نرده حفاظ بوته ای خاری

نرده حفاظ بوته ای خاری


حفاظ بوته ای :
نرده حفاظ بوته ای یکی از انواع حفاظ های روی دیوار می باشد که این حفاظنسبت به سایر حفاظ های روی دیوار از تراکم بسیار بالا تری برخوردار است که این امر موجب شده تا حفاظ بوته ای شکل بسیار زیبایی را به دیوار خانه الحاق کند.این نوع نرده حفاظ با میلگردهای پیچشی بوته مانند یکی از بهترین نوع حفاظ های بالای دیوار می باشد و عبور از روی این حفاظ غیر ممکن و حتی عمور حیواناتی مانند گربه هم از لابه لای میلگردهای پر تراکم و پیچشی این حفاظ تقریبا غیر ممکن می باشد.نرده حفاظ بوته ای با ارتفاعات مختلف و اغلب با تراکم 19 در یک پانل دو متری ساخته میشود. تراکم 19 یعنی اینکه 19 ردیف میلگرد 4 شاخه ای در این نوع حفاظ وجود دارد.بحث حفاظت از ساختمان یک بحث بسیار پیچیده و فنی می باشد. کارشناسان شرکت آهن سازه به توجه به ارتفاع و نوع ساختمان و همچنین نمای ساختمان یک حفاظ مناسب و کاملا ایمن را به شما معرفی میکنند.حافظ های بوته ای با میلگرد تماما نمره 10 و تمام جوشکاری شده در کارگاه آهن سازه تولید میشود و از نظر استحکام کاملا مناسب و ایمن هستند.آهن سازان پیشگام در تولید انواع حفاظ روی دیوار و حفاظ های میلگردی از قبیل شاخ گوزنی و بوته ای و ... میباشدحفاظ های بوته ای از 4 میلگرد در هر ردیف تشکیل شده است که ارتفاع تمامی میلگردها با هم برابر و میلگردها از 6 نقطه بهم جوش خورده و کاملا ایمن می باشند.تامین امنیت خانه شما تخصص ماست. امنیت را با ما تجربه کنید

نرده حفاظ بوته ای خاری نرده حفاظ بوته ای خاری
 • برای دیدن لیست قیمت حفاظ ها کلیک کنید

 • برای دیدن نمونه کارها در تلگرام کلیک کنید

 • فلسفه ما این است

  مشتری مداری همواره برای تمام کسب و کارها مفید بوده و توصیه شده است اما امروزه رقابتی شدن شدید بازارها و قدرت انتخاب گسترده مصرف کنندگان موجب شده تا مشتری مداری به مهمترین مزیت رقابتی برای آهن سازه تبدیل شود.

  خدمات

  صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار و درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها ، پنجره و تراس میباشد .

  حفاظ شاخ گوزنی

  حفاظ شاخ گوزنی

  این حفاظ تولید شده از شاخه های تیز به شکل شاخ گوزن میباشد که میلگردهای به کار رفته در این حفاظ فلزی بسیار مقاوم بوده و تراکم آن اجازه قرارگیری دزدان به روی دیوار را نمیدهد .

  حفاظ نیزار

  حفاظ نیزار

  این حفاظ تولید شده از نیزه های تیز به صورت یک نیزار میباشد . امن ترین حفاظ حال حاضر برای دیوار این حفاظ است که تراکمی بیشتر از حفاظ شاخ گوزنی دارد .

  نرده راه پله

  نرده راه پله

  حفاظ پله ها مهم ترین بخش داخلی یک ساختمان از لحاظ زیبایی و امنیت میباشد که در صنایع آهن سازه تولید و نصب میشود

  حفاظ پنجره

  حفاظ پنجره

  حفاظ پنجره اساسی ترین بخش از نمای خارجی ساختمان میباشد که در طرح و مدل ساده و فرفورژه در صنایع آهن سازه تولید میگردد.

  نرده بالکن

  نرده بالکن

  نرده حفاظ تراس به مانند نرده راه پله بصورت ساده و فرفورژه تولید می شود که هم برای حفاظت و جزیی از نمای ساختمان میباشد.

  درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

  درب ورودی

  درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

  درب آکاردئونی

  درب آکاردئونی

  حفاظ درب آپارتمان برای جلوگیری از ورود دزدان به داخل خانه می باشد . حفاظ آکاردئونی در صنایع آهن سازه در مدل های سه گل چپ و راست ، دو گل تسمه نقش دار چپ و راست و ... به عنوان محافظ درب آپارتمان ساخته میشود.