بیش از 80 درصد درب های استفاده شده دو لنگه درب هستند. کارایی و انعطاف پذیری این درب ها آن ها را برای استفاده با طرح های مختلف مناسب می کند، از این گونه درب ها می توان در حیاط آپارتمان ها یا ساختمان ها استفاده کرد. فضای مورد نیاز برای باز و بسته شدن این درها به اندازه طول هر در است و طول هر در باید بدون شعاع داخلی باشد تا فضای کافی برای باز و بسته شدن وجود داشته باشد.

به طور کلی ساخت درب لوکس باید زیبایی و تنوع داشته باشد جدای از کارایی، اکثر افرادی که قصد خرید درب پارکینگ را دارند بیشتر به ظاهر آن اهمیت می دهند. این درب ها در واقع امکان ورود به ویلا را برای شما فراهم می کنند و به همین دلیل است که بهتر است جدا از زیبایی به کیفیت آن نیز توجه کنید.


درب ویلایی برای پارکینگ

قیمت خرید و نصب درب پارکینگ

اغلب گفته می شود که خرید درب پارکینگ دشوارتر از خرید درب های دیگر است. گاهی اوقات شما می خواهید این درب ها را برای خانه خود بخرید و ممکن است بخواهید ویلا یا ساختمان خود را با یک درب زیبا و شیک تزئین کنید. با این حال، باید در خرید این نوع درب دقت کنید تا علاوه بر زیبایی، امنیت را برای خانه خود ایجاد کنید. به طور کلی، تنوع درب های پارکینگ بسیار بیشتر از تنوع درب های معمولی است. اگرچه این نوع درب ها از مواد مختلفی مانند آهن ساخته شده اند، اما به شما این امکان را می دهند که زیبایی و تنوع خانه خود را حفظ کنید.

محصولات برقی آهن سازه

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد .

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن سازه

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09125200978 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا