درب فرفورژه


خرید درب فرفورژه مدل ثامن از اسکلت فلزی یا چدن گلنرده ساخته می شود که ظاهر آن نسبت به درب های مدرن ساده، پیچیده تر است و برای ساختمان های مسکونی و ویلایی استفاده می شود. در قدیم برای ساخت درب حیاط فرفورژه ویلایی طرح ثامن، میله های آهنی را ابتدا در کوره قرار می دادند تا ذوب شوند، سپس روی میله ها می کوبیدند و آنها را به صورت طرح دار در می آوردند. با کوبیدن این فلزات از خشکی و استحکام آنها کاسته شد و امکان جلا دادن آنها فراهم میشد. نام های مختلفی مانند درب حیاط فرفورژه، درب باغ فرفورژه، درب فرفورژه ساده، درب ویلایی فرفورژه، درب پارکینگ فرفورژه حکایت از تنوع این محصول دارد.

درب های فرفورژه مدل جدید و درب های فرفورژه طرح دار مدل ثامن به دلیل اینکه فولاد و آهن مورد استفاده در آنها قابل تبدیل به هر شکلی است، اکنون در محیط اطراف به شکل مدل های مختلف اعم از مدل های تاج دار و مدل هایی به شکل حیوانات ... که جزء آن ها محسوب می شود. از مدل های مدرن گرفته تا درب های پارکینگ و درب های ساختمانی همچون درب الیزه، می بینیم که بسیار شیک و سلطنتی هستند. از دیگر مدل های درب آهنی می توان به مدل قاجاری، مدل هخامنشی، مدل سلطنتی، مدل چدنی و ... اشاره کرد که این نوع مدل ها باعث می شود خریداران به سمت درب های فرفورژه برای درب ورودی منزل خود روی بیاورند.


درب فرفورژه ثامن

بهترین تولید کننده درب فرفورژه

امروزه اگر به درها و پنجره های ساختمان های جدید دقت کنید، مطمئناً متوجه درب و پنجره هایی با طرح های مختلف فلزی خواهید شد که به آنها گلنرده یا فرفورژه می گویند. لازم است بدانید که این نوع درب سالهاست که توجه مردم را به خود جلب کرده است زیرا فرفورژه با توجه به مشخصات و ویژگی های فراوان توانسته نظر همه افراد را به خود جلب کند. امروزه نیز درب های فرفورژه در بین مردم بسیار محبوب است. از این رو آهن سازه بهترین تولید کننده درب فرفورژه توانسته این محصول را با کیفیت بسیار بالا و قابل قبول به بهترین شکل ممکن به دست مشتریان برساند.


قیمت درب ویلا فرفورژه

آهن فرفورژه چیست؟

اصطلاح فرفورژه به معنای یک قطعه فلز شکل جامد است که با استفاده از دستگاه خم کن و با استفاده از حرارت کوره و حرارت مستقیم تشکیل می شود. قیمت فرفورژه کیلویی ثامن متفاوت است که از فولاد ساخته شده و معمولاً به رنگ مشکی است. به عبارت دیگر می توان گفت که درب فلزی تولید آهن سازه از هنر و صنعت است که در آن زیبایی با تولید دست ترکیب می شود تا محصولاتی متناسب با بازار تولید شود.

ساخت درهای فرفورژه مدل ثامن مانند ساخت انواع درهای عمارت در زمان های قدیم به روش های مختلف انجام می شد. هنگامی که فلز برای ذوب در کوره ریخته می شد اگر آنها را بردارید و این فلزات را چکش کنید، پایداری و خشکی آنها بهتر می شود و در نهایت میتوانید آنها را جلا دهید.

درب های فرفورژه نمایندگی ثامن فرفورژه یکی دیگر از درب هایی است که امروزه بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته و یکی از اقلام لوکس و فانتزی محسوب می شود که در کشورهای اروپایی نیز بسیار پرطرفدار است که می توان از طرح های خاص استفاده کرد. در آهن سازه اطلاعات کاملی از خرید و قیمت درب فرفورژه در اختیار شما قرار می دهیم. نکته جالب در مورد این نوع درب فرفورژه این است که با وجود اینکه می توان آن را بسیار شیک طراحی کرد، خریدار نباید فکر کند که این زیبایی می تواند از استحکام درب آهنی بکاهد.

