بازار بورس انواع نرده حفاظ روی دیوار و پنجره و درب اکاردئونی

عوامل مؤثر بر انتخاب نوع حفاظ دیوار

۱- قیمت حفاظ: مثل هر چیزی دیگری این‌جا هم پای پول در میان است! هر قدر هزینه بیشتری برای حفاظ در نظر بگیرید، انتخاب‌هایتان هم متنوع‌تر می‌شود. البته هزینه اضافی هم خوب نیست و همان‌طور که در ادامه توضیح می‌دهیم، گاهی ساده‌ترین حفاظ‌ها هم کار شما را راه می‌اندازد!نرده حفاظ روی پنجره


بورس ساخت و تولید حفاظ پنجره

استفاده از حفاظ پنجره با توجه به مسائل امنیتی از طرف بیرون در طبقات پایین و از قسمت داخل خانه در طبقات بالا حس امنیت و ارامش برای سقوط نکردن و ….. امری ضروری است .


بورس نرده آهنی پنجره

___________________حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان


بورس ساخت و تولید درب حفاظ اکاردئونی

یکی از مزیت های حفاظ آکاردئونی در آپارتمان نسبت به درب های ضد سرقت ضریب اطمینان بالای آنها میباشد. نقص درب های ضد سرقت در قسمت قفل آنها میباشد که عملا در برابر دزدان باعث شده است از ضد سرقت بودن تنها نام آن را یدک بکشد ! همچنین بزرگ ترین ایراد حفاظ درب اکاردئونی در قسمت لولای آن می باشد که اغلب سارقان از طریق دیلم انداختن در آن درب آکاردئونی را به صورت برعکس باز میکنند. اما آهن سازه برای این نقص بزرگ تدبیری اندیشیده که بجای لولا دو پارچه از لولای سه پارچه استفاده میشود که درهای تولیدی این شرکت از این نقص بزرگ مبرا میباشند. اگر از حفاظ آکاردئونی با ضریب اطمینان پایین استفاده کنید آنها با دیلم انداختن سعی بر باز کردن درب از طریق لولا می شوند اما اگر از درب های اکاردئونی با ضریب اطمینان بالا استفاده کنید مطمعن باشید که آنها حتی به فکر باز کردن درب خانه شما نمی افتند. چون این کار بسیار وقت گیر است، کافیست آسانسور حرکت کند آنها باید فرار کنند. این را بدانیدکه اگر دزد بسیار حرفه ای و کار بلد هم باشد در زمان انجام کار بیشترین استرس بر او وارد میشود. هیچ وقت با سارق در حال دزدی درگیر نشوید! فقط یک صدا کوچک از طرف شما کافیست تا او فرار کند، چون حجم زیاد استرس بر او باعث شده که برای فرار دست به هر کاری بزند!۲- کاربری حفاظ: هر چه از نظر امنیت بیشتر روی حفاظ‌ها حساب می‌کنید، باید ارتفاع و پیچیدگی بیشتری به آن‌ها بدهید. پس اگر در یک محل امن در وسط شهر زندگی می‌کنید، دست شما باز است تا حفاظ‌هایی ساده مثل حفاظ سرنیزه ای را به کار ببرید؛ آن هم با تراکم پایین که هزینه‌های شما را بسیار کاهش می‌دهد.

1-قیمت حفاظ شاخ گوزنی :بر اساس مدل حفاظ
شاخ گوزنی مدلهای متنوعی دارد. : 1-مدل شاخ گوزنی 2-مدل بوته ای 3-مدل نیزار 4-مدل لیلیوم . بطور خلاصه شما اگر میخواهید با قیمت پایین تر ,حفاظ ایمن و مطمئنی خریداری کنید میتوانید از مدلهای بوته ای و شاخ گوزنی استفاده کنید. قطعا این دو مدل امنیت شما را بطور کامل تامین خواهند کرد. ولی مدلهای نیزار و لیلیوم تلفیقی از امنیت و زیبایی حداکثری هستند. به جرات میتوان گفت حفاظ لیلیوم امن ترین حفاظی است که تاکنون ساخته شده است. ولی در مقابل , این حفاظ ها به نسبت حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی از قیمت بالاتری برخوردارند.

در ادامه هر کدام از این 4 نوع حفاظ را بطور جداگانه برسی میکنیم:

قیمت حفاظ شاخ گوزنی: دربین مدلهای ذکر شده ,حفاظ شاخ گوزنی پایین ترین قیمت را در بین سایر مدلها دارد و این به دلیل ساختار آن است که از قطعات کوچک نوک تیز با تعداد بالا تشکیل شده است. این قطعات بین100 تا 130 نوک تیز شده است. معمولا برای باغ ها و منازل مسکونی کهمتراژ بالایی دارند از این نوع حفاظ استفاده میشود. همچنین برای ساختمان هایی که به دنبال صرفه جویی هستند این حفاظ بسیار مناسب است.
قیمت حفاظ بوته ای : به لحاظ ساختاری و شکل , شباهت بسیار زیادی به حفاظ شاخ گوزنی دارد و فقط دارای یک ردیف بیشتر در عرض است. حفاظ بوته ای را میتوان زیرمجموعه شلوغتر و عریضتر حفاظ شاخ گوزنی دانست. از لحاظ قیمت نیز دومین مدل ارزان محسوب میشود. قیمت حفاظ بوته ای حدودا 10 تا 20 درصد نسبت به قیمت حفاظ شاخ گوزنی بالاتر است.
قیمت حفاظ نیزار : از لحاظ شکل ظاهری و ساختار, حفاظ نیزار با دو مدل قبلی کاملا تفاوت دارد. مدل نیزار به دلیل شکل ویژه آن علاوه بر امنیت,دارای زیبایی خاصی است که به حفظ نمای ظاهری ساختمان هم کمک میکند. قیمت آن نسبت به حفاظ شاخ گوزنی , حدود 50درصد بالاتر است
حفاظ لیلیوم را میتوان لوکس ترین مدل از نظر قیمت حفاظ شاخ گوزنی دانست. حفاظ لیلیوم به شکل گُل طراحی شده با غنچه های بُرنده و نوک تیز در ساقه و بالای آن! از لحاظ امنیت نیز بالترین امنیت را دربین سایر مدلها داراست و به لحاظ قیمتی حدودا 80 درصد از حفاظ شاخ گوزنی بالاتر است. و برای منازل مسکونی و تجاری داخل شهر و همچنین ویلا و باغ های شخصی که زیبایی نمای ساختمان اهمیت بسزایی دارد ؛ استفاده میشود.
قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج
قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج

2-قیمت حفاظ شاخ گوزنی : با توجه به ضخامت میلگرد
به طور معمول از میلگرد با ضخامت تقریبی 9 میلیمتر برای تولید نرده شاخ گوزنی استفاده میشود.این سایز از میلگرد در بهترین حالت از لحاظ حفظ تعادل بین امنیت و قیمت برای تولید حفاظ برخورداراست. توجه داشته باشید که هر چه سایز میلگرد بالاتر برود و از میلگرد ضخیمتری استفاده کنیم ؛ قیمت حفاظ شاخ گوزنی هم افزایش پیدا میکند. (در بسیاری از موارد , فروشنده های حفاظ که اصل صداقت در فروش را نسبت به مشتری خود رعایت نمیکنند سایز میلگرد را 10 میلیمتر عنوان میکند که در اکثر قریب به اتفاق موارد صحت ندارد و فرمت میلگرد مورد استفاده در این حفاظ ها تقریبا 9 میلیمتر است.

بر طبق همین اصل , در مواردی که خریدار تمایل به سفارشی سازی دارد و سفارش به استفاده از میلگرد با ضخامت 12 در تولید حفاظ دارد طبعا قیمت حفاظ مورد نظر افزایش خواهد یافت. همچنین استفاده از میلگرد با ضخامت پایین تر از 9 میلیمتر به هیچ عنوان توصیه نمیشود چون به شدت به امنیت حفاظ ضربه میزند.

3-قیمت حفاظ شاخ گوزنی : بر مبنای ارتفاع حفاظ
بطور کلی هر چه ارتفاع حفاظ بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. و هر چه حفاظ با ارتفاع کمتری داشته باشید طبعا قیمت پایینتری نیز خواهید داشت.

ارتفاع توصیه شده تیم حفاظ سازه برای تمام مدلهای حفاظ دیوار, از 90 سانتیمتر تا 120 سانتیمتر است. ولی در موارد مختلفی خریدار با توجه به بودجه و یا در مواردی بسته به محدودیتهای ساختمان میتواند برای مدل شاخ گوزنی و بوته ای از ارتفاع 40 سانتیمتر تا 200 سانتیمتر سفارش دهد. =

برای حفاظ های نیزار و لیلیوم برای حفظ شکل ظاهری و ساختار حفاظ , سایز زیر 70 سانتیمتر توصیه نمیشود.

4-قیمت حفاظ شاخ گوزنی : بر مبنای تراکم ردیف ها
حفاظ های نیزار و لیلیوم شکل ثابت و یکپارچه ای دارند و بحث تراکم در ساخت آنها مطرح نیست ولی در حفاظ های شاخ گوزنی بحثی به نام تراکم مطرح است.

تراکم بطور خلاصه یعنی تعداد ردیفهای اصلی بکار رفته در طول یک متر از حفاظ , یعنی اگر ما حفاظ شاخ گوزنی با تراکم 9 داشته باشیم یعنی در طول یک متر تعداد 9 شاخه اصلی وجود دارد . طبعا در تراکم بالاتر , حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای شلوغتر دیده میشود و فضای خالی کمتری دارد.

افراد سودجو بیشترین سوء استفاده و کم فروشی را در بحث تراکم دارند و با گفتارهای غیرواقع خریدار را فریب میدهند که در طول این مقاله این موارد را بطور کامل بیان خواهیم کرد

5-قیمت حفاظ شاخ گوزنی : نوع جوش قطعات
حفاظ شاخگوزنی با دو روش جوشکاری الکترود و جوشکاری تحت گاز co2 انجام میشود.در روش جوش تحت گاز co2 به دلیل عدم نفوذ هوا به داخل نقطه جوش,محکمترین روش اتصال قطعات آهنی حفاظ را داریم.این روش قیمت بالاتری نسبت به جوشکاری الکترود دارد. جوش الکترود علی رغم قیمت پایین تر , اتصال ضعیف تری را بین قطعات فلزی ایجاد میکند و در نهایت منجر به شکستگی و در مواردی موجب زنگ زدگی حفاظ در نقطه جوش میشود.

امروزه استفاده از روش جوشکاری تحت گاز co2 به دلیل کیفیت اتصال قطعات فلزی , در صنایع پیشرفته ای مانند ماشین سازی هم مورد استفاده قرار میگیرد.

6-قیمت حفاظ شاخ گوزنی : نوع رنگ کاری حفاظ
دو نوع رنگ برای انواع نرده روی دیوار به کار می رود: 1- رنگ مایع 2- رنگ کوره ای الکترو استاتیک

استفاده از رنگ مایع باعث کاهش قیمت حفاظ شاخ گوزنی خواهد شد. زیرا هم رنگ تهیه شده قیمت کمتری دارد و هم نوع رنگ آمیزی (شناور کردن در حضوچه رنگ) بسیار ساده تر است. رنگ مایع مقاومت به مراتب کمتری در مقابل سرما و گرما دارد و ماندگاری آن در طول زمان نسبت به رنگ کوره ای کمتر است.

رنگ کوره ای الکترو استاتیک: این نوع رنگ کاری نسبت به رنگ مایع قیمت بالاتری دارد به چند دلیل: 1- قیمت بالای رنگ پودری 2-نیاز به کوره پخت رنگ و متعلقات آن 3- زمان بیشتر برای رنگ آمیزی . در عین حال رنگ کوره ای از مقاومت بسیار بالاتری نسبت به رنگ مایع برخوردار است و ماندگاری بالایی در طول زمان نیز دارد.

