نرده حفاظ آهنی به همراه سیم خاردار

یکی از ارزانترین و رایج ترین وسایل ایجاد موانع و حفاظ خاردار و حصار برای مراکز نظامی ، فرودگاه و کارخانجات و غیره است .کسانی که قصد ایجاد امنیت را در ساختمان های مختلف مسکونی ، اداری و باغات و زمین های کشاورزی دارند می توانند به راحتی و با صرف زمان و هزینه اندک بهترین حصارکشی را با انواع سیم خاردار داشته باشند.سیم خاردار نوعی سیم مفتولی است که با جنس و مقاومت مختلف تهیه و تولید می شود.به طور کلی این دسته از سیم ها به دو گروه سیم خاردار حلقوی و سیم خاردار خطی تقسیم می شوند.

حفاظ سیم خاردار

در سیم خاردار خطی از دو رشته سیم مفتول استفاده می شود که یکی از آن ها به عنوان پایه در نظر گرفته می شود و رشته دیگر به دور پایه پیچ می خورد.سیم های خاردار خطی یکی از آسان ترین سیم ها برای باز و نصب کردن می باشند.علاوه بر آن قیمت این نوع سیم در مقایسه با سایر سیم های خاردار پایین تر بوده و دلیل اصلی محبوبیت آن قیمت مناسب این سیم می باشد.این محصول با مفتول هایی از جنس گالوانیزه گرم نیز تولید می شوند که بسیار با دوام و مقاوم تر می باشند،هم چنین از این سیم به خاطر پایین بودن قیمت آن بر روی زمین بدون آسیب رساندن به محیط استفاده می شود.

نصب سیم خاردار حلقوی :

برای نصب سیم خاردار حلقوی لازم است تا ابتدا نسبت به ساخت و نصب حفاظ آهنی پایه نگهدارنده آن اقدام شود، برای ساخت پایه نگهدارنده آن می توان از انواع آهن آلات مانند لوله، پروفیل و یا نبشی نیز استفاده نمایید. برای مثال در صورتی که قصد استفاده از نبشی به عنوان پایه نگهدارنده را دارید می بایست نبشی های سایز 3 را به طول یک متر برش داده و آنها را به شکل V درآورید. هر پایه را می توانید با فاصله 3 الی 4 متر از هم قرار دهید و با استفاده از جوشکاری و یا پیچ کردن آن روی دیوار محکم نمایید.

نصب سیم خاردار خطی :

برای شروع کار می توانید ابتدا دو رشته سیم خاردار خطی را به موازات هم نصب نمایید. این کار علاوه بر افزایش امنیت سبب تثبیت سیم خاردار حلقوی بر روی دیوار می شود.

حفاظ سیم خاردار حفاظ سیم خاردار حفاظ سیم خاردار

انواع سیم خاردار برای حفاظت و برقراری امنیت در ساختمان ، باغ و زمین های حفاظتی کاربرد دارد.در زمان خرید این محصولات به استاندارد بودن سیم خاردار خریداری شده و کیفیت محصول دقت داشته باشید.نوع متریال به کار رفته در سیم های خاردار مقاومت و استحکام آن ها را بالا می برد و همین امر موجب می شود که قیمت این محصول نسبت به محصولات دیگر با ضخامت و مقاومت کمتر بالاتر باشد.مجموعه نرده حفاظ خار دار آهن سازه با سال ها تجربه و سابقه درخشان در زمینه تولید و خرید و فروش سیم خاردار شما عزیزان را راهنمایی خواهد کرد. آهن سازه بزرگترین تولید کننده حفاظ با سیم خاردار در ایران در این زمینه محصولات با کیفیت و مقاومی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.شما می توانید برای اطلاع از قیمت محصولات این مجموعه و مشاوره رایگان در زمینه خرید و فروش سیم خاردار با کارشناسان ما با شماره 09127800603 در تماس باشید .همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

حفاظ سیم خاردار

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us