درب های فرفورژه به دو نوع کلی تقسیم می شوند. درب مدرن فرفورژه و درب فرفورژه کلاسیک. درب های فرفورژه کلاسیک بیشتر برای درب های ویلا، درب باغ، درب حیاط و فضای سبز مورد استفاده قرار می گیرند و در برخی موارد این نوع درب ها با ترکیب فولاد و شیشه ساخته می شوند و طراحی بسیار منحصر به فردی را ارائه می دهند که بسیار زیبا و جذاب است. یکی دیگر از طراحی های درب فرفورژه که از فولاد به تنهایی استفاده می کند و با برش لیزری و حکاکی لیزری بر روی آن زیبایی درب را دو چندان می کند، بنابراین این نوع درب برای همه مناسب است.

درب های حیاط باید دو ویژگی داشته باشند: «حفاظت و مقاومت استاندارد» و «زیبایی و هماهنگی با سبک معماری ساختمان شما»! مواد مرغوب، کلاف پروفیل استاندارد و سنگین (برای جلوگیری از آسیب دیدن درب)، پوشش رنگی کامل و صحیح (برای جلوگیری از پوسیدگی درب)، تناسب صحیح درب (برای جلوگیری از سایش درب) و زیبایی درب، طراحی درب باید با معماری ساختمان مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال طراحی درب های فلزی معمولا با طرح کلاسیک باید با چهره ساختمان و سلیقه خریدار مطابقت داشته باشد...

محیط خانه برای همه افراد محیطی امن و آرام برای خود و خانواده است و محل جدایی این محیط امن با محیط بیرونی چیزی جز درب ورودی خانه نیست. اولین قسمتی از ساختمان که هر بیننده، میهمان و به خصوص خریدار با دیدن آن باعث می شود این افراد نظر خود را نسبت به سلیقه سازنده بیان کنند، درب ورودی ساختمان است، بنابراین بخش مهمی از روند ساخت ساختمان، انتخاب یک درب فرفورژه زیبا است.

درب فرفورژه باغ، ویلا یا پارکینگ با استفاده از تجهیزات پیشرفته طراحی و رنگ آمیزی شده اند و قسمت هایی از آن با شیشه سکوریت پوشانده شده تا زیبایی و ایمنی آن را افزایش دهد. برخلاف کارگاه های سنتی و قدیمی ساخت درب که پس از نصب با مشکلات زیادی مواجه می شدند، درب های فرفورژه پارکینگ و حیاط کاملاً در کارخانجات صنعتی آهن سازه توسط مهندسان مجرب و ریخته گری ساخته می شود.

طراحی و ساخت درب ورودی فرفورژه و درب ورودی ویلایی با بهترین متریال و قیمت انجام می شود. به طور کلی متریال و نوع درب ورودی در اکثر خانه ها، فلزی است. یکی از دلایل اصلی انتخاب درب ورودی فرفورژه، تنوع زیبایی و طراحی است. در زیر پروژه های درب فرفورژه و درب های اهنی را مشاهده می کنید.


بهترین تولیدکننده درب فرفورژه

درب فرفورژه آهنی چیست؟

امروزه اکثر مردم فرفورژه را می شناسند. زیرا انواع درب فرفورژه بر روی ساختمان نصب می شود. این مدل درب فلزی در صنعت ساختمان به عنوان درب فرفورژه یا درب پارکینگ فرفورژه کاربرد دارد. از گل فرفورژه در قسمت های مختلف ساختمان مانند درب فرفورژه حیاط، درب فرفورژه سالن، درب فرفورژه ورودی ویلا و قطعات فرفورژه استفاده می شود. ساخت درب و پنجره و ریل پله فرفورژه. علاوه بر این، مقاطع فرفورژه نیز در راه پله های دارای نرده مورد استفاده قرار می گیرند. طراحان و سازندگان در بیشتر ساختمان ها از درب های فرفورژه استفاده می کنند و یا حداقل از قطعات فلزی در درب های فرفورژه استفاده کرده اند، به همین دلیل است که اکثر مردم این اصطلاح را می شناسند.

قطعات آهنگری پیشرفت زیادی در ساخت درب های فلزی به ارمغان آورد. در گذشته این درب ورودی ساختمان یا خانه از یک قاب چوبی بوده که برای زیبایی این درهای فلزی با انواع صفحات و رنگ های فلزی پوشانده می شده است. با ورود قطعات درب فرفورژه به بازار، طولی نکشید که درب های فرفورژه جایگزین ورق های داخل فریم شدند. در ابتدا قیمت درب های فرفورژه امکان استفاده از این نوع درب فلزی را برای هیچکس غیرممکن می کرد تا اینکه گروه تولیدی آهن سازه برای اولین بار اقدام به تولید فریم های آماده در ایران کرد. این قطعات در ابعاد مختلف با مشورت آهنگران و طراحان تولید شد که به مرور زمان این ابعاد بر حسب نیاز تغییر یافت و از 5 سایز اولیه به بیش از 20 سایز برای تولید درب رسید. عرض درب ورودی خانه فرفورژه بین 90 تا 120 سانتی متر و عرض درب پارکینگ بین 3 تا 3.5 متر می باشد. بر اساس این اندازه ها قاب های آماده ساختیم. به عنوان مثال: برای درب ورودی فرفورژه به عرض 110 سانتی متر، داخل با اسکلت فرفورژه در ابعاد 160*80 و برای درب ورودی فرفورژه به عرض 150 سانتی متر، چارچوب فرفورژه قاب های گلدار در ابعاد 1/25 طراحی شده است. قاب های گل فرفورژه 80 در ابعاد 125 در 160 برای درب های پارکینگی فرفورژه استفاده می شود که دارای انواع مختلفی با طرح های جدید می باشد.

