حفاظ نیزار

حفاظ نیزار Canebrake : اگر قصد خرید نرده حفاظ روی دیوار دارید, لطفا کمی وقت گذاشته و این مطلب را با دقت مطالعه نمایید . در این نوشته در مورد حفاظ نیزار ( نی زار ) بصورت کامل و جامع صحبت نموده ایم . در آهن سازه انواع حفاظ نیزار بصورت کامل تشریح شده است . از منو بالای صفحه میتوانید حفاظ مورد نظر خود را انتخاب کرده و اطلاعات لازم را ببینید.

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار نیز همانگونه که از نام این نرده حفاظ پیداست شکل یک نی زار بسیار زیبا را در ذهن تداعی میکند و در عین زیبایی بسیار مسحور کننده ای که دارد عملا از نظر امنیت قابل مقایسه با حفاظ های روی دیوار قبلی نیست وعلاوه بر تامین امنیت یک نوع دکوراسیون نیز محسوب میگردد، طراحی و تولید حفاظ نیزار یا نیزه ای فوق العاده زیبا و امن می باشد .

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار یکی از بهترین نوع از انواع حفاظ روی دیوار میباشد که علاوه بر زیبایی از نظر حفاظتی نیز ضریب امنیتی بالایی دارد. حفاظ نیزار ( حفاظ نی زار ) از سری تولیدات نسل جدید انواع حفاظ روی دیوار و حفاظ ساختمان میباشد . انواع حفاظ روی دیوار و حفاظ ساختمان عبارتند از حفاظ شاخ گوزنی . حفاظ نیزار ( حفاظ نی زار ) . حفاظ لیلیوم حفاظ کلاسیک . حفاظ نخل مرداب و حفاظ سرنیزه ای با بهترین کیفیت در آهن سازه انجام میگیرد.

نیزار

حفاظ نیزار یکی از بهترین مدل ها ی نرده حفاظ دیوار است و چند سالی است که تقریبا جای نرده های قدیمی را گرفته , زیرا علاوه بر ظاهر بسیار زیبایی که دارد , یک محافظ بسیار امن بوده و حافظ مال و جان ساکنان ساختمان میباشد. مدل های سنتی و کلاسیک بدلیل داشتن یک شکل واحد و نداشتن تنوع و زیبایی و مهمتر از همه عدم تامین امنیت کامل این نرده ها مورد استقبال معمارن نبود .

قیمت حفاظ نیزار

حفاظ نیزاریا نرده نیزار-حفاظ روی دیوار- حفاظ مدل نیزار طرحی می باشد بر گرفته از گیاه نیزار که در مناطق پر آب روییده می شود ایده گرفته شده است. حفاظ نیزار و نرده روی دیوار با اندازه استاندارد یعنی از ارتفاع ۷۰ تا ارتفاع ۱۲۰سانتی متر با میلگرد ۱۰ ساخته میشود و شاسی حفاظ های نیزار از نوع قوطی ۲۰ در ۳۰ میباشد . به طور کلی تولید حفاظ نیزار و نرده روی دیوار با توجه به هزینه براورد شده مشتری ساخته میشود.در رنگ کاری نرده روی دیوار به صورت دلخواه و بسته به نمای ساختمان توسط مشتری تعیین می گردد جهت آغشته شدن تمامی نقاط حفاظ به رنگ در داخل وان رنگ قرار داده می شود همچنین جهت رنگ کاری الکترواستاتیک به کارگاه رنگ کاری ارجاع داده می شود. حفاظ ابشاری, حفاظ بوته ای, حفاظ دیوار, حفاظ نا منظم, حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار : همان طور که از نام این محصول بر می آید، ایده ساختش از نیزارها گرفته شده است. تمام شاخه های آن رو به بالا است و امنیت مختص به خود را دارد. اندازه های استاندارد این نرده که حفاظ آهن سازه اقدام به تولید آن می کند: ارتفاع : از ۷۰ سانتی متر تا ۱۲۰ سانتی متر عرض: ۵۰ تا ۷۰ قطر میلگرد: ۱۰ شاسی : قوی ۲۰* ۳۰ البته نرده های حفاظ نیزار و اندازه های آن بسته به نیاز مشتری قابل تغییر است. بسته به خواست مشتری معین می شود که در حفاظ سفارش داده شده، از رنگ های معمولی استفاده شود و یا کوره ای. جدا از اینکه حفاظ نیزار یکی از بهترین حفاظ های دیواری است، دارای ضریب ایمنی منحصر به فردی نیز است. یکی از دلایلی که باعث شده حفاظ نیزار ایمنی بالایی داشته باشد، حالت نیزاری آن است. این نیزاری بودن باعث شده نرده ها مستقیماً به شاسی و از بالا نیز به همدیگر جوش داده شود، به همین خاطر نقاط جوش خورده آن کمتر از حفاظ های دیگراست. این مسئله سبب می شود حفاظ حالا حالاها نپوسد چرا که در جوشکاریی با الکترود روکش دار، گل جوش ها در نقاط جوش کاری شده باقی می ماند و بعد ها در همان نقطه علائم پوسیدگی پدیدار می گردد. این حفاظ فضایی را برای دست انداختن و در ادامه بالا رفتن سارقان از دیوار ندارد، و خود این موضوع هم امنیت آن را بیش از پیش کرده. گفتنی است که امنیت حفاظ نیزار مورد تایید پلیس پیشگیری ناجا قرار گرفته است. قیمت این حفاظ بسته به متراژ، تراکم و ضخامت میلگرد ها متغیر است؛ با این همه ما جدولی را آماده کرده ایم تا مشتریان عزیز به راحتی بتوانند قیمت حفاظ نیزار را به دست بیاورند.

نیزار

نرده حفاظ نیزار نوعی از نرده روی دیوار برای ایجاد امنیت در ارتفاع بالای 1 متر با میلگرد 12 با تراکم 45 شاخه از پایین به سمت بالا که در اندازه 1متر تولید میشود . این نرده حفاظ بیشتر برای ساختمان ها بلند مرتبه اندازه 1متر تولید میشود سایز اولیه این نرده وزن این حفاظ در ابتدا به ازای هر متر طول 25کیلو گرم بود و بسیار مقاوم و زیبا است.

نی زار حفاظ نیزار حفاظ نیزار حفاظ نیزار نرده حفاظ نیزار نرده حفاظ نیزار نرده نیزار حفاظ سرنیزه ای حفاظ نیزار حفاظ نیزار | نرده حفاظ نیزار | قیمت حفاظ نیزار | نرده نیزار | حفاظ نی زار روی دیوار | تولید حفاظ نیزار

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us