امنیت کدام نرده حفاظ برای ساختمان و ویلا مناسب است

امنیت کدام نرده حفاظ برای ساختمان و ویلا مناسب است

سیستمهای امنیتی و حفاظت فیزیکی مثل نصب حفاظ های فلزی استاندارد و مستحکم روی درب و پنجره و استفاده از قفلهای استاندارد روی دربها و تعبیه قفل مخفی و پوشش دیوارها با حفاظ نرده آهنی که به حفاظ شاخ گوزنی معروف می باشند.

در طی چند سال گذشته به علت سرقتهای بیش از حد ‌(و نبود امکاناتی همچون سیستم های امنیتی و حفاظت الکترونیک مجهز به انواع سنسورهای حسی و حرکتی پیشرفته و دوربین های مداربسته ) جهت جلوگیری ازورود و دستبرد به باغ ها ,ویلاها و اماکن اداری و عمومی و مکانهای بزرگ خارج از شهرها که حفاظت از آنها حتی با وجود سرایدار و نگهبان به علت تنها بودن و راحتی ورود همزمان گروه های دو یا سه نفره افراد سارق به علت عدم وجود مانع مشکل است.

امنیت کدام نرده حفاظ برای ساختمان و ویلا مناسب است امنیت کدام نرده حفاظ برای ساختمان و ویلا مناسب است

دانلود فایل PDF لیست قیمت تاریخ  در زیر :برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات نرده حفاظ و درب آهن سازه

صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار - درب آکاردئونی کشویی جم شونده جلوی درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

درب ورودی حیاط ویلا فرفورژه لوکس

درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

درب آکاردئونی

حفاظ اکاردئونی درب خانه آپارتمان آکاردئون کرکره ای کشویی متحرک کشیدنی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us