درب آهنی فرفورژه تک لنگه

معمولا در ساختمان از درهای تک لنگه فرفورژه برای طراحی استفاده می شود و همچنین در ویلاها و باغ هایی که محدودیت مکانی ندارند و می توان از درب های فرفورژه تک لنگه بدون محدودیت استفاده کرد. درب های فرفورژه از نظر زیبایی بهترین نوع درب پارکینگی فلزی محسوب می شوند. با این نوع درب فلزی با توجه به اینکه از وسط باز نمی شود، بهترین و زیباترین طرح های فرفورژه بر روی این درب های فلزی نفر رو و پارکینگ تک لنگه اجرا می شود. تولید کنندگان درب های فرفورژه تمایل زیادی به ساخت این نوع درب پارکینگ دارند. برای زیبایی هرچه بیشتر درهای فلزی و نمای ساختمان می توان از قطعات فرفورژه بر روی درب های فلزی فرفورژه استفاده کرد.


خرید انواع درب فرفورژه

درب آهنی فرفورژه دو لنگه

این نوع درب آهنی فرفورژه 2 لنگه بیشترین کاربرد را در صنعت ساختمان دارد. ساختمان های جنوبی، ساختمان های کم عرض با توجه به شرایط ساخت از این نوع درب استفاده می کنند. برای ساخت درب های دوبل آهنی باید دقت کافی داشته باشید تزیین فرفورژه دو در با صفحات آهنی رایج می باشد. با وجود موارد فوق، یکی از رایج ترین روش های زیباسازی درب آهنی استفاده از آهن آلات فلزی بر روی درب است. تقارن دو درب باعث زیباتر شدن قسمت های فلزی در می شود.

درب آهنی فرفورژه سه لنگه

به این نوع درب ها 3 لنگه یا درب سه لنگه می گویند، معمولا در ساختمان هایی که پارکینگ در طبقه همکف کافی نیست استفاده می شود. فضای باز و بسته شدن درب فلزی پارکینگ باید از درب چند قسمتی با 3 لولا استفاده کنید. قبل از معرفی جک های هیدرولیک و درب بازکن های اتوماتیک از این نوع محصول استفاده می شد.

درب آهنی فرفورژه چهار لنگه

در برخی خانه ها با فضای محدود و استفاده از درهای 4 لنگه، برای حفظ تقارن درب از نظر تعداد برگ و شکل در، باید تعداد درب برابر باشد. این نوع درب ورودی بیشتر در ساختمان هایی که جای پارک کافی وجود ندارد استفاده می شود. اما امروزه استفاده از این نوع درب فلزی منسوخ شده است. این نوع درب 4 لنگه با طرح های جدیدتری از درب های اتوماتیک فرفورژه جایگزین شد.


نصب درب فرفورژه گلنرده

درب آهنی فرفورژه پارکینگ

همانطور که در قسمت انواع درب فرفورژه پارکینگ توضیح دادیم یکی از مهم ترین قسمت های خانه درب ورودی منزل و درب پارکینگ می باشد. برای طراحی درب پارکینگ فلزی فرفورژه می توانیم از قطعات فلزی روی درب استفاده کنیم. امروزه طرح های فرفورژه فلزی جدید به زیبایی درب های پارکینگ خانه کمک کرده است. قطعات فرفورژه در ابتدا برای تزیین درب پارکینگهای فلزی استفاده می شد، اما امروزه درهای فلزی هویت خاص و شیک خود را به عنوان درب ورودی دارند. در سال های اخیر بسیاری از درب های فرفورژه فلزی جدید توسعه یافته و به بازار آورده شده اند. تنوع زیاد و قدردانی از نیازهای مشتریان، درب های فرفورژه را به یکی از اولین انتخاب های بسیاری از سازندگان درب فرفورژه تبدیل کرده است.

محصولات برقی آهن سازه

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد .

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن سازه

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09125200978 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا