حفاظ میلگرد خاردار تیغ دار شمشاد


نرده شمشاد روی دیوار خار دار گاردی برای جلوگیری از ورود دزدان و سارقان به به داخل حیاط ساختمان است. در مجتمع های مسکونی، آپارتمان ها، خانه های ویلایی، محوطه های کارگاهی، انبارها و ... همیشه اقدامات حفاظتی برای جلوگیری از سرقت انجام می شود. حفاظ درب آپارتمان اکاردئونی ، نرده حفاظ پنجره آهنی و حفاظ روی دیوار از متداول ترین وسیله ها برای حفاظت فضای داخل هستند . با نصب نرده دیوار با میلگرد خار دار می توان از ورود مزاحمین جلوگیری کرد .


حفاظ میلگرد خاردار شمشاد

حفاظ خاردار مدل شمشاد تماما از میلگرد خاردارساخته شده است ،پهنای این مدل 50 سانتیمتر است که بخوبی سطح روی دیوار حیاط ساختمان و ویلا را پوشش می دهد .این مدل در ارتفاع هایی از 50 تا 120 سانتیمتر با اختلاف 10 سانتیمتراز هم ساخته و در رنگ های مختلف از نوع کوره ای الکترواستاتیک عرضه می گردد . نرده حفاظ مدل شمشاد از لحاظ هندسه و قرار گیری قطعات در نوع خود منحصر به فرد است و یک نوآوری بشمار می آید به گونه ای که قالب هندسه آن به شکل کاربردی عدد 7 می باشد . ویژگی بارز این شکل و هندسه در مدل شمشاد ،قطعات آن است که بشکل نیزه ساخته شده اند ، قرارگیری نیزه های این مدل از پایین به بالای آن رو به طرفین بشکل تقریباً عمودی است . عمود بودن تعداد زیادی نیزه در طول سطح دیوار در پهنای نیم متر خطر بسیار زیادی را برای سارقین و ورود غیرمجاز افرادی که قصد بالا آمدن از دیوار و گذر از این حفاظ را دارند ایجاد می کند . همچنین حفاظ شمشاد از لحاظ تراکم دارای تعداد زیادی نیزه بوده که با استفاده از جوش به یکدیگر بخوبی متصل شده اند . حفاظ ایده آل از لحاظ نفوذ ناپذیری حفاظی است که تا بیشترین حد اجازه بالا آمدن و نفوذ به بالای دیوار و قرار گیری بر روی سطح دیوار را به افراد برای ورود غیر مجاز ندهد . مدل شمشاد پهنایی تا 50 سانتی متر دارد که با توجه به پهنای کمتر سطح دیوار که معمولاً بین 20 تا 30 سانتی متر است اجازه قرار گرفتن به سارقین بر روی دیوار را نمی دهد . همچنین سارقین برای بالا آمدن و قرار گرفتن بر روی سطح دیوار نیاز به گرفتن بخشی از حفاظ را دارند . اما مدل شمشاد بدلیل ساخته شدن از میل گرد خاردار این امر را بدلیل وجود خارهای برنده و نفوذ پذیر به سطح دست ناممکن می کند . مدل شمشاد به علت هندسه هدفمند و کاربردی و همچنین ساخت آن با میل گردهای خاردار و استفاده از جوش ،پوشش رنگ الکترواستاتیک و طیف گسترده رنگ های عرضه شده در این مدل ،دارا بودن سایز های مختلف و متناسب به نیاز و سلیقه مشتریان و همچنین متناسب با نوع دیوار ، پهنای مناسب با سطح دیوار ورعایت اصول نفوذ ناپذیری ،مدل شمشاد را بعنوان یک پکیج کامل برای استفاده برروی انواع دیوارها نموده است.


حفاظ میلگرد خاردار تیغ دار حفاظ میلگرد خاردار تیغ دار حفاظ میلگرد خاردار تیغ دار حفاظ میلگرد خاردار تیغ دار حفاظ میلگرد خاردار تیغ دار

___________________

 • تماس با ما
 • خدمات آهن سازه

  صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار - درب آکاردئونی کشویی جم شونده جلوی درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ساده و فرفورژه

  آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

  درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

  درب ورودی حیاط ویلا فرفورژه لوکس

  درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

  درب آکاردئونی

  حفاظ آکاردئونی درب خانه آپارتمان کرکره ای کشویی مدرن جمع شونده کشیدنی

  نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

  call us