حفاظ دزد گیر درب آپارتمان

- تاریخ امروز

 حفاظ درب دزد گیر آکاردئونی درب‌هایی هستند که در ورودی آپارتمان‌ها و خانه‌ها از آن استفاده می‌شود. نام دیگر درب آکاردئونی، درب کشویی می‌باشد. درب آکاردئونی به صورت حفاظ متحرک مانندی است که در پشت درهای آپارتمان ها و یا خانه ها نصب می‌شود و در واقع یک نوع ضد سرقت می باشد. از بهترین محصولات برای استفاده جنس درب آکاردئونی، حفاظ های گارد آهنی است. استفاده از درب آکاردئونی آهنی برای آپارتمان ها که ضد دیلم نیز هستند می تواند یک محافظ بسیار مناسب و ضد سرقت روی انواع در های ورودی آپارتمان ها باشد.

حفاظ دزد گیر درب آپارتمان

درب حافظ آکاردئونی با ویژگی بارز محافظت از مقابل درب ورودی واحدهای مجتمع های مسکونی و تجاری و مغازه ها تولید و عرضه شده است.درب آکاردئونی علاوه بر حفاظت محل زندگی و کار شما از اتفاقات غیر پیش بینی، قابلیت های زیادی دارد.  برای آشنایی بیشتر با امکانات کاربردی این نوع درب، مطلبی را پیرامون بررسی ویژگی های درب آکاردئونی با عناوین زیر به اشتراک می گذاریم.

امنیت و راحتی دو فاکتور مهم در انتخاب محیط زندگی و کار هستند. درب آکاردئونی در کنار زیبایی ظاهری و دوام، هر دو فاکتور امنیت و راحتی را تامین می‌کنند و می‌توانند در بسیاری از موارد، بهترین گزینه باشند. ساختار کاربردی آسان و ساده این نوع حفاظ دزدگیر درب؛ نسبت به دیگر سیستم های حفاطتی و ضدسرقتی ساختمان، یکی از دلایل قابل توجه و پرطرفداری این محصول است. جنس این درب ها از آهن و اجزای آن پروفیل بصورت عمودی و افقی ساخته شده،یک ریل و دو نوع قفل که به صورت توکار و روکار می باشد، که امنیت توکار بالاتر است.بارزترین دلیل استفاده از درب آکاردئونی حفاظت از حریم شخصی است.این امر مستلزم رعایت یک سری استاندارد در ساخت این نوع درب است، در نهایت کاربرد درب های آکاردئونی آهن سازه در منزل و ساختمان های اداری بصورت دستی ودر پارکینگ بصورت ریموت دار می‌باشد.

حفاظ درب دزد گیر آکاردئونی

نام این درب بر اساس فلز آهن که عنصر اصلی سازنده آن می‌باشد و استحکام بالا دارند. درب های آکاردئونی آهن سازه آهنی قبل از ساخته شدن با رنگ کوره وضد زنگ، رنگ آمیزی شده و در برابر رطوبت و زنگ زدگی بسیار مقاوم هستند، بنابراین می‌توان با خیالی آسوده از این نوع درب برای محیط بیرون استفاده کرد.این مدل درب به دلیل ویژگی های نامبرده نسبت به مدل های دیگر کاربرد بیشتری دارد.

انواع حفاظ درب دزد گیر آکاردئونی:

۱_ درب های آکاردئونی آهن سازه ساده: برای ساختن درب اکارئونی ساده، از تسمه هایی کمک گرفته می شود که با توجه به ضخامت درب ۵ سانتی متر و پهنای درب ۲۰ سانتی متر در نظر گرفته می شود. سپس سوراخ های لازم را روی درب ایجاد کرده و با دستگاه مخصوص جوشکاری، جوشکاری درب صورت گرفته و درب آکاردئونی ساده آماده می شود.

۲_ درب های آکاردئونی آهن سازه دوبل : برای ساختن درب های آکاردئونی آهن سازه دوبل، سازنده درب آکاردئونی یک تسمه ی اضافی را بر روی پرچ درب آکاردئونی جهت محافظت میخ پرچ ها قرار می دهد. و با این عمل کسی نمی تواند جایی برای دیلم انداختن در روی درب پیدا کند بنابراین راه نفوذ سارقان بسته می شود.

گارد دزدگیر

۳_ درب های آکاردئونی آهن سازه ایتالیایی: در ساختن درب اکاردئونی ایتالیایی باید دقت بسیار زیادی شود زیرا تسمه های مورب در کلاف این درب ها تعدادشان بسیار زیاد است و به هنگام مونتاژ تسمه ها و همچنین قالب بندی آن ها باید به صورتی قرینه انجام شوند که بتوان درب اکاردئونی را به راحتی و روان باز و بسته  کرد.

قیمت دزدگیر آهنی

۴_ درب های آکاردئونی آهن سازه دوجداره: برای ساختن درب آکاردئونی دوجداره باید توجه شود که در کلاف درب آکاردئونی باید تسمه به صورت کاملا ایستاده قرار گیرد و همچنین این تسمه ها بر روی درب آکاردئونی باید با تسمه های لایه ی دیگر به صورت موازی قرار بگیرد و سپس عمل جوشکاری جهت اتصال دو لایه درب آکاردئونی انجام شود.

