نرده آهنی فرفورژه و ساده برای پله و بالکن

نرده حفاظ فرفورژه پله ها و بالکن

نرده فلزی راه پله ها محصولی مهم در طرح و مدل ساده و فرفورژه برای ساختمان می باشد که در صنایع فلزی آهن سازه تولید میگردد

یکی از موارد امنیتی که حتما باید در ساختمان های دارای راه پله و بالکن رعایت کنیم نصب نرده گارد محافظ میباشد چرا که بسیاری از حوادث داخل ساختمان به دلیل پرتاب شدن افراد بخصوص کودکان و افراد مسن میباشد زیرا این افراد توانایی کمتری در کنترل خود دارند که میتواند باعث پرتاب آنها از راه پله و تراس شود و همانطور که میدانید میتواند عواقب جبران ناپزیری داشته باشد به همین منظور در استاندارد های مخصوص ساختمان به نصب نرده حفاظ برای پله ها و بالکن تاکید ویژه شده است .

از طرفی هزینه نصب نرده بسیار کمتر از هزینه های نمای ساختمان و موارد غیر لزوم در ساختمان میباشد ولی متاسفانه قبل از وقوع حادثه اهمیت وجود نرده آهنی را درک نمیکنیم و نرده را یک هزینه اضافی میدانیم .

نرده حفاظ فرفورژه پله ها و بالکن نرده حفاظ فرفورژه پله ها و بالکن نرده راه پله نرده حفاظ فرفورژه پله ها و بالکن نرده حفاظ فرفورژه پله ها و بالکن

___________________

تماس با ما

___________________

نرده فلزی میتواند در هر سبک طراحی ای استفاده شود و به طور هماهنگ در هر سبک طراحی دکوراسیون داخلی خود را نشان دهد. نرده های فلزی یک عنصر محافظتی ای برای راه پله و بالکن است. اگر به اطراف خود نگاه کنید متوجه خواهید شد که نرده ها تقریبا در هر خانه ای وجود دارد .

نرده راه پله نرده حفاظ فرفورژه پله ها و بالکن نرده راه پله نرده بالکن نرده بالکن نرده بالکن نرده بالکن نرده بالکن نرده بالکن نرده راه پله نرده راه پله نرده راه پله

___________________

نرده راه پله | حفاظ بالکن | نرده حفاظ فرفورژه پله ها و بالکن | حفاظ نرده آهنی فلزی تراس و پله ها | قیمت خرید حفاظ نرده گل نرده | ساخت و نصب قیمت خرید فروش حفاظ گارد پله و بالکن | نرده آهنی | نرده فرفورژه | نرده فلزی ساده | نرده آهنی | محافظ پله و بالکن

فلسفه ما این است

مشتری مداری همواره برای تمام کسب و کارها مفید بوده و توصیه شده است اما امروزه رقابتی شدن شدید بازارها و قدرت انتخاب گسترده مصرف کنندگان موجب شده تا مشتری مداری به مهمترین مزیت رقابتی برای آهن سازه تبدیل شود.

خدمات

صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار و درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها ، پنجره و تراس میباشد .

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

این حفاظ تولید شده از شاخه های تیز به شکل شاخ گوزن میباشد که میلگردهای به کار رفته در این حفاظ فلزی بسیار مقاوم بوده و تراکم آن اجازه قرارگیری دزدان به روی دیوار را نمیدهد .

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

این حفاظ تولید شده از نیزه های تیز به صورت یک نیزار میباشد . امن ترین حفاظ حال حاضر برای دیوار این حفاظ است که تراکمی بیشتر از حفاظ شاخ گوزنی دارد .

نرده راه پله

نرده راه پله

حفاظ پله ها مهم ترین بخش داخلی یک ساختمان از لحاظ زیبایی و امنیت میباشد که در صنایع آهن سازه تولید و نصب میشود

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره اساسی ترین بخش از نمای خارجی ساختمان میباشد که در طرح و مدل ساده و فرفورژه در صنایع آهن سازه تولید میگردد.

نرده بالکن

نرده بالکن

نرده حفاظ تراس به مانند نرده راه پله بصورت ساده و فرفورژه تولید می شود که هم برای حفاظت و جزیی از نمای ساختمان میباشد.

درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

درب ورودی

درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

حفاظ درب آپارتمان برای جلوگیری از ورود دزدان به داخل خانه می باشد . حفاظ آکاردئونی در صنایع آهن سازه در مدل های سه گل چپ و راست ، دو گل تسمه نقش دار چپ و راست و ... به عنوان محافظ درب آپارتمان ساخته میشود.