 

هشدار: لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی!
شما به عنوان خریدار از دو تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی قیمت میگیرید به عنوان مثال برای شاخ گوزنی با ارتفاع 100 سانتیمتر و تراکم 13 ردیف: هر کدام قیمتی به شما میدهند و شما به عنوان خریدار با مقایسه قیمت ها تصمیم میگیرید از تولید کننده ای خرید کنید که قیمت پایین تری به شما ارائه کرده است. این بزرگترین اشتباه خریداران حفاظ است! باید توجه کنید که مدلهای حفاظ شاخ گوزنی یک محصول ثبت شده و مشخص نیستند و در بسیاری موارد تولید کنندگان سودجو با تغییراتی در شکل ظاهری و کم کردن وزن حفاظ از راه های مختلف عملا محصول دیگری را با همان نام به شما میفروشند!

یک مثال آشنا: گوشی های iphone در سال 1396 با قیمت تقریبی 7 میلیون تومان به بازار عرضه می شدند. اگر شما در تهران به بزرگترین فروشگاه مبایل (پاساژعلاء الدین) مراجعه کنید , در مقابل پاساژ , فروشندگانی را میبینید که مبایل iphone را با قیمت یک میلیون تومان میفروشند! بسته بندی و ظاهر مبایل و همچنین منوهای گوشی مانند iphone اصلی است. سوال این است: ایا فروشنده که که 1 میلیون تومان قیمت میدهد ؛ ارزان فروشی میکند؟ شما با این خرید سود میکنید؟

در واقع سازنده مبایل تقلبی فقط به ظاهر کار توجه کرده و با دوربین بی کیفیت , پردازنده ضعیف , صفحه نمایش تقلبی و … قیمت خود را کاهش داده است . در این مثال اغلب خریداران نسبت به وشی تقلبی اطلاعات کافی دارند. ولی متاسفانه در مورد قیمت حفاظ شاخ گوزنیاغلب خریداران به دلیل اطلاعات کم , به فاکتورهای کیفی تولید حفاظ توجه نمیکنند و حفاظ با قیمت پایین تر را خریداری میکنند که عملا کیفیت و امنیت بسیار ضعیفی دارد!

در بسیاری از موارد؛ مصرف کننده نهایی از کیفیت تولید و رنگ انواعحفاظ ساختمان ندارد و صرفا با قیمت گرفتن از چند تولید کننده، نهایتا تولید کننده ای را که پایین ترین قیمت را پیشنهاد کرده است را انتخاب می کند. در حالیکه افراد سودجو که تنها به منفعت خود می اندیشند با استفاده از روش های مختلف در ظاهر قیمت پایین تری پیشنهاد می کنند ولی عملا اقدام به کم فروشی و مغایر فروشی میکنند.


folding security accordion scissor gates iron cheap price welding tehran install window protector modern picture movable cheap price wrought iron fence handrail railing railings metal forged wrought iron steel low price cheap services forging hinged window wall hangings building roof parking garage stairs
صنایع فلزی نرده حفاظ ساختمانی آهن سازه بزرگترین تولید کننده در زمینه نرده حفاظ ساختمان است که از سال 1367 فعالیت خود را ابتدا با ساخت و نصب حفاظ ساختمانی شامل حفاظ های دیوار در تهران و کرج آغاز کرد و پس از آن انواع حفاظ پنجره ضد سرقت  و درب و حفاظ های بالکن و تراس در طرح های ساده و فرفورژه  و درب آکاردئونی و حفاظ های دیواری را نیز به تولیدات خود اضافه کرد.

