حفاظ مدرن کلاسیک روی دیوار

نرده حفاظ کلاسیک مدرن

حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ نیزار ، نرده حفاظ بوته ای ، نرده سرنیزه ای ، حفاظ نخل مرداب ، حفاظ لاله ای و از جمله حفاظ های روی دیوار مدرن میباشند . حفاظ شاخ گوزنی از جمله پرطرفدارترین حفاظ های نصب شده روی دیوار بوده که با توجه به اشکال موجود در طبیعت و پیروی از شکل شاخ های گوزن طراحی و توسط آهن سازه تولید شده است . حفاظ شاخ گوزنی با توجه به دارا بودن ویژگی های خاص و ممتاز خود، توانست نظرخریداران حفاظ روی دیوار، خصوصا متقاضیان نصب حفاظ در کشور ایران را جلب نماید و گوی سبقت را از سایر نرده حفاظ ها که از نظر امنیتی در مورد ورود به ساختمان و محافظ دیوار ضعیف عمل کرده بودند را رباییده و در نتیجه حفاظ شاخ گوزنی بسیار محبوب شد و به سرعت این محصول توانست محبوبیت قابل توجه ای در بین سایر انواع حفاظ ها پیدا کند. به شکلی که حدودا بیش از 90 درصد از نرده های تولید و نصب شده در مناطق مختلف ، که توسط آهن سازه به فروش میرسد ، از نوع نرده حفاظ شاخ گوزنی می باشد.

نرده حفاظ کلاسیک مدرن نرده حفاظ کلاسیک مدرن
 • تماس با ما
 • خدمات آهن سازه

  صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار - درب آکاردئونی کشویی جم شونده جلوی درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ساده و فرفورژه

  آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

  درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

  درب ورودی حیاط ویلا فرفورژه لوکس

  درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

  درب آکاردئونی

  حفاظ آکاردئونی درب خانه آپارتمان کرکره ای کشویی مدرن جمع شونده کشیدنی

  نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

  call us