ارتفاع و تراکم مناسب نرده حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

ارتفاع و تراکم مناسب نرده حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

در صنایع تولیدی فلزی آهن سازه ، نرده آهنی شاخ گوزنی روی دیوار با توجه به نیاز مشتریان عزیز در هر ابعاد و اندازه ای قابل تولید می‌باشد. ولی بطور معمول حفاظ شاخ گوزنی با ابعاد و تراکم ذیل تولید می‌شود. از نظر طولی به ‌طور معمول نرده آهنی شاخگوزنی در شاخه‌های ۲ متری درارتفاع‌های 50 سانتیمتر تا 120 سانتیمتر ساخته می‌شود. عرض نرده روی دیوار حفاظ شاخ گوزنی با توجه به ارتفاع از ۵۰ سانتیمتر تا ۷۰ و بیشتر می تواند می‌باشد و همچنین تراکم معمول حفاظ شاخ گوزنی از 8 تا 15 ردیف در دو متر در کارگاه ساخته می شوند. منظور از تراکم حفاظ ، تعداد شاخه‌های اصلی در ۲ متر می‌باشد. شاخه‌های اصلی معمولاً در ردیف وسط قرار دارند و از سایر شاخک‌ها بلندتر می‌باشند. بطور مثال منظور از تراکم ۱۳ این است که در هر ۲ متر تعداد شاخک‌های اصلی حفاظ، ۱۳ ردیف می‌ باشد. فاصله تقریبی شاخ‌ها در تراکم 12 در حدود ۱۵ سانتیمتر می‌باشد. شاخک های اصلی حفاظ روی دیوار باید مستقیم به شاسی جوش خورده باشند و شاخک‌های فرعی به آن جوشکار شوند. یک نکته بسیار مهم در این خصوص وجود دارد که خریداران محترم باید هنگام خرید حفاظ بدان توجه کنند و آن اینست که: برخی از تولیدکنندگان حفاظ روی دیوار شاخک‌های فرعی را نیز جزء تراکم محسوب می‌کنند و تراکم‌های بیشتر از ۱۳ مثلاً ۲۰ یا ۱۰۰ یا حتی بیشتر را اعلام می‌کنند که البته صحیح نمی‌ باشد و فقط جنبه تبلیغاتی دارد.

ارتفاع و تراکم مناسب نرده حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار ارتفاع و تراکم مناسب نرده حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار ارتفاع و تراکم مناسب نرده حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار حفاظ ساختمان | نرده حفاظ روی دیوار | حفاظ فلزی | حفاظ شاخ گوزنی | حفاظ بوته ای | حفاظ نیزار | حفاظ سرنیزه ای | نرده حفاظ شاخ گوزنی | حفاظ روی درب | حفاظ دیواری | نرده روی دیوار
 • برای دیدن لیست قیمت حفاظ ها کلیک کنید

 • برای دیدن نمونه کارها در تلگرام کلیک کنید

 • فلسفه ما در ساخت انواع حفاظ نرده ساختمان و تحویل به مشتری این است

  مشتری مداری همواره برای تمام کسب و کارها مفید بوده و توصیه شده است اما امروزه رقابتی شدن شدید بازارها و قدرت انتخاب گسترده مصرف کنندگان موجب شده تا مشتری مداری به مهمترین مزیت رقابتی برای آهن سازه تبدیل شود.

  خدمات

  صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار - درب آکاردئونی کشویی جم شونده جلوی درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

  حفاظ شاخ گوزنی

  نرده حفاظ شاخ گوزنی همراه با قیمت هر متر روی دیوار

  این حفاظ تولید شده از شاخه های تیز به شکل شاخ گوزن میباشد که میلگردهای به کار رفته در این حفاظ فلزی بسیار مقاوم بوده و تراکم آن اجازه قرارگیری دزدان به روی دیوار را نمیدهد .

  حفاظ نیزار

  نرده حفاظ نیزار همراه با قیمت هر متر روی دیوار

  این حفاظ تولید شده از نیزه های تیز به صورت یک نیزار میباشد . امن ترین حفاظ حال حاضر برای دیوار این حفاظ است که تراکمی بیشتر از حفاظ شاخ گوزنی دارد .

  نرده راه پله

  نرده حفاظ راه پله آهنی فرفورژه همراه قیمت هر متر

  حفاظ پله ها مهم ترین بخش داخلی یک ساختمان از لحاظ زیبایی و امنیت میباشد که در صنایع آهن سازه تولید و نصب میشود

  حفاظ پنجره

  نرده حفاظ پنجره آهنی کرکره ای کشویی جمع شونده فرفورژه همراه با قیمت هر مترمربع

  حفاظ پنجره اساسی ترین بخش از نمای خارجی ساختمان میباشد که در طرح و مدل ساده و فرفورژه در صنایع آهن سازه تولید میگردد.

  نرده بالکن

  نرده حفاظ بالکن تراس فرفورژه همراه با قیمت هر مترمربع

  نرده حفاظ تراس به مانند نرده راه پله بصورت ساده و فرفورژه تولید می شود که هم برای حفاظت و جزیی از نمای ساختمان میباشد.

  درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

  درب ورودی حیاط ویلا فرفورژه لوکس

  درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

  درب آکاردئونی

  حفاظ آکاردئونی درب خانه آپارتمان کرکره ای کشویی مدرن جمع شونده کشیدنی

  حفاظ درب آپارتمان برای جلوگیری از ورود دزدان به داخل خانه می باشد . حفاظ آکاردئونی در صنایع آهن سازه در مدل های سه گل چپ و راست ، دو گل تسمه نقش دار چپ و راست و ... به عنوان محافظ درب آپارتمان ساخته میشود.