 هم اکنون با داشتن 40 نفر نیرو در زمینه جوشکاری و اهنگری یکی از کارخانه های فعال در زمینه تخصصی ساخت نرده حفاظ آهنی ساختمان است و با داشتن نیرو های فعال و دستگاه های به روز سفارشات دریافتی را در کمتر از سه روز به مشتریان خود تحویل میدهد و ضمن تامین نیاز مردم تهران و کرج به سایر شهر های ایران همچون شمال و جنوب کشور به صورت عمده ارسال بار دارد. آنچه که باعث وجه تمایز کارخانه صنایع فلزی آهن سازه از سایر کارگاه ها شده است فروش کالا به قیمت رقابتی و مناسب میباشد چون اعتقاد ما بر این است که با کاهش قیمت ها میتوان ضمن رعایت حق مصرف کننده همیشه مشغول به کار بود. قیمت کمتر = فروش بیشتر

✔️ نرده حفاظ روی دیوار : شاخ گوزنی - لیلیوم - سرنیزه

✔️ حفاظ پشت پنجره ساده و فرفورژه مدرن کشویی

✔️ حفاظ آکاردئونی ( درب آکاردئونی کشویی ) با تسمه ضخامت بالا و پروفیل سنگین

✔️ انواع حفاظ ساده و خم دارآهنگری جوشکاری ساخت و تولید نرده حفاظ سازی

خدمات آهنگری , جوشکاری آهن سازه

ساخت و نصب حفاظ آکاردئونی

ساخت و نصب نرده روی دیوار

ساخت و نصب نرده شاخ گوزنی، بوته ای، سرنیزه ای

ساخت و نصب حفاظ پنجرهآهنگری ساخت نرده حفاظ اهنی پنجره

وظایف آهنگری و جوشکاری آهن سازه

  شناخت انواع فلزات

  آماده کردن قطعاتی که باید بریده یا متصل شوند

  خواندن طرح ها و دستورالعمل های فنی و مهندسی و عمل مطابق آنها

  استفاده از روش های جوشکاری مناسب با توجه به نوع کار

  بررسی و تست برش ها و اتصالات با استفاده از ابزارهای سنجش دقیق مانند میکرومتر

  کنترل عملکرد دستگاه های جوشکاری و اطمینان از درستی آنها آهنگری ساخت درب اکاردئونی اپارتمان

دانش و مهارت مورد نیاز  آهنگری و جوشکاری

هماهنگی خوب بین دست و چشم

دقت زیاد در کار

تمرکز خوب

توانایی درک نقشه ها و برنامه های فنی

مهارت در ریاضیات برای اندازه گیری ها در کار

آگاهی از اصول و روش های ایمنی در کار

توان بدنی مناسبآهنگری سازنده انواع نرده حفاظ دیوار ساختمان و ویلا

___________________نرده حفاظ روی دیوار


حفاظ های روی دیوار خانه های ایرانی بیشتر از جنس آهن و فولاد هستند و نرده های چوبی به‌ندرت و در مناطقی خاص استفاده می‌شوند. اما حفاظ های فلزی چه‌طور؟ چند جور حفاظ روی دیوار داریم ؟ چه چیزهایی را باید در انتخاب نرده دیوار آهنی حیاط ویلا مدنظر قرار داد ؟


انواع نرده حفاظ روی دیوار

___________________حفاظ شاخ گوزنی


نرده حفاظ شاخ گوزنی

رنگ حفاظ شاخ گوزنی کوره ای استاتیک و میلگرد مصرفی نمره 10 ضخیم : قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عوامل مختلفی بستگی دارد. ارتفاع دیوار، تراکم حفاظ روی دیوار، رنگ مورد استفاده، پهنا (عرض) حفاظ ، محل نصب و نوع جوش به کار رفته بخشی از عواملی هستند که در تعیین قیمت تاثیر گذار هستند.


