حفاظ درب آکاردئونی طرح ایتالیایی

به طور معمول انواع درب کشویی از سه ردیف لوزی با طول تسمه پنجاه سانتی متری تولید میشوند. اما حفاظ آکاردئونی ایتالیایی برای لوزی های خود با طول تسمه یک متری ساخته شده و ضریب امنیت بیشتری به حفاظ آپارتمان میدهد. دوگل بودن درب آکاردئونی ایتالیایی باعث شده نمای بهتر و امنیت بالاتر نسبت به حفاظ های اکاردئونی سه لوزی باشد.


حفاظ آکاردئونی ایتالیایی

درب آکاردئونی طرح ایتالیایی از لحاظ ایمنی معادل با یک درب چهار گل بوده اما از نظر کیفیت و زیبایی یکی از بهترین تولیدات کارگاه ساخت و ساز آکاردئونی آهن سازه است. دوگل بودن درب های ایتالیایی باعث شده تا بسیار روان تر نسبت به درب های 3 گل جمع و باز شوند که به این خاطر هست که تعداد پرچ ها در این مدل کمتر نسبت به طرح حفاظ آکاردئونی 3 گل می باشد و اما از نظر ایمنی این طرح با یک درب آکاردئونی چهار گل یا چهار ردیف لوزی برابری کرده و این خود باعث برتری نسبی حفاظ آکاردونی طرح ایتالیایی نسبت به طرح های دیگه در زمینه درب های کشویی یا آکاردئونی شده است.


درب آکاردئونی ایتالیایی حفاظ درب آکاردئونی ایتالیایی حفاظ ایتالیایی حفاظ مدل ایتالیا حفاظ آکاردئونی ایتالیا درب ایتالیایی

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us