طریقه بارگیری نرده حفاظ ساختمان و ارسال حفاظ روی دیوار

می‌توان از طریق تماس با آهن سازه تولید کننده نرده حفاظ روی دیوار ، سفارش خرید انواع حفاظ در تمام نقاط را داده و خرید خود را انجام دهید . اگر حفاظ بیشتر از 30 متر باشد به صورت دربستی بار ارسال می‌شود (دربستی به نوعی از ارسال گفته می‌شود که با توجه به میزان حجم و وزن بار اقدام به اعلام و ارسال بار با خاور، نیسان و ماشین‌های های دیگر می‌شود). در صورتی که سفارش کمتر از 30 متر باشد به صورت رو باری یا پس بار حفاظ ارسال می‌شود. (روباری به نوعی از ارسال گفته می‌شود که شرکت‌های حمل بار با جمع کردن بارهای خود ظرفیت یک ماشین را تکمیل می‌کنند.)

در ویدیو زیر بارگیری فشرده حفاظ روی دیوار جهت رفاه حال مشتریان عزیز را مشاهده نمایید


دانلود فایل PDF لیست قیمت تاریخ  در زیر :برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات نرده حفاظ و درب آهن سازه

صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار - درب آکاردئونی کشویی جم شونده جلوی درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

درب ورودی حیاط ویلا فرفورژه لوکس

درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

درب آکاردئونی

حفاظ اکاردئونی درب خانه آپارتمان آکاردئون کرکره ای کشویی متحرک کشیدنی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us