حفاظ مدرن کلاسیک روی دیوار

نرده حفاظ کلاسیک مدرن

حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ نیزار ، نرده حفاظ بوته ای ، نرده سرنیزه ای ، حفاظ نخل مرداب ، حفاظ لاله ای و از جمله حفاظ های روی دیوار مدرن میباشند . حفاظ شاخ گوزنی از جمله پرطرفدارترین حفاظ های نصب شده روی دیوار بوده که با توجه به اشکال موجود در طبیعت و پیروی از شکل شاخ های گوزن طراحی و توسط آهن سازه تولید شده است . حفاظ شاخ گوزنی با توجه به دارا بودن ویژگی های خاص و ممتاز خود، توانست نظرخریداران حفاظ روی دیوار، خصوصا متقاضیان نصب حفاظ در کشور ایران را جلب نماید و گوی سبقت را از سایر نرده حفاظ ها که از نظر امنیتی در مورد ورود به ساختمان و محافظ دیوار ضعیف عمل کرده بودند را رباییده و در نتیجه حفاظ شاخ گوزنی بسیار محبوب شد و به سرعت این محصول توانست محبوبیت قابل توجه ای در بین سایر انواع حفاظ ها پیدا کند. به شکلی که حدودا بیش از 90 درصد از نرده های تولید و نصب شده در مناطق مختلف ، که توسط آهن سازه به فروش میرسد ، از نوع نرده حفاظ شاخ گوزنی می باشد.

نرده حفاظ کلاسیک مدرن نرده حفاظ کلاسیک مدرن

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us