۵_ درب های آکاردئونی آهن سازه سفارشی: برای ساختن درب آکاردئونی سفارشی نیز از یکی از روش های قبل کمک گرفته می شود و در اینجا مشتریان عزیز اگر سفارش هایی جهت رنگ، طرح و سایز درب ها داشته باشند، سفارش آن ها با رعایت اصول ساخت درب های آکاردئونی آهن سازه بر روی درب ها اعمال می شود.

۶_ درب های آکاردئونی آهن سازه ۳ ردیف لوزی ساده و ۲ خم: از معمول ترین مدل درب آکاردئونی، مدل ۳گل ساده است که یک مدل ساده اما مستحکم می باشد و امنیت منزل را بالا می برد.

۷_ درب های آکاردئونی آهن سازه ۳ ردیف لوزی و ۴ خم: این مدل  درب آکاردئونی، مدل پیشرفته ی مدل قبلی می باشد که قسمت های خم تسمه های عمودی در اینجا مضاعف شده و با این عمل زیبایی و استحکام این نوع درب ها را دو چندان می کند.

۸_ درب های اکاردئونی مدل پیچ: این مدل درب آکاردئونی در قسمت وسط آن استقامت آن ارتقا داده شده است. درب آکاردئونی مدل پیچ استحکام بالا و در عین حال دارای زیبایی و ظرافت می باشد. 

حفاظ متحرک

کاربرد درب آکاردئونی:

درب آکاردئونی کاربرد های زیادی در مقایسه با دیگر درب ها می تواند داشته باشد. این درب ها امنیت ساختمان هایی که چند واحده هستند را خیلی بالا میبرد و همچنین از این درب های کشویی که جنس آن ها آهنی می باشد در ساختمان های تجاری و مجتمع های مسکونی نیز استفاده می شود و با وجود این درب آکاردئونی سرقت کم شده و امنیت بالا می رود. از این درب های ضد سرقت در مکان های دیگری از جمله محوطه ی پارکینگ ها نیز استفاده می شوند.

میزان امنیت درب آکاردئونی:

برای ساختن درب های آکاردئونی آهن سازه اصول و قواعد خاصی رعایت می شود که میزان امنیت درب آکاردئونی با توجه به این اصول برآورد می شود. برای این درب ها معمولا از چندین قفل مخفی و حلقه آویز قفل استفاده می شود.

حفاظ دزدگیر

زمانی که از این درب آکاردئونی برای آپارتمان ها استفاده می شود امنیت منزل را به میزان زیادی بالا می برد به همین دلیل به این درب ها، درب های ضد سرقت نیز گفته می شود. به دو ردیف لوزی به صورت موازی و افقی روی درب،  گل گفته می شود. و از لحاظ تعداد گل، درب های اکاردئونی به ۳ گل، ۴ گل و ۵ گل یا تمام گل تقسیم می شوند. طرح های فانتزیی که بر روی این درب ها کار می شوند ممکن است به صورت درب آکاردئونی ایتالیایی و یا درب آکاردئونی پیچی باشد. شما می توانید برای امنیت منزل خود از بهترین نوع درب آکاردئونی، یعنی درب آکاردئونی تمام گل که از ۴ لایه تسمه عمودی در آن استفاده شده باشد، می توانید استفاده کنید.

برای محافظت از خانه های خود می توانید از درب های آکاردئونی آهن سازه استفاده کنید و امنیت را به خانه های خود به ارمغان آورید.


  جهت ارتباط با واحد فروش و استعلام قیمت بهترین انواع نرده حفاظ آهنی ساختمانی با

  شماره همراه 09127800603

  شماره همراه 09124126245

  شماره تلفن ثابت 66150416-021 

  جهت سفارش بروز قیمت بهترین حفاظ روی دیوار و قیمت بهترین درب آکاردئونی و بهترین و شیک ترین نرده پنجره و حفاظ بالکن تماس بگیرید .

  هشدار: برخی از فروشندگان حفاظ با استفاده از نام و برند ما اقدام به فروش محصولات بی کیفیت میکنند. لذا در زمان خرید حفاظ دقت نمایید .

  با توجه به نوسان بازار و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


ایمن ترین حفاظ کدام است ؟ بهترین حفاظ چیست ؟ مقاوم ترین و امن ترین حفاظ آهنی چه حفاظی است ؟ محکم ترین و مدرن ترین حفاظ باغ ویلا به چه شکل است ؟ با کیفیت ترین و جدیدترین حفاظ فلزی چیست ؟ شیک ترین و بصرفه ترین حفاظ کدام است ؟ خرید نرده حفاظ های ضخیم به چه صورت است ؟ ایمنترین و لوکس ترین نرده کدام است ؟ حفاظ ایده آل خانه چه نوع حفاظی است ؟ برترین حفاظ های ساختمانی کدامند ؟ تقویت ورودی درب منزل و ورودی پنجره و دیوار حیاط با چه حفاظی ممکن میشود ؟

برای پاسخ به سوالات نرده حفاظ با ما تماس بگیرید  ✌

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشتدرب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

لوله داربست نو و دست دوم

سفارش خرید لوله داربست نو و دست دوم

مرکز فروش لوله داربست نو و لوله داربست دست دوم با بهترین قیمت در بازار لوله فلزی داربست در خدمت شما عزیزان هستیم .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

محصولات برقی آهن سازه

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد .

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن سازه

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا