توری پلیسه کشویی آکاردئونی پنجره درب

در گذشته منظور از توری یک تکه تور بود که با استفاده از چسب و سریش به قاب پنجره محل زندگی نصب می‌شد. اما امروزه توری پلیسه کشویی یا توری آکاردئونی به عنوان توری پنجره و توری درب پشه بند در انواع و جنس‌های متفاوتی به تولید می‌رسد. تنوع توری‌ها موجب شده ‌است، خانه‌های متفاوت پنجره‌های توری مناسب با دکوراسیون و آلیاژ به کار رفته در ساخت پنجره را در اختیار داشته باشند. توری های استفاده شده از نوع جمع شونده میباشد که به صورت پلیسه در قسمت پهلویی پنجره و درب قرار می گیرد که از جنس فایبر گلاس بوده که هیچ گونه دوده ، چربی و گرد و غبار را به خود نمی گیرد و به دلیل جنس توری نیازی به شستشو نداشته و در صورت نیاز به تمیز کردن تنها با یک جارو برقی تمیز می شود. این نوع توری دارای یک قاب محافظ بوده که در هنگام عدم نیاز به توری در آن قاب جمع می شود .که به صورت مکانیکی در جهت افقی و عمودی حرکت می کند. این توری بر خلاف توری های رولینگ محدودیت های ابعاد را ندارد.

توری پلیسه

توری پلیسه یا توری کشویی در درب و پنجره، به عنوان محافظ برای جلوگیری از ورود حشرات و گرد غبار است؛ که متناسب با انواع توری درب و پنجره تولید و قابل استفاده است. توری پلیسه تمامی کارایی توری پنجره را ایفا می‌کند و نوع مدرن و امروزی توری درب و پنجره است. توری پلیسه مگنتی و همین طور توری درب و پنجره آلومینیومی و توری درب و پنجره upvc تنوع کاربردی توری پلیسه ای را گسترده کرده و موجب استقبال افراد از این امکانات برای درب و پنجره شده است. نصب توری پنجره از سری امکانات مهم تولید توری پلیسه است؛ که امروزه از بهترین نوع توری برای پنجره است.

قیمت توری

توری پلیسه

توری پلیسه نسل جدیدی از پشه بند هاست که جایگزین توری های ثابت قدیمی در پنجره هایی با فریم چوب ، آلومینیوم و یو پی وی سی هستند. از ویژگی های بارز این توری ها این است که فریم و چارچوب توری در اثر باز و بسته کردن در طول زمان تغییر شکل نمی دهد و دفرمه نمی شود .از طرفی با توجه به این نکته که خود تور باز و بسته می شود طول عمر توری بیشتر می شود. به دلیل جنس توری پلیسه ای، نظافت آن بسیار آسان تر از توری های سنتی و قدیمی است بدین صورت که در زمان عدم نیاز به توری می توانید آن را باز کرده و در فصلی که به آن احتیاج دارید دوباره آن را نصب کنید بدین ترتیب به صورت مداوم در مجاورت نور خورشید ، باد و باران قرار نمی گیرند.

توری مویی خور

توری  مویی خور یکی دیگر از توری های آهن سازه می باشد که این مدل توری  به نصب دو عدد نوار مویی ضد باکتری برای جلوگیری بیش از ورود حشرات به داخل می توان اشاره کرد . به این ترتیب هنگامی که توری پلیسه باز می شود ۲ عدد نوار مویی محدوده توری ا تحت حفاظت کامل خود قرار داده و حشرات قبل از تماس با ریل های Al توسط نوار مویی دفع می شوند.

نصب توری کشویی آکاردئونی

مزیت های توری پلیسه ای


توری پشه بند

استفاده از تکنیک قدیمی برای ایجاد یک پوشش در بین پنجره و محیط بیرون و کاربرد آن برای درب تراس بالکن و قسمتهای منتهی به بهارخواب و حیاط، امروزه؛ به شکل تولید توری پلیسه ای در انواع مختلف برای درب و پنجره خود نمایی کرده و در انواع مختلفی مثل توری پلیسه مگنتی، چسبی و یا توری های دیگر مثل آلومینومی و upvc قابل ارائه است.

اجزای تشکیل دهنده توری پلیسه

۱- پروفیل آلومینیوم:

۱-۱- پروفیل آلومینیوم ارتفاع و عرض

۱-۲- پروفیل متحرک بازشو

۲- یراق آلات پلاستیکی از جنس ABS خود رنگ:

۲-۱- تعداد ۴ عدد گوشه پلاستیکی موبوط به چهار ضلع توری

۲-۲- تعداد ۲ عدد درپوش پلاستیکی مربوط به دو طرف پروفیل متحرک بازشو

۲-۳- تعداد ۲ عدد بست پلاستیکی جهت کنترل و نگه داشتن نخ تعادل توری

۳- تور پلیسه زیگزاگی از جنس پلی استر

۴- نخ فایبر گلاس

۵- تسمه پلاستیکی

۶- لاستیک کف عرض ها

۷- پرز مویی

توری پلیسه آهنربایی

توری پلیسه مگنتی یا آهنربایی جدیدترین نوع توری پلیسه ای، که دارای خاصیت مغناطیسی است. به طوری که با نزدیک کردن فریم توری به چارچوب آهنی به یکدیگر متصل می‌شوند؛ بدین شکل دیگر نیازی به نصب توری با استفاده از پیچ و یا ابزار دیگر روی چارچوب درب و پنجره نیست.

توری پلیسه تک فریم

توری پلیسه تک فریم

در پنجره‌های آهنی؛ بر خلاف پنجره‌های دوجداره که دارای ریل‌های توری اختصاصی هستند؛ هیچ گونه جایی برای قرار دادن توری تعبیه نشده است؛ زیرا با استفاده از توری ساده پنجره و توری پلیسه ای تک فریم می‌توان از ورودی حشرات به داخل ساختمان جلوگیری کرد. 

توری پلیسه دو فریم یا دبل فریم

نصب توری پلیسه دو فریم یا دبل فریم

به دلیل ناهموار بودن جداره آهنی پنجره ممکن است؛ برای نصب توری پلیسه نیاز به دو فریم باشد، برای این کار نیاز به دبل فریم کردن توری است. به طوری که یک قوطی آلومینیومی با ضخامت مورد نیاز روی فریم اصلی قرار می گیرد، برای تولید توری پلیسه دو فریم ابتدا توری با فریم ساده تولید شده سپس یک فریم بدون توری روی فریم مورد نظر پیچ خواهد شد، البته باید به طور دقیق فریم‌ها روی هم قرار داده شوند. و ظرافت کار در این مدل بسیار مهم است.

توری کشویی درب و پنجره

نصب توری کشویی درب و پنجره

انواع مختلفی از توری درب و پنجره در حال حاضر تولید و قابل ارائه است، که توری پلیسه بعنوان نمونه در این مطلب معرفی شد؛ توری‌های درب و پنجره در انواعی مثل توری رولینگ و یا تور یآلومینیومی و توری upvc می‌باشد، که در این قسمت توضیح کوتاهی در مورد هر کدام ارائه می‌شود.

توری آلومینیومی

توری آلومینیومی

توری‌های آلومینیومی به دلیل انعطاف پذیری، وزن کم و خاصیت ضد زنگی در صنعت کاربرد های بالایی دارند؛ از جمله مصارف عمومی توری‌های درب و پنجره آلومینیومی می‌توان، به حفاظت درب‌ها و پنجره از ورود حشرات به داخل ساختمان مخصوصا در نواحی مرطوب نام برد. که در انواع ریلی و ثابت قابل استفاده هستند.

 پرز مویی توری کشویی آکاردئونی

در قسمت پروفیل عرض های توری پلیسه و همچنی لبه پروفیل بازشو شیاری به پهنای ۵ میلیمتر تعبیه شده که محل قرارگیری پرز های مویی هستند. کد پرز مویی مورد استفاده در این سیستم ۴۸-۹۰۰ می باشد و در قسمت عرض ها از خروج تور از شیار خود ممانعت بعمل آورده و راه عبور حشرات را مسدود می نماید. و همچنین در قسمت بازشو نیز کوچکترین شکافی را برای عبور حشرات باقی نمی گذارد. در هیچکدام از نمونه های مشابه تولیدی و وارداتی پرز مویی در قسمت عرض ها استفاده نشده و تنها برای قسمت بازشو استفاده شده است که در آن قسمت نیز در آن نمونه ها پرز مویی درپوش پلاستیکی را پوشش نمی دهد اما در این مدل درپوش پلاستیکی نیز توسط پرز مویی مهار گردیده است.

برای ورود هوای تازه به منزل ممکن است بخواهیم درساعاتی از روز درب و پنجره ها را باز بگذاریم و از استشمام هوای تازه لذت ببریم،اما در فصل های گرم سال اغلب ورود حشرات و حیوانات موذی یکی از معضلاتی است که ما را کلافه میکند و استفاده از توری های ثابت هم مانع مشاهده کامل محیط بیرون میشود. در این مواقع توری پلیسه توصیه میشود که جانشین مناسبی برای توری های ثابت و لولایی است. این توری ها علاوه بر جلوگیری از ورود حشرات ریز مانع نفوذ گرد و خاک و آلودگی هوا میشود و در برابرنورخورشید و رطوبت هوا نیز مقاوم است.

اجرای توری مگنتی

یکی از مهمترین ویژگی های توری پلیسه ای درب و پنجره دوجداره ، بحث شستشوی اسان و بی دردسر ان است که موجب جلب توجه خریداران نیز شده است ، اما به دلیل اطلاعات کم در مورد این موضوع همواره در هنگام خرید از تیم کاری ما این سوال مطرح می شود که چگونه و بدون اسیب به توری ، ان را تمیز کنیم. به دلیل استفاده از مواد فایبرگلاس و قابل انعطاف با مقاومت بالا در ساختار توری پلیسه پنجره upvc و الومینیوم شما بدون هیچ نگرانی می توانید توری را از داخل چهارچوب خارج کرده و با اب و صابون شستشو دهید. البته در صورت دارا بودن ابزار کافی می توانید بدون خارج کردن و با دستگاه بخارشوی اینکار را انجام داده و نگران اسیب های جزئی و کلی به توری نشوید.

توری پلیسه یا توری تاشو یا توری آکاردئونی، گفته می شود که با قاب آلومینیوم و توری که بصورت آکاردئون میباشد. جنس توری آن از جنس پلی استایرن می باشد که نرم و قابل انعطاف است و این امکان را فراهم میکند که توری به شکل پلیسه شود و قابل باز و بسته شدن در داخل یک قاب باشد. توری پلسه بسیار سبک بوده و به راحتی باز و بسته می شود و کاملا در داخل قاب خود جمع میشود و مانعی برای شیشه ایجاد نمی کند و زمانی که توری داخل قاب خود جمع شده است از داخل منزل اصلا قابل مشاهده نیست و انگار پنجره ما اصلا توری ندارد. جهت افزایش طول عمر توری باید زمانهایی که به توری نیاز ندارید آن را داخل قاب خود جمع کنید. به راحتی قابل شستشو می باشد و دارای تنوع در رنگ است و نصب و اجرای آن سریع می باشد.


دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us