مرکز خرید نصب اجرای حفاظ نرده روی دیوار

نصب حفاظ دیوار

حفاظ شاخ گوزنی به واسطه طراحی و ساختاری که از آن برخوردار است، بر روی تمام مدل دیوارها و پنجره ها قابل نصب و اجرا می باشد. با نصب این مدل از حفاظ ساختمان می توان از ورود افراد ناخواسته به داخل ساختمان های مختلف جلوگیری به عمل آورد. ایجاد فضایی امن و آرام در تمام ساختمان از مهم ترین و اصلی ترین اقداماتی است که برای دستیابی به آن باید اقدامات موثری صورت پذیرد. با استفاده از حفاظ شاخ گوزنی می توان فضایی امن را برای تمام اعضای خانواده ها به ارمغان آورد. علاوه بر ایجاد امنیتی که حفاظ شاخ گوزني فراهم می آورد می توان اشاره نمود که این محصول موجب شیک و خاص تر شدن نمای تمام ساختمان ها می گردد. به واسطه کاربری بالایی که حفاظ شاخ گوزن داراست، بسیاری از افراد از این مدل حفاظ ساختمان استفاده می نمایند.

نصب حفاظ شاخ گوزنی فروش نرده شاخ گوزنی قیمت نصب حفاظ دیوار شاخ گوزنی قیمت نصب حفاظ دیوار شاخ گوزنی قیمت نصب حفاظ دیوار شاخ گوزنی قیمت نصب حفاظ دیوار شاخ گوزنی قیمت نصب حفاظ دیوار شاخ گوزنی

603 7800 0912

 • برای دیدن لیست قیمت حفاظ ها کلیک کنید

 • برای دیدن نمونه کارها در تلگرام کلیک کنید

 • فلسفه ما این است

  مشتری مداری همواره برای تمام کسب و کارها مفید بوده و توصیه شده است اما امروزه رقابتی شدن شدید بازارها و قدرت انتخاب گسترده مصرف کنندگان موجب شده تا مشتری مداری به مهمترین مزیت رقابتی برای آهن سازه تبدیل شود.

  خدمات

  صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار و درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها ، پنجره و تراس میباشد .

  حفاظ شاخ گوزنی

  حفاظ شاخ گوزنی

  این حفاظ تولید شده از شاخه های تیز به شکل شاخ گوزن میباشد که میلگردهای به کار رفته در این حفاظ فلزی بسیار مقاوم بوده و تراکم آن اجازه قرارگیری دزدان به روی دیوار را نمیدهد .

  حفاظ نیزار

  حفاظ نیزار

  این حفاظ تولید شده از نیزه های تیز به صورت یک نیزار میباشد . امن ترین حفاظ حال حاضر برای دیوار این حفاظ است که تراکمی بیشتر از حفاظ شاخ گوزنی دارد .

  نرده راه پله

  نرده راه پله

  حفاظ پله ها مهم ترین بخش داخلی یک ساختمان از لحاظ زیبایی و امنیت میباشد که در صنایع آهن سازه تولید و نصب میشود

  حفاظ پنجره

  حفاظ پنجره

  حفاظ پنجره اساسی ترین بخش از نمای خارجی ساختمان میباشد که در طرح و مدل ساده و فرفورژه در صنایع آهن سازه تولید میگردد.

  نرده بالکن

  نرده بالکن

  نرده حفاظ تراس به مانند نرده راه پله بصورت ساده و فرفورژه تولید می شود که هم برای حفاظت و جزیی از نمای ساختمان میباشد.

  درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

  درب ورودی

  درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

  درب آکاردئونی

  درب آکاردئونی

  حفاظ درب آپارتمان برای جلوگیری از ورود دزدان به داخل خانه می باشد . حفاظ آکاردئونی در صنایع آهن سازه در مدل های سه گل چپ و راست ، دو گل تسمه نقش دار چپ و راست و ... به عنوان محافظ درب آپارتمان ساخته میشود.