___________________


حفاظ نیزار


حفاظ نیزار نی زار

رنگ حفاظ نیزار کوره ای استاتیک و میلگرد مصرفی نمره 10 ضخیم : یکی از محاسن نرده حفاظ نیزار این است که همه شاخه های محافظ روی دیوار بصورت مستقیم به شاسی جوشکاری میشوند. شاخه های اصلی هم از بالا به یکدیگر جوش میشوند. به همین علت نقاط جوش کمتری وجود دارد و اما در سایر مدلها همه شاخه ها به شاسی جوشکاری نمیشوند و بعضی از آنها به شاخه های اصلی جوش میشوند و نقاط جوش در زوایا بسیار زیاد است که اگر جوشکاری با الکترود روکشدار باشد گل جوش در زوایا باقی مانده و بعدها از همان ناحیه دچار پوسیدگی میشود. در کل در مدل نیزار بعلت اینکه شاخه های کوچک کمتری وجود دارد طبیعتا نقاط جوشکاری نیز کمتر است و این خود باعث استکحام بیشتر در مدل نی زار میشود.


___________________


حفاظ لیلیوم


حفاظ لیلیوم

رنگ حفاظ لیلیوم کوره ای استاتیک و میلگرد مصرفی نمره 10 ضخیم : حفاظ لیلیوم یک نرده حفاظتی از سری نسل جدید محافظ روی دیوار میباشد . این نوع نرده با الهام گرفتن از شاخه های گل لیلیوم طراحی و ساخته شده است . این حفاظ بر روی دیوار های پیرامونی ساختمان نصب میگردد تا از ورود سارقان به داخل محوطه جلوگیری نماید . در طراحی نرده لیلیوم شاخ های تیز زیادی در حدود دویست شاخه تیز و برنده در هر متر در نظر گرفته شده تا برای سارقان عبور از آن در شرایط معمول بسیار سخت و تقریبا غیرممکن باشد . بطوری که در صورت سماجت برای عبور با صدمات جدی مواجه میشوند. این نرده زیبا علاوه بر تامین امنیت و ضریب حفاظتی بالا از زیبایی ظاهری بسیار بالایی برخوردار است و برای دیوار ساختمان با کاربری های مختلف مناسب میباشد .


___________________


حفاظ نیزه ای ساده


حفاظ ایستاده آبشاری سرنیزه ای

رنگ حفاظ سر نیزه ای کوره ای استاتیک و چهار پهلو های استفاده شده تماما نمره 14 واقعی : حفاظ نیزه ای یا حفاظ سرنیزه ای سرخم یکی از قدیمی ترین انواع محافظ روی دیوار میباشد که هنوز جایگاه خود را برای محافظت از ساختمان حفظ کرده است . حفاظ دیوار سرنیزه ای از جمله مدل حفاظ های بسیار کاربردی محسوب می شود که در مدل های یک، دو و سه طرفه تولید شده است تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود این محصول را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند. این مدل از حفاظ به نسبت سایر مدل حفاظ های موجود بیشتر شناخته شده است زیرا از طراحی ساده ای برخوردار می باشد.


___________________آهنگری جوشکاری آهن سازه | حفاظ سازان ایمن کاران ایمن سازی درب آپارتمان | بهترین حفاظ روی دیوار | حفاظ زنجیره ای | حفاظ زنجیری درب خانه | حصار آهنی | حفاظ حریم خصوصی | حفاظ کودک | درب ضد صدا | حفاظ آلمینیومی | حفاظ لاله ای | کیفیت حفاظ | حفاظ سبک | اسکلت حفاظ | بهترین نوع نرده حفاظ کدام است | مزایای حفاظ | نگهداری از خانه در مقابل سرقت | تخمین قیمت حفاظ و نصب نرده حفاظ | ویژگی یک حفاظ خوب | حفاظ پلکانی | حفاظ برای جلوگیری از سرقت ورود دزدان | بهترین سیستم امنیتی خانه با حفاظ نرده | ویژگی های یک نرده حفاظ استاندارد | حفاظ منحنی | مناسب ترین قیمت نرده حفاظ | شاسی کشی حفاظ نرده | اهمیت استفاده از حفاظ شاخ گوزنی welding forging fence wall door window metal rebal wrought iron bayonet deer antler lilium reed bush cheap price tehran folding security accordion scissor gates


دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us